Autor Wątek: Ankieta o metodach zwalczania obrzęku limfatycznego  (Przeczytany 7064 razy)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Ankieta o metodach zwalczania obrzęku limfatycznego
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 05, 2015, 09:06:10 pm »
 xhc xhc xhc Reniafiz, ale ankiety nie są do myślenia, tylko do bezproblemowego (bezmyślnego? ;D ) wypełniania zgodnie z jasno postawionymi pytaniami ;)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Ankieta o metodach zwalczania obrzęku limfatycznego
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 05, 2015, 09:15:39 pm »
Chyba z tego wszystkiego ją jednak poczytam  ;)

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Ankieta o metodach zwalczania obrzęku limfatycznego
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 06, 2015, 09:31:53 am »
Ech, Reniu, to trochę bez sensu. Wypełniłam ankietę, ale nie mogę jej wysłać, bo trzeba wszędzie zaznaczyć jakąś odpowiedź. Na przykład muszę zaznaczyć choroby współistniejące, których jako żywo nie posiadam! Albo gdzie wystąpił obrzęk, który nie wystąpił :) Może doprecyzuj grupę docelową, bo to tylko strata czasu dla tych, co obrzęku nie mają.
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Ankieta o metodach zwalczania obrzęku limfatycznego
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 06, 2015, 01:41:04 pm »
Ja nie miałam problemu z wypełnieniem ankiety.......po mastektomii, obrzęk od 5 lat, wszystkich  metod  próbowałam, nic nie pomogło, choroby współistniejące są.....wysłałam.

Offline Reniafiz

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Ankieta o metodach zwalczania obrzęku limfatycznego
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 06, 2015, 09:39:19 pm »
Ech, Reniu, to trochę bez sensu. Wypełniłam ankietę, ale nie mogę jej wysłać, bo trzeba wszędzie zaznaczyć jakąś odpowiedź. Na przykład muszę zaznaczyć choroby współistniejące, których jako żywo nie posiadam! Albo gdzie wystąpił obrzęk, który nie wystąpił :) Może doprecyzuj grupę docelową, bo to tylko strata czasu dla tych, co obrzęku nie mają.

Poto sa okienka inne jezeli nie ma sie np chorób współistniejących w okienku inne napisz brak i bedzie ok
Reniafiz każdy popełnia błędy ale ważne by dało się je naprawić

Offline Reniafiz

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Ankieta o metodach zwalczania obrzęku limfatycznego
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 06, 2015, 09:42:00 pm »
Dziekuję za odzew i uwagi widzicie bardzo bardzo mi pomogłyście co innego promotor a co innego jak wy wszystko co jest nieprawidłowe od razu zauważacie
 ^-^ DZIĘKUJĘ  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2015, 09:47:11 pm wysłana przez Reniafiz »
Reniafiz każdy popełnia błędy ale ważne by dało się je naprawić