Amazonki > Protezy piersi

Pierwsza proteza

(1/22) > >>

Eliee:
Cześć dziewczyny,

Jestem tuż po operacji, niedługo zdejmą mi szwy i trzeba będzie zmierzyć się z wyborem prrotezy (brrrrr...). Na co powinnam zwrócić uwagę podczas zakupu???

betty:
Przede wszystkim nie spiesz się.
Spokojnie poprzymierzaj.
Zobacz, która bardziej Ci pasuje i dopasowuje się kształtem do drugiej piersi.
Ja kupowałam Amoenę, w sklepie przy CO w Warszawie.
Pani była bardzo kompetentna i pomogła mi przy wyborze.

Mirusia:
Tak, jak mówi betty, powolutku w trakcie przymierzania. Przyjrzyj się sobie z każdej strony. Najlepiej założyć przylegający t-shirt. Wtedy widać każdą wypukłość lub jej brak. To jest w trakcie doboru protezy bardzo ważne  :)
Pomagałam ostatnio dobierać i widziałam świetne z Anity, z miejscem na powietrze przy skórze  :)

agawa:
Witaj Eliee  :)
Od razu po zdjęciu szwów to chyba najbardziej przyda się taka mięciutka waciana proteza tymczasowa, bo na świeże jeszcze miejsce lepiej nie wkładać od razu silikonu ;) (do kupienia, albo do zrobienia samodzielnie, np. reszteczka pończoszanej skarpetki wypchana watą lub drobniutką kaszą)
Tak jak dziewczyny piszą - kup sobie protezę w specjalistycznym sklepie (warto takiego poszukać; napisz z jakiego jesteś miasta, może doradzimy, gdzie najlepiej się udać, gdzie najlepsze zaopatrzenie i fachowa, co niezwykle ważne, obsługa) i zakładaj ją, gdy wychodzisz z domu, a po domu noś wacianą, aby skóra odpoczywała i się goiła spokojnie :)
Pamietaj też, że kupując protezę od razu warto kupić biustonosz :)

Trzymaj się dzielnie :) I pisz do nas :) Jesteśmy tu, aby dzielić się swoją wiedzą, ale też by pomagać :) Bo wszystkie jeszcze pamiętamy... jak to było na początku... Patrz, a teraz śmigamy, cieszymy się życiem :)

hamak:

--- Cytat: Mirusia w Października 14, 2013, 01:15:54 pm ---Tak, jak mówi betty, powolutku w trakcie przymierzania. Przyjrzyj się sobie z każdej strony. Najlepiej założyć przylegający t-shirt. Wtedy widać każdą wypukłość lub jej brak.

--- Koniec cytatu ---

Dodam, że warto przymierzać nie w bezruchu, tylko poschylać się, po ruszać rękami, poskakać, pospacerować i zobaczyć, jak się ułożyła. W moim sklepie miła pani sama proponowała, żeby wziąć sobie protezę całe np. popołudnie , żeby ją dokładnie wypróbować i wyoglądać - ale to chyba rzadkość.

 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej