Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1794103 razy)

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3705 dnia: Maja 08, 2014, 01:00:26 pm »
tak jakoś mało nas ,zajęte ,matury piszą,jakieś zmęczenie,przesilenie , mnie tez nic się nie chce ,jakieś pały trzeba  :greensmilies-021:
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3706 dnia: Maja 08, 2014, 01:23:59 pm »
rzeczywiście… na nic czasu nie ma… na pisanie też…
A matury trwają, eh… Młody pracuje na wygląd adekwatny do roli w horrorze o zombi  ::((

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3707 dnia: Maja 08, 2014, 02:42:00 pm »
Pogoda u mnie też mało ciekawa,deszczowo i pochmurnie.Słoneczko mało widoczne.Jedynie pozytywnie to płynu z piersi nie musieli ściągać i moge czekać na termin naświetlania.Senatorium mam już załatwione więc zaczynam powoli myśleć do podróży do Polski :oklaski:Trzymam za Waszych maturzystów W Austrii pierwszy raz w niektórych szkołach przeprowadzili centralną mature i okazało się ,że 63% oblało.Niby taki wysoki poziom nauczania a tu KLOPS!!.Zawsze twierdziłam ,że polskie szkoły lepiej kształcą i moje przypuszczenia się potwierdziły. :oklaski:
Natalia

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3708 dnia: Maja 08, 2014, 04:24:09 pm »

A matury trwają, eh… Młody pracuje na wygląd adekwatny do roli w horrorze o zombi  ::((


A moi wyglądają kwitnąco. I mają czas na wszystko. Oprócz nauki oczywiście. Dziś u Starszego wreszcie coś na pewno do przodu - angielski ustny. Uff... Jutro prezentacja z polskiego i to koniec nerwówki. Bo Młodemu zostaną wprawdzie jeszcze 3 egzaminy, ale pójdzie mu na pewno.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3709 dnia: Maja 08, 2014, 05:11:39 pm »
Czyli masz Hamaczku z górki :)
U nas jeszcze końca nie widać. Właśnie wraca po fizyce. Jutro matma. Za tydzień angielski ustny. A za dwa prezentacja co jej jeszcze nie zaczął  ::((

Ale najważniejsze, że słoneczko wyszło i trawę podsuszyło, a mężowaty ją skosił  >:D

Offline amado

  • SPA
  • Zakorzeniona
  • *****
  • Wiadomości: 3444
  • mój tekst
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3710 dnia: Maja 08, 2014, 05:35:07 pm »
moja po polskim wróciła, a jutro WOS
przyszły tydzień to dwa ustne

agawa, nie martw się dwa tygodnie na prezentację to szmat czasu, młodej koleżanka stwierdziła, że ma prezentację na 16 to spoko od rana zdąży coś naszykować  :o


diagnoza: rak piersi przewodowy inwazyjny G3 - 09.2005
operacja: mastektomia - 10.2005
chemioterapia: AC x 4, Taxol x 4
radioterapia
tamoxifen
arimidex

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3711 dnia: Maja 08, 2014, 06:06:19 pm »
Amadku, polski, obcy - to co Twoja jeszcze będzie ustnie zdawać?
Młodemu fizyka dziś nie poszła, ale się tego spodziewał, zadeklarował, bo "a nuż się uda" (ot - nowa matura). Jutro też pisze rozszerzenie z matmy, na zasadzie jak wyżej, tylko szanse są większe. Anglik - 14 maja, prezentacja (też w lesie ;) ) - 19. A potem szybkie pakowanie i fruuu...
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3712 dnia: Maja 08, 2014, 06:08:46 pm »
tia… najważniejsze to to- frrruuuu…..  >:D

Offline szarlotka

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 632
  • Szukam ładnego awatara z szarlotką...
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3713 dnia: Maja 08, 2014, 07:41:35 pm »
Jutro też pisze rozszerzenie z matmy, na zasadzie jak wyżej, tylko szanse są większe.
Hehe moja siostrzenica kalkuluje identycznie!  :o
Podstawowa matma poszła raczej średnio i uważa że w rozszerzonej ma większe szanse  :o
Za stara jestem, żeby to zrozumieć...

Nawiasem mówiąc, zdaje po raz drugi, bo choć zdała rok temu, to jakichś punktów jej zabrakło, aby dostać się na wydział lekarski, więc tylko na dietetykę jej wystarczyło... Ale medycyna ją tak fascynuje, że postanowiła zdawać aż do skutku. Dumna jestem z niej, bo twarda kobieta z niej wyrosła  :D
Contra spem spero 

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3714 dnia: Maja 08, 2014, 08:07:45 pm »
....... bo choć zdała rok temu, to jakichś punktów jej zabrakło, aby dostać się na wydział lekarski, więc tylko na dietetykę jej wystarczyło... Ale medycyna ją tak fascynuje, że postanowiła zdawać aż do skutku. Dumna jestem z niej, bo twarda kobieta z niej wyrosła  :D

No właśnie kiedyś się zastanawiała, co jeśli braknie punktów, np. na lekarski. Kiedyś były ponowne egzaminy i zbieranie dodatkowych punktów, np. poprzez pracę w szpitalu. Dziwne tak drugi raz zdawać.
Ale może tylko dodatkowe, wybrane, przez siebie przedmioty, aby tylko zwiększyć punktację, czy wsio od nowa?  ::((

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3715 dnia: Maja 08, 2014, 08:12:04 pm »
Mirusiu, tylko wybrany przedmiot się poprawia :D


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3716 dnia: Maja 08, 2014, 08:21:56 pm »
No właśnie, tak se tłumaczyłem pisząc tego posta, dzięki  :)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3717 dnia: Maja 08, 2014, 09:03:32 pm »
Dano, nie mogę znaleźć w którym miejscu mówiłyśmy na temat ewentualnego spotkania. Rozumiem, że wyjazd do K-K nie doszedł do skutku.
Jakby co, chyba nie muszę pisać, że ja zawsze chętna  :)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3718 dnia: Maja 08, 2014, 09:18:23 pm »
Mirusiu, tylko wybrany przedmiot się poprawia :D
nooooooooo moja Starsza  poprawiała w następnym roku j. polski, ale to tak dla siebie, nie dla uczelni; po prostu wiedziała, że stać ją na więcej, nooooo i sobie udowodniła  :)
a dla uczelni (aby dostać się na prawo) zdawała historię, bo rok wcześniej jej nie zdawała

przez 5 lat od pierwszego roku egzaminu można poprawiać i "dodawać" sobie do zdania przedmioty
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #3719 dnia: Maja 08, 2014, 09:24:01 pm »
......przez 5 lat od pierwszego roku egzaminu można poprawiać i "dodawać" sobie do zdania przedmioty[/b][/font][/size][/color]

Yhmm.......  :)