Autor Wątek: Agawowy świat  (Przeczytany 681133 razy)

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1830 dnia: Września 28, 2015, 01:10:04 pm »
TRZYMAM MOCNO!!!
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1831 dnia: Września 28, 2015, 01:27:09 pm »
mam nadzieję, że nia za późno zaciskam!


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1832 dnia: Września 28, 2015, 01:35:38 pm »
no własnie ja teraz zajrzałam , młody złożyć złoży ale za pomyślne rozpatrzenie trzymam  :0ulan:
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1833 dnia: Września 28, 2015, 01:40:14 pm »
Będzie dobrze   dobrze Agawa .Dziekan w 99,9% pomaga zabłąkanym owieczką . :0ulan: :0ulan:
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1834 dnia: Września 28, 2015, 04:47:11 pm »
 :0ulan: :0ulan:  już dostał nauczkę, oby wszystko się dobrze skończyło
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1835 dnia: Września 28, 2015, 04:48:59 pm »
trzymam mocno i wierzę,ze wróci na studia  bogatszy o doświadczenie na całe życie! :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1836 dnia: Września 28, 2015, 07:10:20 pm »
Podanie złożone. Na "widzenie" się nie dostał. Ponoć do końca tygodnia ma być odpowiedź. Już sama nie wiem, za co kciuki zaciskać - czy żeby dostał po tyłku porządnie (bo mam wrażenie słuchając go, że mało do niego dotarło… jeszcze…, a nawet jakby łapki z uciechy zaciera, i plany ma, że przed nim fajny gapjer… ), czy żeby jednak znowu mu się udało.
Proszę pozaciskajcie w intencji - aby dostał od losu (tu: od Rektora) to, co jest mu potrzebne. Za to ja zaciskam. Bo tak naprawdę nie mam pojęcia, co dla niego lepsze…  ::)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1837 dnia: Września 28, 2015, 07:20:15 pm »
Tacy są studenci ,takie ich prawo.To ostatnie lata młodości i robienia błędów.Przyjdzie prawdziwe życie to go nauczy,dorośnie Agawo.My też tacy byliśmy.Po latach to zostają miłe wspomnienia.Moim zdaniem rektor się ugnie i podanie rozpatrzy pozytywnie.On ich zna i na pewno da mu szansę,
Natalia

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1838 dnia: Września 28, 2015, 07:21:39 pm »
no właśnie - z czego będzie miał więcej pożytku?

trudno tak myśleć, bo człowiek by chciał z barków dziecięcia swego zdjąć wszelkie kłopoty,
więc cokolwiek się stanie - niech Młody weźmie z tego, co dla niego najlepsze
:)


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1839 dnia: Września 28, 2015, 07:41:06 pm »
A czy władze uczelni nie patrzą na to przez pryzmat $? Każdy pościg to dla szkoły niezły zastrzyk pieniędzy.... Oby doświadczenie okazało się cenne. I dobre.
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1840 dnia: Września 28, 2015, 08:54:31 pm »
ja jednak zaciskam coby podanie zostało rozpatrzone na TAK
coś tam mu zostanie po tej "wpadce"
niech mu się znowu uda

mojej Młodej (wprawdzie jeszcze nie studentce) wielokrotnie się udawało  ;)
myślałam wiele razy, że może lepiej, żeby jej się nie udało za którymś razem, może by się czegoś nauczyła
a po czasie już inaczej myślałam .... niech jej sie uda, niech ślizgiem idzie dalej

eh, te nasze dzieci
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1841 dnia: Września 28, 2015, 09:04:01 pm »
Zaciskam za... lepsze :)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1842 dnia: Września 28, 2015, 09:18:26 pm »
.My też tacy byliśmy.

oj, dokładnie, dokładnie ;) A jeszcze przy tym byłam przekonana o własnej genialności, samowystarczalności i nieśmiertelności  :D Tylko moja mama o tym wszystkim nie wiedziała ;) I w tym rzeczywiście byłam genialna  >:D O tym, że miałam poprawkę na pierwszym roku, dowiedziała się np. dopiero niedawno  C:-)



 bo człowiek by chciał z barków dziecięcia swego zdjąć wszelkie kłopoty,
:)


No właśnie. Dziś komuś opowiadałam o młodym i użyłam zdrobnienia jego imienia. A moja koleżanka zwróciła mi uwagę, że malutki to on już dawno nie jest. Ciągle trudno mi to dostrzec. Bo jakoś tak… taki malutki (sic!!!) jest  8)


A czy władze uczelni nie patrzą na to przez pryzmat $?

O tym też myślimy. I w tym nadzieję na dalsze studiowanie upatrujemy. Co będzie, to zobaczymy. Dziś młody przyniósł info, że na II rok z jego grupy zakwalifikowanych jest 5 osób; na 20  ::(( Czyli - muszą popatrzeć na tych nieudaczników łaskawie, bo finansowo rykoszetem dostaną.




eh, te nasze dzieci


eh…, te dzieci…  ::((


Zaciskam za... lepsze :)


Dzięki Hamaczku :) I dziękuję wszystkim :) Jakoś mi łatwiej, że mogę sobie pogadać, a nie tylko słuchać od szanownego, że 'źle wychowałam'. Się zapytałam dziś: a gdzie ty byłeś przez 20 lat? Obraził się  :greensmilies-021:

Powtarzam sobie: co by nie było, będzie dobrze, dobrze, dobrze …

Offline amado

  • SPA
  • Zakorzeniona
  • *****
  • Wiadomości: 3444
  • mój tekst
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1843 dnia: Września 28, 2015, 09:52:59 pm »
a nie tylko słuchać od szanownego, że 'źle wychowałam'. Się zapytałam dziś: a gdzie ty byłeś przez 20 lat? Obraził się  [/i][/font][/size][/color]

he, he, mój Szanowny to sobie nawet wymówkę załatwił, coby takie słowa bezproblemowo wypowiadać

za Młodego trzymam, coby jak_by_nie_było to dobrze było


diagnoza: rak piersi przewodowy inwazyjny G3 - 09.2005
operacja: mastektomia - 10.2005
chemioterapia: AC x 4, Taxol x 4
radioterapia
tamoxifen
arimidex

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #1844 dnia: Października 02, 2015, 07:00:03 pm »
Odpowiedź miała być do końca tygodnia. Właśnie chyba tydzień się kończy, nie? A odpowiedzi nie ma  :( Żadnej. Więc dalej nic nie wiemy.

Generalnie mam humor pod zdechłym Azorkiem. Nie chce mi się nic. Ani robić, ani gadać.
Jedynie chce mi się czytać. Leżę pod kocykiem i kończę ostatni tom Milenium; mniam… Obok herbata z imbirem. Wokół Was też grypa szaleje? Dziś w robocie pomór był; padli prawie wszyscy. Ciekawe, czy tez się poczęstowałam?
Zobaczymy jutro ;)

A poza wszystkim - zaczął się październik. I byłam, jak co roku, u swojej ulubionej doktórki. 7 lat temu też byłam. 7 lat temu moje życie do 10 października było innym życiem. Jak co roku odebrałam plik skierowań na badania. Już rozpisane do końca listopada. Teraz tylko dopilnować terminów. No i nie paść na zawał z nerwów ;) Czy jeszcze kiedykolwiek tak będzie, że pójdę na badania bez dygotu kolan  ???