Ogłoszenia i pytania > Ankiety

Seksualność kobiet po mastektomii

(1/4) > >>

położna:
Witam,
w tym roku bronię pracę magisterską, której tematem jest Seksualność kobiet po mastektomii, w związku z tym zwracam się do Pań z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, której wyniki posłużą mi do opracowania części badawczej mojej pracy. Celem ankiety jest zbadanie, czy i jak zabieg mastektomii wpłynął na postrzeganie przez Panie własnego ciała. Uzyskane wyniki pozwolą mi również określić czy mastektomia ma wpływ na seksualność kobiet.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Link do ankiety: http://www.interankiety.pl/interankieta/b4dc8454b089fd264b0e2e6c8f8e9581

TOJKA:
operacja oszczędzająca (ze sporym ubytkiem piersi)  nie wchodzi w grę?

pytanie 6: operacja oszczędzająca (z zachowaniem węzłów chłonnych)
Czy chodzi o mastektomie z zachowaniem węzłów - że niby wtedy to jest oszczędzająca (co nie ma sie nijak do prawidłowej nazwy)
czy o operację oszczędzająca pierś? a wtedy co mają do tego zachowane lub nie, węzły chłonne?

Mirusia:
Przeczytałam ankietę i nie potrafię jej wypełnić.
Może zrobię drugie podejście i się uda? Zobaczymy  ;)
W każdym razie chciałam powiedzieć, że na brak możliwości jednoznacznej odpowiedzi,
tj. tak lub nie, składa się stosowana u mnie hormonoterapia.

Ja myślę, Tojuś, że tu chodzi o możliwość wystąpienia obrzęku i jego ąwentualny wpływ na sposób postrzegania siebie. A może się mylę  ;)

Amor:
Zrozumiałam,ze chodzi  tylko o kobiety po mastektomii- czyli te pozbawione    piersi. Wypełniłam, wysłałam ..

TOJKA:
Amorku ja tez tak zrozumiałam
ale jak przeczytałam pytanie 6 z pierwszej części to zgupłam ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej