Ogłoszenia i pytania > Pytania i ogłoszenia dotyczące forum i strony głównej Fundacji

ogłoszenie: funkcja "mail"

(1/10) > >>

mag:
kilka osób miało z tym kłopot i chyba pozostaje on nierozwiązany:

wchodząc do profilu użytkownika i wysyłając do niego mail (po kliknięciu na kopertę znajdującą się pod nickiem po lewej) - teoretycznie go wysyłamy, ale on nie dociera do adresata,

proszę używać funkcji "Wyślij PW", która znajduje się 3 pozycje poniżej koperty - wtedy wiadomość na pewno dociera  :)

jeśli ktoś ma inne doświadczenia z funkcją "koperta" proszę pisać do SPA na priv  8)

mag:
no i zagadka się rozwiązała  :P

rejestrując konto na forum można zdecydować, czy chcemy dostawać wiadomości od innych użytkowników drogą mailową - ptaszkujemy wtedy tę funkcję (fotka poniżej),
jeśli nie chcemy utrzymywać kontaktu z innymi drogą mailową - nie stawiamy tego ptaszka:





mag:
natomiast jeśli mamy zarejestrowane konto i chcemy zmienić to ustawienie, należy:

wejść do swojego profilu (na przykład klikając na swój nick) i kliknąć na "modyfikuj profil" - patrz fotka 1

a potem zaptaszkować/odptaszkować wskazane okienko i zatwierdzić przyciskiem wskazanym strzałką - patrz fotka 2

wtedy system każe nam powtórzyć nasze hasło - by potwierdzić naszą tożsamość - wpisujemy hasło w okienko "obecne hasło" i potwierdzamy operację

fotki są duże, by zobaczyć całość - użyj suwaczka  :)

mag:
mam zaptaszkowane wg instrukcji to, że chcę by użytkownicy wysyłali do mnie maile - a jak sasky do mnie napisała, to nie ma do dziś  >:(
więc coś jeszcze musi być zepsute  ::)

powysyłajcie do się wzajemnie maile korzystając z tej funkcji, byśmy mogły mieć pojęcie, czy to komuś działa, komuś nie działa, nikomu nie działa

mag:
ponawiam prośbę  >:(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej