Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1788212 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5790 dnia: Maja 25, 2015, 04:17:41 pm »

co daje 25% społeczeństwa za Dudą


ale koszty poniesie całe 100%

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5791 dnia: Maja 25, 2015, 04:31:09 pm »
tak,
ale ja próbowałam znaleźć jakiś pozytyw w tych liczbach - dowodząc, że 25% to jednak nie jest większość
  ;D


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5792 dnia: Maja 25, 2015, 04:35:11 pm »
tak,
ale ja próbowałam znaleźć jakiś pozytyw w tych liczbach - dowodząc, że 25% to jednak nie jest większość
  ;D
Ale ta większość (wg Ciebie nie większość) zdecydowała o losie kraju.

Dokładnie tak jak pisze Agawa, niby 25 % społeczeństwa, ale prawie 50 % to niezaangażowani w sprawy kraju.
Nie przyjmuję do wiadomości, że nie pójście jest protestem przeciwko obojgu, przeciwko temu co się dzieje, jeśli już zgodnie ze swoim sumieniem, nie chcą na nikogo oddać głos, można wrzucić pustą kartkę, która znaczy, nikt mi się nie podoba, ale nie olewam, tak ważnych wyborów w naszym kraju, w końcu o wolne wybory walczyły pokolenia  :)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5793 dnia: Maja 25, 2015, 04:39:04 pm »
jakoś to mało pocieszające  ::)
Zostaje mi, kierując się tym co mogę zrobić, iść do kościoła i dać na mszę w intencji opamiętania i powrotu rozumu przy wyborach jesiennych… Bo, jak widać, rozmawianie, tłumaczenie, wyciąganie argumentów - nie działa.

Za to - Putin przesłał prezydentowi elektowi - gratulacje. Przynajmniej on ma czego gratulować.
Wiecie, jak rynek polski i światowy zareagował na wczorajszy wynik? Złotówka leci na łeb na szyję…  :(

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5794 dnia: Maja 25, 2015, 04:46:11 pm »
o matusiu, no przecież wiem, że te 25% zdecydowało, przecież słyszałam wyniki wyborów  :P

ale pociesza mnie, że tylko co 4 rodak ma takie poglądy jakich ja nie mam 
;D


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5795 dnia: Maja 25, 2015, 04:49:28 pm »
To początek strat  :(
Kolejne będą w wizerunku zagranicznym  >:(
Bo w zrealizowanie swoich obiecanek i tak nie wierzę, więc strat z tego tytułu nie będziemy wszyscy mieli  :)
Jak można nie zabierając, nie reformując (finanse publiczne, w tym Krus czekają na reformę) nie przyczyniając się do wzrostu gospodarczego, więcej dać  :-\ Perpetuom mobile, albo Boska moc  :o

Mag żadne to pocieszenie  :(

Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5796 dnia: Maja 25, 2015, 05:10:57 pm »

Zostaje mi, kierując się tym co mogę zrobić, iść do kościoła i dać na mszę w intencji opamiętania i powrotu rozumu przy wyborach jesiennych… Bo, jak widać, rozmawianie, tłumaczenie, wyciąganie argumentów - nie działa.

szkoda Twojej kasy Agawko, przeca szczątki Błasika złożono na Jasnej Górze  xhc >:(
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5797 dnia: Maja 25, 2015, 05:19:29 pm »
Mag, ale Ci co nie poszli, nie mogą narzekać, kręcą swoje lody i mało ich obchodzi nasza demokracja, oczywiście  z wyjątkiem tych, którzy nie mogli z jakichś powodów pójść, więc ich nie biorę pod uwagę >:(

ależ możemy narzekać, bo wybierać możemy jeno w ramach demokacji, która jest systemem delikatnie mówiąc do dupy
nikt mnie nie pytał o zdanie czy chcę demokracji, więc se mogę narzekać
akurat na wynik wyborów nie narzekam, bo mnie to wsio rawno, kto będzie żyrandola pilnował, choć Duda przyjemniejszy deczko dla oka niż Komor

pis czy po - dla mnie to żaden wybór, różnica jest między nimi może taka, że jedni trochę wolniej kradną (ale tylko dlatego, że szybciej nie umjo)

śmieszy mnie troche to biadolenie nad wynikiem wyborów, w czym niby ten cały Duda jest gorszy od Komora, bo wizerunkowo to jest o niebo lepszy, a że prezydent w Polsce jakoś dużo nie może, to wizerunek jest dość istotny; żonę też ma bardziej reprezentacyjną ;)

republiki moherowej i wojny z Rosją nie będzie, spokojnie, a jeśli będzie to nie z powodu Dudy ;)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5798 dnia: Maja 25, 2015, 05:30:48 pm »
Czy Duda wizerunkowo jest lepszy od Komora to się dopiero dowiemy  :P
jeżeli się zaś rozchodzi o jego urodę to mię rozwala "kasownik" w miejscu górnych jedynek  xhc
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2015, 05:58:31 pm wysłana przez b_angel »
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5799 dnia: Maja 25, 2015, 05:31:31 pm »

w czym niby ten cały Duda jest gorszy od Komora, bo wizerunkowo to jest o niebo lepszy, a że prezydent w Polsce jakoś dużo nie może, to wizerunek jest dość istotny; żonę też ma bardziej reprezentacyjną ;)


moja babcia miała takie powiedzenie : na piękne górki psy chodzą srać  ;)
mohery wzrosną w siłę bo przecież mają aplauz u Prezesa K i jego stowarzyszenia, pożyjemy, bardzo bym chciała aby moje słowa obróciły się w g...... :-\   
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5800 dnia: Maja 25, 2015, 05:43:07 pm »
W sprawie 'strażnika żyrandola' - Co może prezydent: https://www.youtube.com/watch?v=KtXUXEGKM6k

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2015, 06:07:15 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat


Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5803 dnia: Maja 25, 2015, 06:11:25 pm »
Amorku  xhc xhc,
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5804 dnia: Maja 25, 2015, 07:14:22 pm »
milczalem dzielnie [psze docenic ;p] choc rozpisywalem sie wczesniej nt...

wygral duda

http://ocdn.eu/images/pulscms/ZTc7MDMsMmU0LDAsMSwx/97ffd48a093ccd610950d6cfee3d40b8.png
 :))

Miller, Piechocinski, Prezes... wydlubali zawodnikow z 3 szeregu i wystawili na Wielka_Pardubicka = zeby tylko zaistniec przed JESIENIA, na werbelku spolecznych emocji podbic tempo i NIE DAC O SOBIE ZAPOMNIEC - bo sami mieli zerowe szanse w wyborach ;p...

...a tu nagle wygrywa duda, ktory odcina sie od Prezesa... hyh!

w PO sie gotuje
w PIS wrze
[plan prezia byl prosty i sprawdzony = komor niech se dalej pilnuje zyrandola, tu sie podrocza, a MY przejmujemy na jesieni wladze_FAKTYCZNA wyniesieni 'buntem_z_pomoca_naiwniakow_kukizowych' i niech se wtedy wetuje, wniesiemy ...az przeglosujemy! - a teraz co? Duda sie odcina od Prezia - polityk NIKOMU NIEZNANY pol roku temu - WYGRYWA WYBORY...]

"ZASADA NR 1 - WYBORCY MAJA KROTKA PAMIEC"

zle jest kiedy wybor rozklada sie pol_na_pol ...o wlos - to znowu siekiera rozbity narod ..jak pniak PRAWIE_posrodku... [szczapy sie kloca w kominku, ktora rowniej RABNIETA ...plonie :D]

jak juz agawa zauwazyla = zloty polecial na leb na wszystkich gieldach, bo procz sciemy wyborczej jest i rzeczywistosc ;p
= czekamy na spelnienie obietnic
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P