Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 323981 razy)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1275 dnia: Września 07, 2017, 07:01:01 pm »
Tyle sie napisałm i wszystko mi zeżarło  >:(

No to już w skrócie- jako niedoszły kierowca zgadzam się całkowicie Dana! Ponieważ miałam kłopoty, ktorych wydawali się nie miec inni znani mi kierowcy podczas uczenia się, zrobiłam na własna rękę badanie dla kierowców zadodowych, żeby stwierdzic czy mam jakąś blokadę psychiczna czy tez jakis realny problem. Poległam na tym tescie na kilku frontach! I zrezygnowałam z kończenia kursu, pieniądze mi zwrócono. Ale szkoła jazdy namawiała mnie, że do egzaminu da się wyszkolic niemal każdego, przeciez ten test nie miał żadnych konsekwencji prawnych dla kierowcy amatora. powiedziałam jednak, że nie chcę zabic siebie albo kogoś innego A takich kierowców, którzy wyuczyli się tylko na egzamin może być mnóstwo! W dodatku, w przeciwienstwie do zawodowców, czasem sa to osoby które z samochodu nie korzystają codziennie.

rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1276 dnia: Września 07, 2017, 07:21:00 pm »
Dlatego podstawowa zasada na drodze (i nie tylko) to zasada ograniczonego (bardzo) zaufania.
Dziś na autostradzie minął mnie kierowca jadący z prędkością światła; siła podmuchu (przy mokrej nawierzchni) spowodowała, że mój samochód zmienił pas  >:( :o Zapewne na ciele to może i on był zdrowy...  >:(
Długo by na ten temat można...
Łącznie z tym, że Policja tym razem stała sobie spokojnie w bocznej cichutkiej uliczce i czatowała na autochtonów, którzy objeżdżając naszą rozkopaną uliczkę 50 metrów jechali pod prąd - zamiast, zgodnie z przepisami, nadłożyć 3 km dookoła.

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1277 dnia: Września 07, 2017, 10:13:58 pm »
No racja, kierowcy też się zużywają. Mnie ponad trzy lata temu, neurolog powiedziała, abym nie prowadziła auta. Wyniki EEG nie były najlepsze, ja sama trochę lepiej oceniałam swoje możliwości. Póki co jeżdżę, nawet przez całą Polskę prawie, nie zdarzyła się żadna sytuacja, która wskazywałaby na moją opóźnioną reakcję. Za jakiś czas będę miała wizytę u neurologa, po prawie dwu latach, mam nadzieję, że będzie robione EEG. Jeśli byłoby gorsze od poprzednich sama będę chciała poddać się testom na reakcję.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1278 dnia: Września 07, 2017, 11:10:41 pm »
Blondi se nie umiała zmienic karty na polska w smarfonie. No to poszłam i w salonie mi pan zmienił, wielką szpila wyciagał ta karte, a ja taka delikatna chciałam być  :o

No i okazuje się, że nie moge z tej karty wysłać SMS Dominiczce, no nie ma tej opcji jak wklepie numer fundacji. Jakis pomysł dlaczego?
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1279 dnia: Września 07, 2017, 11:21:17 pm »
musi pewnie być zablokowana akcja na sms'y płatne  :(
w punkcie odblokują

do mojej mama kilka razy dziennie przychodziły sms'y od wróżki jakiejś_tam - typu: oddzwoń, bo inaczej twoich bliskich spotka nieszczęście  >:( W punkcie zablokowali. Zakładam, że jest droga odwrotna :)

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1280 dnia: Września 08, 2017, 04:52:26 pm »
zwykle nie trzeba iść do punktu, wystarczy sprawdzić jak się blokuje numery premium u danego operatora; można kodem albo po zalogowaniu się na konto użytkownika sprawdzić ustawienia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1281 dnia: Września 08, 2017, 06:10:43 pm »
Aquila, Twoje porady to dla bardziej zaawansowanych ha ha ha. Ja chyba nie mam żadnego konta uzytkownika, a nawet jak mam to nie mam pojecia jak się tam dostać  ::(( xhc
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1282 dnia: Września 09, 2017, 10:37:28 am »
podaj operatora to może podpowiem ;)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1283 dnia: Września 09, 2017, 12:57:42 pm »
Pomarańcza ;) zwana orangem
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1284 dnia: Września 09, 2017, 02:40:29 pm »
http://www.orange.pl/kid,4004238927,id,4004227157,title,jak-wylaczyc-SMS-o-powyzszonej-oplacie,helparticle.html

czyli albo się rejestrujesz i logujesz na konto klienta i tam zmieniasz ustawienia, albo dzwonisz na obsługę klienta i prosisz o włączenie sms premium :)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1285 dnia: Września 14, 2017, 10:51:43 am »
Po przyjeżdzie chcialam odwiedzic sasiadke, która jest koleżanka mamy. ALe jak zapukalysmy nikt nie otworzył, sąsiadka jest głucha, to jedno, a czasem też rodzina zabiera ja na wieś. Mama zadzwonila- sasiadka powiedziala, że jest chora, więc gości na razie nie chce zapraszać.

Kilka dni później zobaczyłam ją na ulicy. Szła, noga za nogą. Podbiegłam, żeby się przywitać i się przeraziłam. Nigdy nie widziałam jej tak słabej. Skarzyła się na dusznośc, powiedziała jednak że płuca czyste. "Może serce?"- zapytałam. przystawała co parę kroków z powodu ucisku w klatce piersiowej. "Nie, EKG wyszło dobre"- odpowiedziała. "Czy to przeziębienie?" spytałam. "Nie wiem co to jest" brzmiała odpowiedź. Od rodzinnej dostała antybiotyk. Pomyslalam, że pewnie serce, tylko w ekg nie widac jaki problem...

Wczoraj wieczorem przyjechala do niej rodzina i zaraz też zobaczylismy karetkę. Mama wyszła na korytarz gdy sąsiadkę ratownicy wieźli do windy. "To juz koniec"- powiedziała pani Danusia. Mama pojechała za nią do szpitala, wiadomo jednak jak to wygląda, więc wrócila po jakichs dwóch czy trzech godzinach bez żadnych informacji.

Dzis dzwoniła do sąsiadki. Ta powiedziała, że to ponoć płuca. Zdziwiłam się, ze jak płuca skoro rodzinna nic nie wysłuchała i rtg w porządku. Mama zadzwoniła do synowej pytając czy to gruźlica. Odpowiedź brzmiała złowrogo: "gdyby to była gruźlica nie robiliby jej tomografii" Czy jest jeszcze jakaś szansa, że to nie "r"?  Sąsiadka już wiekowa, starsza od moich rodziców, zawsze się tak dobrze trzymała, pilnowała, zeby mój tata brał leki jak mama opiekowała sie ciocią Irką :(
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1286 dnia: Września 14, 2017, 12:57:51 pm »
Z byle czego nie robią tomografu, ale może aż tak źle to nie jest.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1287 dnia: Września 14, 2017, 03:42:55 pm »
jest w szpitalu, więc to chyba teraz najlepsze miejsce dla sąsiadki. Z moim tatą w styczniu było b.źle, zapalenie pluc (a przecież już parę lat lezy) i wyszedł z tego. Więc może jeszcze będzie dobrze...
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1288 dnia: Września 14, 2017, 03:54:27 pm »
No mam nadzieję! Sasiadkę dzisiaj już można odwiedzic. Mama się do niej wybiera, to cos się może dowiemy
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1289 dnia: Września 16, 2017, 09:23:25 pm »
Sąsiadka ma "tylko" zator w płucach. cieszyć się?  ::)
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia