Autor Wątek: Strzały Amora  (Przeczytany 399883 razy)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 26, 2013, 11:32:56 pm »
dopiero obejrzałam xhc
biedny pacjent xhc
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 27, 2013, 06:51:56 am »
A ja dziś wraz  z życzeniami dostałąm film Nietykalni. Wreszcie obejrzę!:)

polecam, zabawny, wzruszający  :)
chciałam się wybrać na "Nieobliczalnych", ale już go nie puszczają w cinema city w Katowicach...
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 29, 2013, 10:38:56 pm »
Filmu jeszcze  nie zdążyłam obejrzeć bo roboty stosy mam. Tzn sama ją sobie zapodaję. Młodzi tylko zwożą a ja odświeżam co mogę.( chyba betty gdzies napisała ,ze prawdopodobnie wy,mysle nowa robotę) :)  Z waliz ciuchy, wywalam  piorę i prasuję. Pościele ,poduchy koce ,ręczniki wszystko co mi się nawinie. Młoda wraca do pisania pracy i wściekła na siebie ,ze się artystycznie zaniedbała bo o tej porze  zawsze jakas nagroda była, jakas wystawa itp. No coz męza się zachciało to se musiała pojechać do innego miasta! :) NO ,ale skoro wraca to może się ruszy...a potem jak Bog da pieluchy... Ciekawie się zapowiada czas najbliższy:)
Mój starszy chrzesniak-siostrzeniec  tez nam szukuje miłą niespodziankę, być może nowa dziewczyna wejdzie w rodzinę - dziewczyna prosto  z Tajwanu!:) Olek tylko marzy o chińskim weselu!:) Na razie wesele za 3 tygodnie w Warszawie!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 02, 2013, 08:59:30 am »
Romka, czy spacery z kijkami przez tę drogę w lesie, gdzie razem z Olkiem szliśmy jest bezpieczny  ???
bo jak idziemy obok "Rzęsy" prosto w stronę Bańgowa, to mama ma obawy, żeby tam skręcić  :-\
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 02, 2013, 09:16:26 am »
Jak widzisz żyję, a chadzam tam sama! :D Przemierzyłam już wszystkie drogi i dróżki Bażantarnii!:)
 Kiedyś było tam calkiem pusto ,teraz niemalże  tłumy chodzą. Ja często idę wieczorem ,wtedy najmniej jest ludzi.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 02, 2013, 10:34:52 am »
ok. przekażę mamie  :)
może da się skusić na leśne dróżki, bo prosta droga trochę nudna  :P
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 02, 2013, 12:16:45 pm »
Ja już jestem po ...6 km strzelone , prawie przebiegnięte. Teraz obiadek i jeszcze mam zamiar  na 16"przeleciec" się do "Antonika" :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 02, 2013, 05:53:14 pm »
tak, Amorek przeleciał, a ja przeszłam do "Antonika"   ;D, z tego samego kierunku, a spotkałyśmy się dopiero w kościele  :P
zrobiłam tylko 6 km, 2 x 3 km, ale podkreślam, że w szpilkach i druga trójka pod górkę  O0
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 02, 2013, 06:01:52 pm »
Wpadłam o minutę spoźniona i szukam wolnego miejsca. I już już wydaje mi się , nie kobita położyła torbę, e  siądę z tyłu. Jak usiadłam zauważyłam ,ze ta kobita to Becia! :D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 02, 2013, 06:13:14 pm »
och! co to za kobita co w kościele zajmuje miejsce torbie  :-[  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2013, 06:18:48 pm wysłana przez Becia »
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 02, 2013, 06:31:14 pm »
A jakąż to  miłą  kobitą  się okazała! :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 02, 2013, 06:37:20 pm »


chyba tylko dla niektórych, bo w pracy narzekają, że upierdliwa i pyskata  O0

-----
kurcze... teraz mi się przypomniało, że pół godziny temu postawiłam wodę na kawę
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2013, 06:40:32 pm wysłana przez Becia »
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 02, 2013, 06:48:02 pm »
A co oni się tam znają!!!!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 02, 2013, 07:31:45 pm »
Czytam i czytam prace magisterską ,napisaną wreszcie przez Zuzę i jestem usatysfakcjonowana! ( mam nadzieję ,ze i profesorowie będą) :)Toż to  wspaniała opowieśc. Tyle się dowiedziałam o jej podróży poślubnej! Praca o tytule Ameryka, dotyczy amerykańskich mitow , legendy Route 66, miast-utopii, miast -widm, pustynii. Teraz czwarty rozdział- Fotografia pustych przestrzeni w kontekście amerykańskim! To już dla mnie wyzwanie!!!! :D
Teraz tylko praca przyjęta musi być przez recenzenta i oprawiać i szykować kilkanaście tabletow by na nich filmy puszczac! :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 02, 2013, 09:56:19 pm »
brzmi bardzo interesująco


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich