Różności > Hobby

Mój rower

<< < (2/45) > >>

TOJKA:
ma jeszcze dwie bajeranckie rzeczy
nóżka - podwójna, taka jak u motoroweru, rower stoi prosto, nie przechyla się na boki, to i z koszyczka nic nie wypadnie
kierownica - ma na dole  (przy styku z ramą) dodatkowe pokrętło_mocowanie, które trzyma kierownicę prosto gdy rower w spoczynku, a koszyk pełen, kierownica nie skręca do ramy

teraz szukam do samochodu bagażnika na rowery,bo mam plan coby na sierpniowy wyjazd nad morze, rowery zabrać

agawa:
Na bagażnikach samochodowych mało się znam, choc kilka przerobiłam; żaden nie zdał egzaminu tak jak bym chciała… Ten na dachu dla mnie odpada, bo za chińskiego nie włożę ani nie zdejmę sama z niego roweru, natomiast ten tylni powoduje duży opór powietrza podczas jazdy, ciągle mam wrażenie, że odpadnie  ::) Ale po drogach widzę, że ludziska jeżdżą i to szybko jeżdżą, więc się daje…
Reasumując - używam roweru stacjonarnie ;) Choć nie raz żałuję.
Kup Tojka, przetrzyj szlak dla mnie też; zmotywuję się i do zakładania bagażnika i do zabierania roweru :)

DanaPar:
ToJka gratuluję nabytku. Śmiganie rowerkiem to fajna sprawa. Niech Ci się dobrze jeździ  :-*

ToJka jak pozwolisz to wkleję tu link z mojego rajdu rowerowego. Zdjęć sporo, więc niekoniecznie męczcie się oglądaniem. Zresztą mnie tak masowe imprezy nie bawią, ale samej nudno więcej km przejechać, więc się skusiłam. Na paru fotkach jestem i można moja wieś ciut pooglądać.
Do tych 40 km dodałam dojazd na miejsce zbiórki (17 km) i powrót z miejsca zakończenia (8 km).

http://samarama.wikidot.com/mobilny-bez-samochodu-2014

Buziaki dla wszystkich rowerzystów  :-*

Mirusia:
Nie mogę Cię rozpoznać  :(

DanaPar:

--- Cytat: Mirusia w Czerwca 23, 2014, 09:28:08 am ---Nie mogę Cię rozpoznać  :(

--- Koniec cytatu ---
A mówiłaś, ze mnie rozpoznasz  :) Ciekawa jestem, czy się poznamy, jak się spotkamy. Ciebie też na fotce widziałam (z Wrocławia)
Bo rzadko tam jestem. Ale na kilku zdjęciach widać mnie wyraźnie. Na zbiorówce (na środku), przy ognisku piekę kiełbaskę, raz też na rowerze, przy fontannie, to chyba na 3 zdjęciach. Byłam na fioletowo, ale ten aparat widział mój strój bardziej na niebiesko.  C:-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej