Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 280156 razy)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #765 dnia: Września 03, 2016, 10:22:04 pm »
Chciałam się wyżalić ale...to cosik nie jest adekwatne do śmierci....Dzisiaj dowiedziałam się,że po kilku tygodniach po udarze....no właśnie nie wiadomo co i jak...po której nastąpiła śpiączka...zmarła moja koleżanka...od lat dziecięcych...też sama mieszkała i....A wczoraj zadzwonił kolega,że zmarł nasz wspólny znajomy...równolatkowie...Dzisiaj już nie napiszę co MNIE gnębi...wnerwia...zasmuca...NIGDY NIE PRZYPUSZCZAŁAM,ŻE 100 LECIE NAS PORÓŻNI....Miłych snów... :-*

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Maja
« Odpowiedź #766 dnia: Września 03, 2016, 11:35:31 pm »
Maju, czy u Ciebie nic innego się nie dzieje?
ile razy zawitasz do nas, to po to by napisać, że ktoś umarł...
to bardzo smutne



rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #767 dnia: Września 04, 2016, 12:49:32 pm »
mag ...takie życie...ale jak już zakończę lecie harcerstwa i se odpocznę to wtedy zacznę pisać o życiu codziennym...tak jak teraz...mam piżamowe przedpołudnie...miałam w planie opalanko ale słońca nie ma...wypiję kawę....wezmę prysznic...ubiorę się i pójdę na długi spacer....jak wrócę zjem obiadek i ....meczzzzzzzzzzzzzz...no taki mam plan....chyba,że ??????????Miłej niedzieli...

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Maja
« Odpowiedź #768 dnia: Września 04, 2016, 01:19:52 pm »
U mnie też pada, a wczoraj pięknie było. Z koleżankami ponad 4 godziny siedziałyśmy w ogródkowym pubie. Wciągnęłam sama 30 cm pizze. Dziś spalam do godz. 11, no nie pamiętam kiedy ostatnio mi się to zdarzyło, chyba to siedzenie na powietrzu tak zadziałało.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #769 dnia: Września 04, 2016, 04:37:10 pm »
Spacer nie był długi /cmentarz i okolice/bo zaczął padać deszcz....ot 3,2 km i spalone 259 kcal...muszę trochę "zeszczupleć" do soboty....a przy okazji sprawdziłam gdzie są groby Naszych instruktorów...aby w sobotę nie szukać i po kolei je odwiedzać...A teraz nadal pada choć nie jest zimno....Kicia przyszła na drugie jedzonko a ja zabieram się sprawy harcerskie...Przed chwilą rozmawiałam z kolegą i powiedziałam,że chciałabym dożyć 105 lecia i zobaczyć jak zorganizują młodzi....na to ON...powiedzą ,że zrobią 110 lecie hihihihihi...no i tak może być....Coraz mocniej pada....wystawiłam kwiaty w doniczkach na deszcz....zrobię se sznapsa i do "roboty"....Miłego wczesnego wieczoru i prosze trzymać kciuki za NASZYCH.... :-*

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Maja
« Odpowiedź #770 dnia: Września 04, 2016, 04:59:28 pm »
Maju, mecz mam zamiar oglądać i jak zwykle trzymam kciuki za naszych  :)
u nas jeszcze nie pada, cały dzień pięknie świeciło słońce, teraz się chmurzy...
dla Ciebie też miłego i spokojnego wieczoru!
:-*
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #771 dnia: Września 10, 2016, 10:53:22 pm »
100 lat wronieckiego harcerstwa przeżyłam....choć z problemami....Idę spać....tzn odespać ostatnie zarwane noce....Do jutra.... :-*

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #772 dnia: Września 10, 2016, 10:56:37 pm »
 :-*
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Maja
« Odpowiedź #773 dnia: Września 11, 2016, 08:54:20 pm »
 :-*
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Maja
« Odpowiedź #774 dnia: Września 11, 2016, 09:23:33 pm »
No sobie na fb oglądałam Ciebie.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #775 dnia: Września 12, 2016, 10:12:25 pm »
http://wronieckibazar.pl/harcerski-akcent-gali-amiki/
Reszta jak odeśpię....i się zresetuję....

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #776 dnia: Września 12, 2016, 10:24:44 pm »
 :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #777 dnia: Września 12, 2016, 11:48:31 pm »
Maju 💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️

Offline domina13

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 170
  • PAMIĘTAJ O PRZESZŁOŚCI, MIEJ PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ, A
Odp: Maja
« Odpowiedź #778 dnia: Września 13, 2016, 04:15:13 am »
 :oklaski: Super,zazdroszczę przeżyć Maju!!! :oklaski:
4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #779 dnia: Października 09, 2016, 10:00:44 pm »
Witam wieczorowa porą....Miesiąc po uroczystościach....w piątek wysłaliśmy rozliczenie dotacji, teraz czekam na uwagi i ewentualne poprawki...oby jak najmniej...jeszcze mam trochę dokumentów do uzupełnienia i ...no właśnie, nie mam KOMU ich przekazać. Po ostatnim spotkaniu "organizatorów" napisałam e'maila do wszystkich....na 10 osób tylko dwie / te które były w ciągłym kontakcie ze mną i zrobiły najwięcej /  podziękowały i się zgodziły z moimi wywodami... Zresztą na reszcie  osób mi nie zależy....W tym tygodniu ogarnę resztę z koleżanką i....zapakuję do kartonów i podrzucę do muzeum....
W między czasie zajęłam się domem....jutro wymiana dwóch kaloryferów....qrde...chyba nie pójde na "żebry".....acha...tydzień temu byłam na Pielgrzymce w Częstochowie..../ jedna osoba mi nie pasiła.../....wcześniej na Sabacie i....."wyglądałam wg mnie "zajebiście"....na starość założyłam po raz pierwszy sukienkę na ramiączkach !!!!!!!!!!!!!!....  I z premedytacją chciałam sprawdzić , co się stanie gdyby....Nie powiedziałam,że wyjeżdżam...nie było mnie trzy dni....gdy powiedziałam o tym bratowej to powiedziała...przecież nie mówiłaś,że jedziesz....spytałam, czy jak będę umierać mam zadzwonić KIEDY UMRĘ??????Nadal CISZA...
A Ja cierpię na kręgosłup....nastawiono mi i......za dużo stresów...laptop...siedzenie przy stole i wypełnianie dokumentów...nie pomogło....Wczoraj byłam u....okazało się,że to mój stary znajomy....masował...naciągał...śmiałam się ,że "urosłam"....Dzisiaj jeszcze boli....zrobię sobie relaksującą kąpiel i spać.....Jutro muszę spuścić wodę z co i....zabajerować wykonawcę aby nie puścił mnie z torbami....To na dzisiejszy wieczór....Buziaczki dla Was.... :-*