Różności > Mój jest ten kawałek forum

Wspominamy Ciocię Irkę

(1/12) > >>

braja:
Pomyślałam, że cioci należy się własny wątek.

Wygrane 11,5 roku z rakiem, pełnia życia z przerzutami w płucach i wątrobie przez wiele lat. 75 lat mega aktywnego zycia, w dużej mierze poświęconego innym.

Spędziłyśmy z mamą pracowite popołudnie obdzwaniając osoby z kontaktów telefonicznych cioci, wiele nazwisk nic nam nie mówi, ale ta rozpacz na wieść o jej smierci pokazuje, że była rodziną nie tylko dla nas

Inne wspominki będę tu czasem wklejać, na razie przygotowujemy sie do pogrzebu i czasu nijak na więcej nie ma...

Leć ku nowemu przeznaczeniu Ciociu Irciu!  xcv :-* :-* :-*


Jeśli ktoś niechcący byłby w okolicach Zamościa to jutro nabożeństwo będzie w czwartek o 13-tej w kościele Matki Boskiej Królowej Polski w Zamosciu

mag:
poznałam Ciocię Irkę rok temu, na wrześniowych warsztatach Fundacji,
drobna kobieta o tajemniczym uśmiechu i cichym głosie,
ujęła mnie spokojem i mądrością - a Jej historia choroby wprawiła mnie w podziw!

swoim podejściem do chorowania Ciocia Irka dała dowód na to, że choroba nie może rządzić Jej życiem - i nie rządziła!

Ciociu Irko - nigdy Cię nie zapomnę...


betty:
Nie poznałam niestety osobiście Cioci Irki.
Ale mam wrażenie, że troszkę Ją znam - dzięki Waszym wpisom.
Wspaniała, waleczna, dzielna kobieta.

Mam nadzieję, że jest szczęśliwa tam, gdzie teraz jest..

lulu:
Ciocię Irkę poznałam z opowieści Brai i w realu na warsztatach. Nie zapomnę jej miny jak na korytarzu dowiedziała się, ile ma tu chętnych, które chcą mówić do niej ciociu.

TOJKA:
Ja również poznałam Ciocie Irkę na wrześniowych warsztatach. Cicha, skromna ciocia. Bo też tak do Niej mówiłyśmy  :)
Po opowieściach o Jej chorobie, o  życiu z chorobą - moje oczy robiły się jak stare pięciozłotówki. Nie spotkałam dotąd osoby, która będąc w tak trudnym okresie swojego życia, umiała o tym mówić z takim spokojem i z uśmiechem.
Pamiętam Jej radość i niedowierzanie, gdy okazało się, że wylosowała nagrodę - książkę "Łzy księżniczki" .

Braju, trzymajcie się dzielnie z mamą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej