Kto ma tak jak ja > 3 minusy

schemat leczenia w raku trojujemnym

(1/15) > >>

efka:
Witam, jestem zarejestrowana na forum Amazonki. net pod tym samym nickiem. Zapisałam się też tutaj z moim pytaniem:

Dzisiaj odebrałam wyniki Fish, jednak mój rąk jest trójujemny. Dla przypomnienia guzek usunięty mammotomem miał 9mm, G2. Druga zmiana 13x4 mm jest nadal w piersi. Czy któraś z Was miała raka trójujemnego wieloogniskowego? O odpowiedź też proszę naszych forumowych ekspertów. Jutro mam wizytę u onkologa. Jakie są najnowsze standardy leczenia raka trójujemnego? Chciałabym najpierw mastektomię, żeby pozbyć się tego, co zostało w piersi. Proszę o pomoc, wpadłam dzisiaj w czarny dół.

efka:
Mam własne przypuszczenia na temat mojego trójujemnego raka. Od prawie 5 lat przyjmuję Tamoxifen. Spotkałam w necie wyniki badań o zależności występowania tego raka od stosowania Tamoxifenu.

agawa:
Efka, za kilka chwil z prwnoscią zjawią się dziewczyny, które sporo wiedzy majà i się nią podcielą.
W tym czasie zrób kilka głębokich oddechów i rozejrzyj się po naszych nickach- wszystkie po raku- i patrz- żyjemy, pracujemy, mało tego: śmiejemy się do siebie, do innych i z siebie samych. Czyli: po raku tez jest zycie😍
Trzymaj się Kochana 💕

aquila:

--- Cytat: efka w Września 06, 2017, 03:39:07 pm --- Spotkałam w necie wyniki badań o zależności występowania tego raka od stosowania Tamoxifenu.

--- Koniec cytatu ---

zapodaj plis te badania

efka:
Przepraszam, nie mam siły teraz szukać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej