Autor Wątek: Po czterdziestce  (Przeczytany 59980 razy)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 03, 2015, 06:21:31 pm »
U mnie tak nie bylo .Najpierw chemia z herceptyna , a pozniej operacja i naswietlanie .Diagnoza w pazdzierniku a operacja nastepnego roku w kwietniu.To jak ja mam liczyc?
Natalia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 03, 2015, 06:37:03 pm »
Natalio - jak ty chcesz tak licz ! Tak by było ci z tym dobrze! Ja ci proponuję od  zdiagnozowanie raczydła , bo zaraz  chemia  zniszczyła złe  komórki!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 03, 2015, 06:46:56 pm »
Moze masz racje Amorku ,to ladnie juz brzmi .jestem wiec po pierwszej rocznicy i czekam na druga  ztx ztx
Natalia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 03, 2015, 06:49:31 pm »
I tak trzymaj Natalio, odliczaj ,odhaczaj i ciesz się zdrowiem i życiem! A wiesz, ja za miesiąc będę śmigac w Alpendorfie!!:) To jest dla mnie ogromna radość i poczucie wolnośc-i taki szybki zjazd w dół!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 03, 2015, 07:04:14 pm »
Co ja piszę :o spac będę w Alpendorfie a zjeżdzac w Ski-amade!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 03, 2015, 07:11:11 pm »
W Austrii spadlo ostatnio duzo sniegu.W Salzburgu ok 0,5m bedzie Ci sie fajnie szusowac.Ja zawitam tam dopiero w marcu do tego czasu wdycham wolnosc w Toruniu.Udanego urlopu!!!! :oklaski:
Natalia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 03, 2015, 08:06:22 pm »
Natalko ja też miałam najpierw chemię i po niej operację. W guzie było jeszcze kilka procent komórek rakowych (dokładnie nie pamiętam). Dla mnie amputacja jest tą rocznicą, bo było to takie namacalne.
Ale TY świętuj co chcesz. Ważne byśmy się tu wspólnie cieszyły z każdego kolejnego roczku bez raka  ztx
Natalko tak trzymaj  :-*
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 03, 2015, 08:29:20 pm »
I tak wlasnie bede robic.Gada nie ma i to najwazniejsze ztx :0ulan:
Natalia

Offline Iskierka

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 27, 2015, 07:57:53 pm »
Pojawił się po cichutku, pojawił się nieproszony. Wcale go nie chciałam ani nie zapraszałam. Przez niego usunięto mi prawą pierś. Ale!!! Ale na tym koniec!!!! Nie oddam już nic więcej!!!! Jestem po chemii, jestem po radio..teraz herceptyna....I wszystko na drodze do uzdrowienia!!! Nie ma innej opcji!!!!Od raka jak najdalej!!!! [url=http://www.greensmilies.c

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 27, 2015, 08:02:31 pm »
Tak trzymaj Iskiereczko, dzikich lokatorów się eksmituje i drzwi zamknięte dla nie proszonych gości  :0ulan:
teraz jest już tylko dobrze  :oklaski: ztx
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 27, 2015, 08:05:59 pm »
Iskierko, podoba mi się Twoje podejście do gada  :)  :0ulan: :oklaski:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Iskierka

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 27, 2015, 08:52:43 pm »
A gada nie ma!!!!! Tak chcę to widzieć!!!! Teraz tylko optymistycznie mogę patrzeć na siebie , na lekarzy , na pielęgniarki co mnie kłuja co 3 tygodnie!! i na swójtłuszczyk bo okropnie przytyłam:(:( ale co tam będzie brzuszek na rekonstrukcję:) xhc

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 27, 2015, 10:17:03 pm »
A gada nie ma!!!!! Tak chcę to widzieć!!!!
.
Iskierko, bo nie ma go już u Ciebie. Może gdzieś studenci znęcają się nad nim; i dobrze mu tak  >:D
Twoje podejście do choroby, daje gwarancję 100 % sukcesu  :oklaski: Gad ma zero szans. Tak trzymaj, pisze to już zrekonstruowana prawostronna amazonka  :-*
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Iskierka

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 02, 2015, 10:52:06 am »
Dziekuję!!!!
I ja o rekonstrukcji myslę....a gdzie miałaś robioną???
Jeśli nie w temacie tu pytam to proszę na priv bo temat rekonstrukcji bardzo mnie TERAZ interesuje..boję się ale chcę:):)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Po czterdziestce
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 02, 2015, 10:53:17 am »
temat rekonstrukcji bardzo mnie TERAZ interesuje..boję się ale chcę:):)
:oklaski:
A ośrodków, które rekonstruują, jest teraz dostatek :) Na pewno znajdziesz coś niedaleko (nie wiem/nie pamiętam ???, skąd jesteś, Iskierko).
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2015, 10:55:38 am wysłana przez hamak »
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)