Autor Wątek: polityka, patriotyzm i ojczyzna  (Przeczytany 198669 razy)

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 21, 2016, 05:08:16 am »
koleś wie jak wysmiać wymiar sprawiedliwości.
[...]

Powinien nieopatrznie powiesić się przypadkiem w celi...
Ale są i ludzkie całkiem rozwiązania: kilofem urąbać i wywieźć 3 taczki = dniówka PIERWSZA [bo dopiero się przyucza], potem 4 taczki, potem 5... az jak inni. Będzie się boczył ale...
Nie ma taczek = nie ma papu ani spania pod dachem...
[polscy więźniowie kwiczą - on ma kilkadziesiąt m^2, 3 pokoje, własną TV, komp i siłkę itd. = oni też chcą zabić ponad 70 osób i sprowadzić rodzinę do takiej celi! :D]

Powinien nieopatrznie powiesić się przypadkiem w celi...
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 21, 2016, 03:08:27 pm »
Pilot zgadzam sie z Toba😀Ale 3 taczki to mało tyle to ja jestem w stanie w ciagu dnia przewieźć 😉 Od 10 niech zacznie😀
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 24, 2016, 08:50:35 am »
Patrzę na sondarze i się zastanawiam skąd PiS ma tak wysokie poparcie???? Czym to jest podyktowane? Wyczytałam również ( dopiero teraz) że Petru i Kijewski permanentnie uchylają się od płacenia alimentów.Tu krzyczą o łamaniu prawa a sami je łamią.Ta brudna polityka
Natalia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 24, 2016, 09:03:52 am »
Natalko PIS ma takie poparcie bo rozdaje, choćby 500 zł na dzieci. Poza tym obiecuje znieść (albo już to zrobił) odprawy sięgające kilkuset tysięcy dla menadżerów firm państwowych, bogatych udupić (większość społeczeństwa jest raczej biedna) ukrócić korupcje, obniżyć wiek emerytalny. To wciąż działa. A kto myśli, że za chwilę będziemy drugą Grecja....
A co do niepłacenia alimentów przez tychże panów, domniemuje, że to jakieś manipulacje, może nie płacą tyle ile by chciały mamy i tu chodzi z pewnością o grube pieniądze, a nie o kasę, jaka zwykle jest zasądzana na dziecko ca. 500 zł.
Petru obserwuje od dawna i to mi do niego nie pasuje. Poza tym jest bardzo bogaty (wg oświadczenia, które składał o swoim majątku) i te alimenty musiałyby być gigantyczne by ich nie płacił. Biega tu o coś innego, o narobienie mu smrodu.
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 24, 2016, 09:25:53 am »
Patrzę na sondarze i się zastanawiam skąd PiS ma tak wysokie poparcie???? Czym to jest podyktowane? Wyczytałam również ( dopiero teraz) że Petru i Kijewski permanentnie uchylają się od płacenia alimentów.Tu krzyczą o łamaniu prawa a sami je łamią.Ta brudna polityka
ja też się nad tym zastanawiałam , bo z kim rozmawiam każdy zaniepokojony polityka PiS-u. No poza moim wujkiem-ale to długa historia. Ja też obawiam się ,że za kilka lat decyzje Pis-u będą nieodwracalne w skutkach.Tak jaki ich walka z nepotyzmem. Przez to niby odeszli z koalicji z PSL-em a sami co teraz robią?
Już nie wspomnę o akcji "zamachu" na koło prezydenta. Maja od 3 m-cy rządy to mogli to sprawdzić,nie pierwszy raz jechał tym samochodem. No ale jak sie jedzie ponad 140km/h:P
Wg mnie PiS nie sądził ,że wygra większością w sejmie, stąd ich bezsensowne ustawy. Gdyby byli mniejszością mieli by na kogo zwalić.
Kolejna sprawa aborcji- nagle interesuja sie projaktami ustaw obywataleski. No tak nagle będa nad nią debatowac, bo jest po ich mysli i jak to wprowadzą to pomimo sprzeciwu społeczeństwa, będa tłumaczyć,że naród tak chciał.
Co do Petru i ogólnego hejtu. Słuchałam kiedyś audycji z jednym z "redaktorów"który zajmuje się tworzeniem historii ,żeby zniszczyć albo upodlic kogoś. Jak nie mają na kogoś nic, to zaczynają wymyślac historie i dopisywac do nich rzeczy których nikt nie jest w stanie sprawdzic. Tak jak w przypadku Petru ,że niby uczył się w Rosyjskiej szkole. Owszem w Rosji jako dziecko , przebywał w rodzicami, ale nikt nie jest w stanie sprawdzić czy chodził do tej szkoły czy nie , bo dane uczniów w tej szkole są tajne.
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 24, 2016, 10:51:13 am »
radio działa stąd takie sondaże ,wszystko słyszę i widzę od polityków rządzących oprócz jakiś wieści z rynku pracy ,z inwestycji super dla Polski ,Polaków,przez te kilka miesięcy mam wrażenie stanęliśmy w miejscu ,teraz jest czas rozliczeń ,węszenia ,likwidacji ,niszczenia ludzi ,oj strach się bać ,pięknie się rozdaje kasę  :0ulan:
Petru zagrożeniem więc trzeba haki szukać :(
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 24, 2016, 11:35:13 am »
z PiS-em jak jak z dico polo nikt nie słucha a wszyscy znaja xhc
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 26, 2016, 10:41:38 pm »
widziałyście dzisiaj w tv naszą parę prezydencką składającą życzenia świąteczne?
nasza "Pierwsza Dama" bardzo podobna do Claire z pewnego serialu  :P
już wcześniej czytałam o Jej podobieństwie, ale dzisiaj stylizacja wyjątkowo udana  ;)
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 27, 2016, 01:25:05 pm »
nie oglądam, prezydent ma coś w oczach przez co nie mogę patrzeć na niego ::((po co sobie swieta psuc:P
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 27, 2016, 01:43:44 pm »
Dla mnie też ma fałszywe spojrzenie ::((
Natalia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 27, 2016, 01:55:38 pm »
a gdy przed wyborami powtarzano - 'budyń', to nie od razu kojarzyłam
teraz oczywiste
stylizacja pierwszej damy - znajoma ;)
reasumując - strach się bać
więc nie oglądam, nie słucham, szykuję miejsce na ziemiankę ;)

A poza wszystkim - ciągłego_najlepszego  :-*

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 27, 2016, 05:47:57 pm »
Szczęśliwie się składa, że jestem na obczyźnie. W domu bym nie wytrzymała i z pewnością obejrzała jakieś wiadomości. A wyraz twarzy i ślepia, takie beznamiętne, nie patrzące w oczy rozmówcy, żeby nie powiedzieć cielęce, to przede wszystkim ma Macierewicz, a tuż za nim ustawia się nasz prezydent
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 27, 2016, 05:58:15 pm »
Obama olał Dudę ,z czego się cieszę i do tego KOD dostał zaproszenie na rozmowy do USA .porządny policzek dla PiS -u.Ja mam nadzieję ,że długo już nie pociągną  ::(( ztx
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 27, 2016, 07:53:54 pm »
nawet lepiej, zabiegał o spotkanie z Obamą a ten
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 27, 2016, 10:33:13 pm »
Wielkanoc...Zmartwychwstanie...Święta wielkiej mocy....Tylko dlaczego to MY tak odczuwamy a władza swoją wiarę pokazuje tylko na zdjęciach i relacjach tv...Prezydent klęczy i sprawdza czy już Mu zrobiono zdjęcie...sfilmowano...Relacja z córką ze święcenia potraw...Najbardziej mnie denerwują Jego głupie miny...i Prezydentowa wszędzie nawet tam, gdzie nie powinna być...Co to znaczy parcie na szkło...
A do wiadomości ... przeżyłam wiele rządów...Premierów...Prezydentów...nie wszyscy byli z mojej bajki...ale teraz to wskazówka dla następców...mieli jakieś obiekcje...PiS pokazał,że TKM...po trupach do celu...po nas tylko potop...
Miłego Dyngusa...ciut...ciut...