Różności > Zainteresowania

świat bez śmieci

<< < (2/3) > >>

Natalia:
Ważne jest sortowanie odpadów i jeżeli podskoczymy do poziomu naszych zachodnich sąsiadów,to już będzie dobrze( recykling na poziomie ok 85 %) Potrzeba pokoleń i udogodnień żeby się tego nauczyć.

agawa:
Segregowanie (czyli dalej, jak myślę, recykling) wymuszone mamy finansowo - przynajmniej mieszkańcy domów wolnostojących - jeśli segregujemy, płacimy 1/3 stawki, czyli 60 zł miesięcznie; czyli: segregują wszyscy, niby wszyscy, bo i tak znajdujemy w lesie wyrzucone worki ze śmieciami. Zanim poprzestawia się w głowach ludzi (jeśli się poprzestawia) miną lata. Świetlne...

Amor:
tak, to bardzo trudne w czasach gdy większość towarów sprzedawana jest w plastikowych opakowaniach, to największy koszmar , pewne nawyki można zmienić z innymi będzie bardzo trudno
segregowanie śmieci to podstawa, bez tego już sobie nie wyobrażam funkcjonowania, ale będę próbowała zmniejszyć ilość  plastiku, te ręczniki papierowe to chyba najmniejszy problem bo ulegną rozkładowi

lulu:
 xhc xhc xhc Jak tylko się pojawił wątek, przeleciawszy okien, przeczytałam "świat bez śmierci"  xhc xhc xhc Jak zobaczyłam, że tyle osób pisze, to weszłam, dalej mając "mój" tytuł w głowie. Czytam, czytam i nie kumam co śmieci mają do śmierci, pomyślałam, że powinnam zwrócić autorowi uwagę. Dobrze, że czytając kto to zaczął, przeczytałam jeszcze raz tytuł. xhc xhc xhc

Amor:
 xhc xhc xhc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej