Inne choróbska > Różne choroby

zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1

(1/2) > >>

słonecznik:
Jako, że na forum wchodzi dużo osób ze śląska i okolic chciałam was zapytać czy zna ktoś dobrego ginekologa - endykrynologa,
ewentualnie ginekologa onkologa
ze względu na moje doświadczenie przed chorobą odpadają:
dr Magierowski z sosnowca -to mega h...
dr Bednarska - Czerwińska - badania prywatnie i złe opnie na necie i za 10min wizyty zapłaciłam 100zł
prof Ciszek- Doniec- Skrzypulec coś tam bo teraz zajmuje się głównie karierą na uś
dr Gabryjel z bytomia -badania prywatnie, nie miał możliwości położyć mnie do szpitala na badania
dr Schab - nie ma możliwości przepisać wszystkich badań
dr  Świtała - z raciborskiej -zna się na położnictwie bardziej- byłam u niego prywatnie: w jeden dzień wypisał tabsy a na drugi przy usg już mnie nie pamiętał
dr krzyżak, dr wawrzyczek -zwykli gin,  porażka,
dr od  Mag też odpada, leczyła się u niego dziewczyna która miała terapie interferonem i coś tam nie złośliwego na macicy i nie udało mu się jej pomóc- musieli wyciąć jej dół. :( może i fajny ale ...
potrzebuje  kogoś mądrego, kto będzie wiedział jak rozwiązać moje problemy i  mi nie zaszkodzić. ( ze względu na moją mutację brca1 ).

mogą być okolice śląska, Kraków

z góry dzięki  :-*

Majka:
Hej!    Słyszałam bardzo dobre opinie o Dr n.med. Anita Olejek -specjalista położnictwa i gin. i endokrynologii i gin.onkologicznej .Jest kierownikiem  oddz. w Bytomiu na Batorego. Ma prywatny gabinet w Będzinie  ul. Długa 40  Terminy dość odległe-podobo.   DNI PRZYJĘĆ -wtorek,środa godz.15-21 Rejestracja w godzinach przyjęć tel   32/267-41-52     Przepisałam te info z wizytówki,którą dostałam od znajomej  ,osobiście nigdy u niej nie byłam. :)

słonecznik:
dziękuję, też o  pani dr słyszałam ale wydawało mi się, że zajmuje się głównie patologią ciąży.
a możesz zapytać znajomej czy jak się idzie prywatnie to czy jest szansa, że dr kieruje na badania do siebie na oddział?

Amor:
Byłysmy u niej dosłownie raz z moją corką , dawno temu. POł roku czekania na wizytę.

słonecznik:
Amorku a napiszesz mi coś więcej na priv.  :-*


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej