Inne choróbska > Różne choroby

Alergia

<< < (2/21) > >>

madzia_61:
Beciu wysokie Ige może tez świadczyć o chorobach pasożytniczych w organizmie i alergii ,ale tez przy atopowym zapaleniu skóry. Przy alergii wytwarza się bardzo duże Ige .teraz dokładnie nie pamiętam ale ja jak miałam robione kilka lat temu miałam ok 800 ,koniecznie skonsultujcie to z lekarzem .

Amor:
Ja konczę Xyzal, szkoda bon tak dobrze mi się po nim śpi!:)
Mój zięć dołączył do grona zdiagnozowanych alergikow. Wyszło mu m.in. wysokie uczulenie na koty!! Gniewko na masciach i emolientach i na mleku karmiącej mamy ( która je bardzo ograniczone produkty).
Madziu AZS to tez alergia.

madzia_61:
wiem Amorku ale niektórzy /nie mam na myśli tu piszących :) /nie kojarzą że   AZS  to alergia .

Becia:
madziu, wiem że wysokie IgE może świadczyć o infekcjach wirusowych, bakteryjnych, zapaleniu wątroby, pasożytach, że nie wspomnę już o poważniejszych chorobach...
internista skierował Artura do pulmonologa, a ten dał skierowanie na to badanie, bo od kilku tygodni bardzo kaszle, jest to kaszel napadowy, duszący...
Artur od dziecka jest alergikiem... przez ładnych kilka lat brał leki wziewne, żeby zapobiec astmie oskrzelowej, zażywał krople do nosa z kortykosteroidami, był też z powodu alergii w sanatorium
teraz zaniedbał wizyty u alergologa i jest efekt... :(


--- Cytat: Amor w Czerwca 26, 2014, 02:38:24 pm ---Ja konczę Xyzal, szkoda bo tak dobrze mi się po nim śpi!:)
--- Koniec cytatu ---
och, jak ja bym chciała, żeby Xyzal tak na mnie działał  :P

Amor:

--- Cytat: Becia w Czerwca 26, 2014, 04:13:47 pm ---
--- Cytat: Amor w Czerwca 26, 2014, 02:38:24 pm ---Ja konczę Xyzal, szkoda bo tak dobrze mi się po nim śpi!:)
--- Koniec cytatu ---
och, jak ja bym chciała, żeby Xyzal tak na mnie działał  :P

--- Koniec cytatu ---
:P A zyrtec jeszcze lepiej działał!:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej