Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1788109 razy)

Offline Ewka_79

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1006
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5490 dnia: Maja 14, 2015, 04:44:33 pm »
Hej, dzisiaj jest tak trochę bez sensu. Byłam u radioterapeuty i oczywiście dochtorek mi powiedział, że musi się zastanowić nad moim dziwnym przypadkiem. Na konsylium przedstawi historię choroby i za tydzień się dowiem, czy bēdzie w końcu radioterapia czy też nie!
Ręce opadają na to wszystko  >:(.
Już po prostu mam dość tego wszystkiego. Nie dość, że się stoi w kolejce 3 godziny to jeszcze nie wiadomo co dalej. Jadąc do domu zaś się uryczałam, w domu zjadłam pyszny obiadek i od razu mi lepiej.
Skończyłam chemie i koniec tego etapu, nie będę już się męczyć. Zaczynam nowe być može lepsze i cenniejsze życie  ztx.
Rak pierwsi lewej potrójnie ujemny G3 -mastektomia podskórna piersi lewej z rekonstrukcją - grudzień 2014
chemioterapia 6xFEC, 3xTaxoter - 21.01.- 31.07.2015
radioterapia - 10.08. - 15.09. 2015
olaparib
profilaktyczna mastektomia piersi prawej i usunięcie jajników - X-WOMEN BRCA1

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5491 dnia: Maja 14, 2015, 05:34:09 pm »
Ewko, ale to dobrze ze strony Twojego lekarza, że sam pochopnie nie decyduje, że chce się poradzić innych lekarzy,
zawsze co dwie głowy to nie jedna - na pewno podejmą dobrą decyzję!




rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5492 dnia: Maja 14, 2015, 07:11:13 pm »
Ewko, teraz obowiązują takie procedury w szpitalach onkologicznych. Nie podejmuje decyzji jeden lekarz, a konsylium. Uważam, że jest to dla nas lepsze  :)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5493 dnia: Maja 14, 2015, 08:11:41 pm »
Ewko, też ta uważam  :)
Ty pewnie masz na ten czas dość,
ale lepiej, że się zastanowią, przemyślą i to nie w pojedynkę.
A to, że jesteś dziwnym przypadkiem, nie bierz tego do głowy.
Lekarze, za przeproszeniem, często tak pierdo**ą, nie zastanawiając się nad tym co się może w głowie pacjenta zrodzić. Nie uczą się niestety, ani na studiach, ani po nich, właściwej rozmowy z pacjentem. Zdarzyło mi się onegdaj pokłócić o to z radiolog.
Jesteś zaopiekowana, a to ważne  :)

Offline Ewka_79

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1006
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5494 dnia: Maja 15, 2015, 05:32:20 pm »
Tak jak zwykle macie rację. Co dwa łby to dwa  xhc.
Najlepiej zrobię, jak schowam całą dokumentację głęboko do szuflady i koniec gnębienia samego siebie.
Dzisiaj dzwoniłam do Kielc w sprawie tych genów, no i oczywiście Pani doktor Siołek (do niej chodzę) zaprosiła mnie z powrotem. Więc w środę sru do Kielc  O0.
W czwartek rano do radioterapeuty a potem Galeria Katowice  :welcome:.
Rak pierwsi lewej potrójnie ujemny G3 -mastektomia podskórna piersi lewej z rekonstrukcją - grudzień 2014
chemioterapia 6xFEC, 3xTaxoter - 21.01.- 31.07.2015
radioterapia - 10.08. - 15.09. 2015
olaparib
profilaktyczna mastektomia piersi prawej i usunięcie jajników - X-WOMEN BRCA1

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5495 dnia: Maja 15, 2015, 06:40:23 pm »
doktor Siołek to nasza pani ekspert  - przebada Cię gruntownie  :)

a na Katowice też się cieszę
ztx


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5496 dnia: Maja 15, 2015, 07:10:59 pm »

a na Katowice też się cieszę
ztx
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5497 dnia: Maja 16, 2015, 03:17:32 am »
O niczym ja.. ;p - debaty nadchodzą i rąbanka taka, że hej!




ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA B. KROTKA PAMIEC... :-)

Zaznaczam na wejsciu: nie wiem na kogo zaglosuje - nie wiem. Moze oddam pusty glos niewazny, dopisze kratke z "Geralt_z_Rivii" albo na "sarne_z_krzeslem_na_glowie": moze, ale... [widzieliście screeny/memy?, wygooglac se ;p]

Na fali takiego samego "pustego" zrywu "sprzeciwu" - jak teraz Kukiz [szanuje za Aya_RL, Piersi i ...na pewno nie sfalszuje hymnu ;p, a JOW-y to haslo na sztandarach buntownikow, przy JOW-ach by Kukiz mial 1 mandat = vide: JOWy sa w senacie i w GB ostatnio ;p] poprzednio do Sejmu RP wdarl sie byl byl Palikot = i co? gdzie dzis jest?

ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA B. KROTKA PAMIEC... :-)

To nie jest kampania prezydencka - to są obietnice 'przyszlego_premiera i rzadu', ktore i tak pojda psu w buty tuz po zaprzysiezeniu "...i tak mi dopomoz BÓG!" ...i fakjuwa do WSZYSTKICH, bo "a co mi terozki zrobita? hyyy? Ide sprawdzic zyrandol se! :D"
 
[na pralke i czajnik mam przynajmniej roczna gwarancje - na prezydenta nie...]

ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA B. KROTKA PAMIEC... :-)

Bronek był moim ministrem MON, kiedy jeszcze bylem w sluzbie czynnej. Nie byl lubiany niby nigdzie za swe czasem_drakonskie [!] decyzje, ale na jednym wydechu, ci co pamietali LWP i PRL dodawali, ze 100x lepszy od Parysa [ktos pamieta jeszcze tego wariata w berecie z nadania BRACI/PC? Ministra MON? Wojsko pamieta... ;p]

ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA B. KROTKA PAMIEC... :-)

Komorowski mi osobiscie kojarzy sie z Franzem-Josefem i CK. Stabilnosc i niezmiennosc, pewnosc - jakas ostoja, rubasznosc, reprezentatywnosc, rozwleklosc w wypowiedziach = kaznodziejstwo i wrecz kazania [nie moge go sluchac dluzej niz minute ...bo to nadal 1 zdanie :D].
Ale wiem niby na czym stoje, tak?

ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA B. KROTKA PAMIEC... :-)

Wyrwanie misia z gawry, OK. I sie Bronek teraz miota i podryguje, ze debaty przewali i przegra z kretesem w Tivi wiem jak nic... Ale obietnicami jakimi, w czyim imieniu ma sie bronic_Bronek jeszcze?
Prerogatywy Prezydenta RP, tak? = CO MOŻE PREZYDENT RP?

Bylo dac Walesie wprowadzic system prezydencki - sie rwal, a dobiegl tylko do Nobla... ;p
Komorowskiego znam, o Dudzie wiem tyle, że wyskoczyl z kapelusza Jarka, na krotkiej smyczy z niebytu = nie znam.

ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA B. KROTKA PAMIEC... :-)

Urodzilem sie w Krakowie, wiec ciagnie mnie do "starego pierdoly" :-D. Moze PO juz spielo poslady widzac kolejny BUNT i panicznie nadrabia wlasnie, spelniajac obietnice pospiesznie przed jesienia? PiS zglodnialy, max. SFRUSTROWANY i rzadny WRESZCIE wladzy, gdy sie do niej dorwie na jesieni, przeca nie zalatwi podfirmamentnych obietnic Dudy = jw niby czemu? Zamelduj wykonanie zadania i se "pilnuj zyrandola", ustawy przyklepuj itp.
- a my tu wreszcie dorwiem sie do koryta :D

Prerogatywy Prezydenta RP, tak? = CO MOŻE PREZYDENT RP? [pole licytacji niewielkie niby - ale! - nie dla wszystkich = "nikt ci tyle nie obieca co ja! tylko mnie wybierz!" :-D]

ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA B. KROTKA PAMIEC... :-)

[mocno przyciskac dlugopis wybieraj ;p :D]
= nie wiem na kogo zaglosuje - nie wiem.
"Bedzie! bedzie zabawa!..." - pare dni co 5 lat.. ;p
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5498 dnia: Maja 16, 2015, 10:11:10 am »
ja bym najchętniej zagłosowała za zniesieniem całkowitym tego urzędu "od pilnowania żyrandola" jak pisze pilot
co to nie ma nic do powiedzenia....a przynajmniej niewiele....za to mnie sporo kosztuje....oczywiście ten urząd, a nie pilot  ;)
lepiej kase dac pielęgniarkom
a belweder otworzyć ludziom do zwiedzania
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5499 dnia: Maja 16, 2015, 10:22:35 am »
Ale jak wygra Duda to PiS zniszczy zupełnie ten kraj.Powinniśmy wybierać mniejsze zło .Nie powinno dopuścić sie do władz kościol1a bo zapanuje średniowiecze. ::(( ::((
Natalia

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5500 dnia: Maja 16, 2015, 10:26:02 am »
o_to_to
a mnie jawnogrzesznicę  ;) pierwszą spalą na stosie
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5501 dnia: Maja 16, 2015, 10:27:30 am »
o_to_to
a mnie jawnogrzesznicę  ;) pierwszą spalą na stosie

pewnie spalone będziemy razem  bxu bxu
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5502 dnia: Maja 16, 2015, 10:39:51 am »
popieram Pilocika w całości (oprócz wojska bo nie byłam) i moje kochane przyjaciółki ze stosu  ztx ztx, mniemam że będzie wesoło bo przybywa członkiń na stos  xhc xhc
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5503 dnia: Maja 16, 2015, 10:46:06 am »
strasznie duży ten stos czeba będzie zbudować  xhc skoro tyle jawnogrzesznic nań się kce załapać  >:D
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5504 dnia: Maja 16, 2015, 11:12:15 am »
[Prezydent ma strzec konstytucji i reprezentować RP w majestacie całym swym i Jej - howgh! ...no i + ten żyrandol :D ...btw Bronek - we wtorek emisja -  ma być u Kubusia Wojewódzkiego z żyrandolem  xhc - ...o tempora, o mores...]

Wysadzałem, podpalałem, rozpalałem watry, ogniska, grille, piecyki, stosy też...
Sam sobie wystawiam więc kwalifikacje, a co!...
...na ułożenie i rozpalenie stosu, tak żeby gawiedź zgromadzona miała długi ubaw, a inkwizycja i przedstawiciele zwycięskiej partii nie wnieśli zastrzeżeń.
W ramach usługi zapewniam powolne ale też i równomierne opalenie i uwędzenie każdej z Was - do 8 sztuk [powyżej 8 bez gwarancji - więcej niż 8 nie spalałem na jednym stosie.. ;p].
O wygraniu przetargu proszę powiadomić drogą e-mailową  ;D
...
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P