Różności > Spotkajmy się

Sylwester 2016/2017

(1/21) > >>

Parabola:
Mam zaproszenia na trzy imprezy Sylwestrowe  ztx
1. Sylwester z TV2  ;D
2. Sylwester z Polsatem ;D 
3. Sylwester z TVN  ;D

Noż nie wiem którą wybrać  ::)  ;D   

Mam wolną salono/sypialnię a w niej tv i kompa  ztx wszystko osobiste bo jak znam 'życie' to z chłopem sie spotkam jak trza będzie otworzyć szampana / ... a tam szampana wino_musujące  xhc

To co ktoś chętny pisać i tańczyć przed TV  ztx

madzia_61:
yes ,yes tyz podobnie będę skakać po kanałach,niby rodzinka w domu ale każdy zajęcia w swoich podgrupach ;D,
no to od 20 melduje się tu,
szampon zwany musujące winko jest ale to 24 ,wcześniej piwko będzie ,jest tyz winko i wiśnióweczka ,śliwówka ,żyć nie umierać  ztx

Parabola:
Madzia nie przesadzaj !!  ... nie mieszaj winka z śliwówką ???  .... / śliwowicę masz ??? .. nie pij tego   8) to najlepiej_wchodzi z herbatą/ .. noż broń boszze taki koktajl  ::((

agawa:
No - nie zauważyłam i 'na foczkę' w świątecznym wkleiłam  >:D
Już się z lekka kolebię w rytm  ;D

Mamy dziś aktywny wieczór i jeszcze bardziej aktywną noc - trzy imprezki typu 'domówki' oblatujemy, natomiast północ chcemy spędzić gromadnie z przyjaciółmi pod Pałcem  ztx Nie, nie, nie pod Pałacem Belwederskim, choć kusiła propozycja  ;D
Byle nogi wytrzymały.
Na razie siedzę przed szafą i podejmuję decyzje - krynoliny  ??? mała czarna  ::) koronki czerwone  :-\ a może zeszłoroczny zestaw  :( A może biały t-shirt i dżinsy okraszone perełkami  8) zostaje jeszcze dres  ;D Eh, te dylematy  :'( :-X >:D C:-)

Dobrej zabawy kochane  :-* :-* :-* Nie wazne gdzie :) Ważne, aby z dobrą energią, z nadzieją - aby kolejny rok nie zawiódł  :-* :-* :-*

betty:
Miałam być w sylwestra u Andrzeja.
Ale wobec Twojej Parabolciu alternatywy zostaję  ztx
Przed tv i tabletem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej