Rak piersi > Ogólnie o rekonstrukcji

Problemy po rekonstrukcji

(1/4) > >>

agawa:
Przyszłam się zapytać:
ponad dwa lata po rekonstrukcji z Beckrem; dotąd bez problemów; od dziś dziwne kłucia/ciągnięcia przy ruchach ręką po stronie rekonstruowanej w okolicach protezy, jakby wokół niej i pod nią…
Czy coś takiego się Wam zdarzało? czy panikować? czy masować? czy rozgrzewać? czy gimnastykować pomimo bólu?
A może po prostu połknąć przeciwzapalny?
Czy powyższe może być wynikiem ćwiczeń ostatnio bardziej intensywnych?

Mirusia:
Sięgnij do ostatnich porad Czerniawskiego, coś na ten temat ostatnio pisał.
Jeno tam była mowa o płynie.

agawa:
link plisss….

Majka:
Hej !
 
  Czy może ktoś mi odpowie jak to jest po  mastektomii z jednoczasową  rekonstrukcją  z bólami   w mostku :(    U mnie  pojawiają  się i znikają , miałam TK klatki piersiowej ,na szczęście bez zmian -  a w mostku jest kłujący ból nie mający nic wspólnego z sercem .  Operacja była w lutym  2014 r.  Może to ma już  tak  być  . A  może  zrobić  scyntygrafię  kości  bo  TK  nic  nie  wykryje  a  scyntygrafia  tak  ?
 

hamak:
Majka, ja jestem po jednoczasówce, bóli w mostku nie miałam, więc nie pomogę, ale...
...trochę sie martwię, bo od kilkunastu dni ta jednoczasowo zrekonstruowana pierś mnie pobolewa :(  Nie cały czas, ale ze dwa razy dziennie czuję, jakby mi od strony pachy coś tę pierś, hm... obkurczało/?/ No i kurna: zapisywać się do lekarza, czy nie zapisywać? ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej