Różności > Lubię teatr

Idziemy do teatru

(1/5) > >>

madzia_61:
w niedziele obejrzałam w moim rodzimym teatrze sztukę  "Kształt rzeczy" spektakl  współczesnego amerykańskiego dramatopisarza Neila LaBute  a wyreżyserował dyrektor placówki Zbigniew Rybka.Obyczajowa sztuka "Kształt rzeczy" demaskuje pobudki działania współczesnego człowieka, możemy zobaczyć z jakimi problemami boryka się człowiek w obliczu kariery i uczuć, opowieść której pointa zmusza do refleksji nad losem nas samych. Minimalistyczna scenografia autorstwa Katarzyny Kornelii Kowalczyk stanowi adekwatne tło dla poczynań młodych bohaterów sztuki. Świetna gra aktorska młodych aktorów i muzyka ,scenografia i temat na czasie  manipulacja ,egoizm , miłość czy prowokacja tworzą całość przedstawienia.

http://www.youtube.com/watch?v=Qy5g4ext3Xs

Marianna08:
A co mogłybyście polecić w teatrach warszawskich?

Pytam, bo  córka w czerwcu kończy studia w  Warszawie

i chciałabym jeszcze korzystając z darmowego noclegu u niej

do jakiegoś warszawskiego teatru się wybrać.   [url=http://www.greensmilies.c

agawa:
Ja, niby_warszawianka, a się wcale nie orientuję. Dawno nie byłam w teatrze; się kulturalnie spełniam ostanio w filharmonii ;)
Wiem tylko, że bardzo polecają wszystko, co grane w Teatrze 6 piętro :)

Perła:
Ja się przyznam bez bicia, że teatr mnie ostatnio napadł za sprawą W.Dębickiego...Raz, że obskoczyłam jego spektakle (W-wa, Syrena "Plotka", Poznań, Nowy "Kolacja na cztery ręce") , a dwa, że latam z nim na inne gdzie się da i jak jest okazja. "Plotka" w reż. Malajkata, ze znanymi aktorami w obsadzie...bez intelektualnego wypierdu (nie ma, jak profesjonalna recenzja:))) ale rozrywkowa, relaksująca i dobrze zagrana. Tylko nie kojarzę, czy jeszcze w czerwcu grają, bo w maju już nie...

amado:
trza było łopatą wątek odkopać, ale musiałam, bo byłam na takim spektaklu, że grzech się nie pozachwycać

teatr Polonia
32 omdlenia
obsada: Janda, Stuhr, Gogolewski

to była uczta dla oczu, uszu,
śmiech i chwila zastanowienia
wspaniała gra aktorska, minimalistyczna scenografia nieodrywająca od tego co najważniejsze - słowa i jego przekazu

obecność obowiązkowa (wedle mnie)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej