Różności > Mój jest ten kawałek forum

"Mówię to, co myślę, a myślę, co mi się podoba"

(1/516) > >>

mag:
za bardzo mi się podoba taki tytuł 'mojego' wątku, by z niego rezygnować  ;D
jeśli dobrze pamiętam, są to słowa Johna Lennona,

wątek o takim tytule był ze mną już w dwóch miejscach, sądzę więc, że i tu będę myśleć i pisać, co mi się spodoba  :))

dziś dołożę tylko taki mały 'podtytuł', bo niedawno się z nim zetknęłam i bardzo mi się spodobał:

"Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"
Bruno Jasieński

Bruno_futurysta to niezły waryjat był ;D
a ja chciałabym coś widzieć z każdego punktu w jakim się znajdę,  chciałabym też umieć to nazwać :))

wczoraj byliśmy zobaczyć, czy chata pod lasem stoi i jak się ma,
niestety wybraliśmy niezbyt fajny dzień, bo deszcz się zawziął i padał co chwila, potem zaś słonko wyglądało, ale na moment łażenia po obejściu przypadła akurat 'pora deszczowa', co wygoniło nas z obejścia po szybkim przewietrzeniu domiszcza i włączeniu wody,
wiosny jeszcze tam nie widać, na szczycie góry leży śnieg:

PRAWIE DOJECHALIŚMY

oczywiście jak tylko przejechaliśmy kilka km drogi powrotnej, deszcz odpuścił i wyjszło piękne słonko  >:(
ale wygląda na to, że niebawem będziem tam jeździć na każdy weekend, bo wiosna jednak się zdecydowała i jest,
skąd wiem? widziałam bociany, w liczbie 6 sztuk - po dwa na 3 mijane po drodze gniazda,
te udało mi się z jadącego samochodu ucapić:

PRAWIE JAK NA MAZURACH

tylko na Mazurach widziałam po kilka gniazd bocianich w zasięgu wzroku, a tu niespodzianka - boćki zasiedliły 'nowe' gniazdo i 'stare', które od kilku lat stało puste - te na fotce w okolicy Chełmka,

to tyle na początek 8)

suchal:
Boćki się tam zadomowiają, gdzie mają dużo żab i łąk. Może ta okolica będzie miała duży przyrost naturalny :))

Parabola:
No Mag piękne boćki ustrzeliłaś .....

Co do tytułu wątku to nie wyobrażam sobie u Ciebie innego

Kela:
chciałabym coś widzieć z każdego punktu w jakim się znajdę,  chciałabym też umieć to nazwać

to zdanie też mogłoby być tytułem wątku ;)

Amor:
A ja cholera chciałabym takie zdjęcia robić!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej