Amazonki > Protezy piersi

Jak wybrać protezkę i nie zwariować?

(1/7) > >>

renifer:
Muszę kupić drugą protezę (muszę, bo obecna się nieco rozwala). Byłam na przymiarkach i już mam dość. Albo za mała, albo za duża, albo nie taka... Wrrrrrrr
A żem już mądrzejsza niż za pierwszym razem, to nie daję sobie łatwo wmówić, że za małe jest dobre i wspaniałe  >:(
Zastanawiam się też nad firmą, na razie mierzyłam Amoenę. Oglądałam Silimę, ale wydaje mi się jakaś nie za bardzo w dotyku. Miał ktoś może? Wiecie, jak się sprawuje? Obecną mam z Anity i już nie chcę, spsuła się jeszcze przed upływem 2 lat.

hamak:
Amoeny nosiłam, jakieś "light" i łezkowate (bo cycki mam/miałam rozlazłe aż pod pachy :P ), Zadowolona byłam. Ale to sto lat temu było, nie wiem co jest na rynku teraz ;) W każdym razie ważne, że mi pani w sklepie pozwalała, a nawet zalecała(!) założyć, pokucać, poskakać, a najlepiej to na spacer z protezą iść i decyzję podjąć ewentualnie po powrocie :) No ale takie panie nie wszędzie...

agawa:
Miałam kilka, chyba 3 szt? (zwykła, moja pierwsza, najprostsza, łezkowata; później dokupiona samoprzylepna, a zaraz po niej specjalna do pływania - wszystkie były super), Amoeny. Wydawały mi się najlepsze z tych, które oglądałam.
Może sklep, w którym byłaś, nie ma wszystkich modeli?

Amor:
pooglądaj, poczytaj w internecie jakie propozycje ma amoena. Ja w sumie zgromadziłam już 5:) pierwsza z jakiejś innej firmy -reszta amoeny! Niestety metodą prób i błędow - sama musisz zadecydować. Ja szukałam idealnej, albo za duża albo za mała- mam nr 5 ,6,7 :) i chyba ta 6 jest ok. Mam tez pływacką. Trzeba zwrocic uwagę na kształt, bo mnie najbardziej odpowiada ta wydłużona w kierunku pachy! Chyba trudniejszy jest jednak wybor odpowiedniego stanika!( samoprzylepna jest dla mnie bez sensu bo jak się nachylisz i tak widać ,ze to cos dziwnego! Polecam sklep w Katowicach na ul. Warszawskiej !

agawa:
samoprzylepną używałam do kiecek bez pleców  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej