Autor Wątek: Agawowy świat  (Przeczytany 680926 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1545 dnia: Lutego 12, 2015, 02:14:41 pm »

na tyle godzin ino jabłoko :D


+ kanapka na stacji benzynowej  :P
Amorku, poję strzykawką, martwię się tylko o ten czas, gdy w domu mnie nie ma…

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1546 dnia: Lutego 12, 2015, 06:50:42 pm »
Agawko, smekta oki, gdyby dalej cuś było nie alo, to daj jeszcze siemię lniane, a jeśli nie poprawi się, to pewnikiem
trza do weteryniarza ::(( ::((
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1547 dnia: Lutego 13, 2015, 08:20:39 am »
Agawo jakie doniesienia w sprawie pieska??? :)
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1548 dnia: Lutego 13, 2015, 10:00:40 am »
Agawka i co z malizną? ::) ::)
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1549 dnia: Lutego 13, 2015, 12:30:28 pm »
Troszkę lepiej :) Ciągle kłopot z jedzeniem, ale biegunka opanowana (chyba  ???).
Nie bardzo chce jeść; gotuję po odrobince, coby świeże było - marchewka z ryżem i odrobiną kurczaka; grymasi jak niemowlę  8) Co 2-3 godziny udaje mi się włożyć z niego odrobinkę.
Najchętniej czas spędza tak jak na zdjęciu ;) Strasznie mi szkoda, że nie mogę być z nim cały czas...

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1550 dnia: Lutego 13, 2015, 01:23:27 pm »
jeszcze chwila i będzie do nas pisał  ;D
śliczniutki!


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1551 dnia: Lutego 13, 2015, 02:01:27 pm »
Właśnie takiego psa bym chciała mieć! Ale na razie nikt w domu nowego zwierzaka nie zobaczy. Jeszcze nie czas...
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1552 dnia: Lutego 13, 2015, 03:44:10 pm »
ale bym go wycałowała:) jest piękny ztx
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1553 dnia: Lutego 13, 2015, 03:45:56 pm »
Strasznie kochanulki jest! Pędź do weterynarza , poda mu zastrzyk i psinka ozdrowieje raz dwa.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1554 dnia: Lutego 13, 2015, 04:37:42 pm »
pieszczoszek pańci  ;D,do pracy będziesz z nim chadzać  xhc ale widok śliczny ,oj wygrzeje Ci boczek  :D
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1555 dnia: Lutego 13, 2015, 05:13:49 pm »
:)
Z Conni do pracy chadzałam :) A w zasadzie ona mnie ze sobą do pracy zabierała ;) Miała certyfikat pies-terapeuta, odpowiedni kubraczek i pracę na oddziale dziecięcym  :) Uwielbiała to :) A dzieciaczki uwielbiały ją :)
Niestety, gdy ja zaczęłam więcej pracować, nie mogłam już łączyć zajęcia wolontariuszki dogoterapii i z coraz rzadszych wizyt w końcu przestałyśmy jeździć wcale  :( Bardzo szkoda. Miałam nadzieję, że któryś z moich synków pójdzie na szkolenie i będzie kontynuował to zajęcie; cóż, dzieci wybierają swoje drogi ;) I na szczęście ;)
Alvinek do tego się nie będzie nadawał. Już teraz widać, że to mieszanka jakichś ogromnie delikatnych w budowie ras, i nie chodzi mi o układ pokarmowy, a raczej o budowę łapek, żeber  8) Nie wiem, co z niego wyrośnie  ??? Jakiś śmiechowaty delikacik  :P Z pewnością nie jest on zwyczajnym wielorasowcem ;)

A poza wszystkim to mnie dziś łeb na_ala jak ta lala  >:( Już nie wiem, co ze sobą mam zrobić, i gdzie ten łeb wsadzić. Kilka dni temu Toja i jeszcze ktoś, sorry że nie pamiętam, narzekali na ból. Powiedzcie - przeszło? to jakaś nadzieja  na przyszłą ulgę choć będzie…
I jeszcze - właśnie mija 3-ci tydzień, w którym nie udało mi się odebrać wyników biopsji tarczycy. Normalnie zapominam  ::) :-[ :-X Przypominam sobie, gdy już w domu wieczorem jestem  :greensmilies-021: Myślę, że gdyby tam 'coś' wyszło, to by do mnie zadzwonili, nie?
Zaraz sobie kartkę powieszę na lodówce; a druga na lustrze w łazience; a trzecią chyba na czole  ;D

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1556 dnia: Lutego 13, 2015, 05:22:01 pm »
jego można zacałować :-* :-* jest przecudny, jak poczujesz się lepiej, to może jednak weteryniarz, coś musi go mulić :-\
Agawka, są labolatoria co dzwonią a i takie co nie, lepiej odebrać i być spokojnym :)
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1557 dnia: Lutego 13, 2015, 05:38:48 pm »
myślę, że gdyby było bardzo_bardzo źle, to by zadzwonili

a ból głowy przeszedł mi pod koniec 4-go dnia jak się mocno  wq_łam i za robotę się zabrałam ;)
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1558 dnia: Lutego 14, 2015, 06:41:05 pm »
Agawka daj meldunek jak malizna dzisiaj  ::)
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1559 dnia: Lutego 21, 2015, 06:31:16 pm »
Zaniedbałam się  ;D Już meldunki z frontów różnych zostawiam -
1. Malizna już nie taka mała  :P Gdy do nas trafił ważył ciut powyżej 2 kg, wczoraj ważył 3,800  8) Zaczyna być go widać  >:D Ale ciągle nie słychać; no chyba, że płacze, gdy wychodzę do pracy   :( Je, aż mu się uszy trzęsą i robi się coraz bardziej nieznośny ;) Więc, HA, podjęłam decyzję, że od jutra idzie do przedszkola  ;D To znaczy - idziemy razem  C:-) Na razie przyzwyczaja się do obróżki i smyczy; czarna rozpacz  8) ;D
I rzecz najważniejsza - coraz wyraźnej w nim widać jakiegoś charciego przodka  ;D nawet_nawet ładnie to się zapowiada  C:-)
2. Wynik biopsji tarczycy odebrałam, endokrynolożkę zaliczyłam; guz do obserwacji (skąd ja to znam  ::)) łagodny, ukrwiony, duży. Zaznaczam w kalendarzu kolejną datę i do tego czasu zapominam ;)
3. Roboty znowu co niemiara. Tydzień trochę odpoczęłam; czas nadrobić. Pewnie przez jakiś tydzień będzie mnie tu mniej; później nadrobię. Płodozmian dla równowagi  :P
4. A tak w ogóle przyszłam pokazać Wam filmik, który dziś mnie rozbawił, zaczarował, uśmiech spowodował - taka akcja  ztx https://www.youtube.com/watch?v=eR3Jr20p6qo&spfreload=10
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2015, 06:33:42 pm wysłana przez agawa »