Inne choróbska > Różne choroby

Dolegliwości naszych oczek

<< < (2/47) > >>

Mirusia:
Ja tyż.
Wadę mam całkiem sporą, jednak nie kwalifikującą wówczas do cesarki, dioprie mi nie poleciały.

agawa:
mi poleciały  :( w jednym oku o 0,5, w drugim 1,0  ::(( a naczynka popękały swoją drogą...

Amor:
Dzięki za rady, ale też i po to odwiedziłyśmy okulistkę. By powiedziała co i jak!mozesz sobie zaciskać , jak mają popękać  to i tak popękają.    O dioptriach nie mówiła , a jak większa wada istnieje ryzyko odklejenia się siatkówki. Wówczas wykonują cesarkę! Zuzia nie ma wskazań z tego powodu.
Aga , sama ciąża może zwiększac wadę wzroku!

Maja048:
Mirusia dzięki za podesłanie linka...poczytałam i znowu idę do okulisty....Rok temu też mi muszki latały...poszłam i dostałam na pół roku kropelki do oczu...trochę było ok i znowu "latały"...Ale jak dostałam sie do okulisty to już nie latały...więc doktórka tylko sprawdziła wzrok. I  >:(znowu zaczęły "latać" muszki a na dodatek w drugim oku mam "błyskawice"...Starość nie radość...A myślałam,że gdy "wygram" z gadem to już nic się nie będzie mnie imać...Qrde...jak to wkurza... :(

DanaPar:
Maju, mnie się takie coś pojawiło kilka razy. Ja na to mówiłam kłaczki, bo były to takie ciemne różnej długości, tak jakby kłaczki. Okulista nic mi na to nie powiedział. ale przy tym badaniu stwierdził zaćmę (było to z 7 lat temu). Pojawiało mi się to, gdy byłam bardzo zmęczona i spięta z jakichś powodów.
A co do iskierek w oczach, to też to przerobiłam. Zniknęły jak rozpoczęłam HTZ. Czyli wynikałoby, że jak dodałam hormony, to funkcjonowanie organizmu wróciło do normy. Po zachorowaniu musiałam odstawić HTZ, ale te problemy właściwie nie wróciły.
Buziaczki Maju, oby tylko takie problemy były :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej