Amazonki > Niepełnosprawność

Rozliczamy podatek

<< < (3/25) > >>

ptaszyna:
Mirusia to u Cię jest tak, że ma się zaszczt dyżurować na obsłudze podatnika ? u mnie są panie od podatków na stałe  :)

Mirusia:
Są na stałe panie z tzw. OB (obsługa bezpośrednia), ale co jakiś czas lądują tam też pozostali.

TOJKA:
To były dwa tak proste pytania (chciałam się tylko upewnić, bo w necie mi się nie chciało szukać), że nie było potrzeby do KIP dzwonić.
U mnie w US też są trzy osoby w informacji na stałe - każda ma swój "zakres podatkowy".

Jak mam poważne pytanie, to wolę jednak odpowiedzi w necie szukać , co najmniej w interpretacjach naczelników US lub dyrektorów IS

renifer:
No proszę, zobaczyłam tytuł wątka i omijałam szerokim łukiem, a tu polonistyczne pytanie :) Jak to się można zdziwić! Po mojemu leczniczo-rehabilitacyjny pisany z dywizem musi być i taki, i taki - naraz. Gdyby było inaczej, trzeba by napisać "leczniczy i/lub rehabilitacyjny". Co do reszty zagadnienia, to się nie wypowiadam, bo się nie znam i nie mam pewności, czy chcę poznać; choć z pewnością to przydatna wiedza  :)

roza3:

--- Cytat: Mirusia w Marca 26, 2015, 08:20:56 pm ---Ale mimo wszystko panienka, to dla mię słowo pejoratywne.

--- Koniec cytatu ---

no dobra.......teraz będziemy gadać, że to tę niezamężną z informacji podatkowej Tojka wpędziła w kozi róg  ;D  ;D
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej