Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1788156 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5805 dnia: Maja 25, 2015, 08:12:50 pm »
A ja poza wszystkim myślę, że wynik tych wyborów jest głosem polaków za zmianą,
którzy dosyć mają kolesiów z PO.
Nie jestem ani trochę za pisiorami, ale może nie straszmy tak nimi, bo trochę zachowujemy się tak jak oni. I nie odbierajmy tym, którzy nie poszli głosować, prawa do krytyki, bo to też był, moim zdaniem wyraz ich niezadowolenia.
Niedobrze się stało, bardzo niedobrze.
Ale ja postrzegam nade wszystko ten wynik, jako wyraźną czerwoną kartkę dla zaplecza K
i jeśli patrzyć po tym kątem uważam, że im się należało.   

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5806 dnia: Maja 25, 2015, 09:02:46 pm »
za zmiana - OK, ale jaka? na co? [zeby te ryje znane z DTV znanych za PRL zniknely wreszcie? OK - ale! zmiana na co? w jaki kanal nowy? ;p --> "polityka = sztuka przejecia i utrzymania wladzy"... HOWGH!]
;-)
nadal:
http://ocdn.eu/images/pulscms/ZTc7MDMsMmU0LDAsMSwx/97ffd48a093ccd610950d6cfee3d40b8.png
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5807 dnia: Maja 25, 2015, 09:11:08 pm »
Wiesz, Pil, ja już pić nie mogę ;) wątroba nie ta. Teraz, dla odmiany, może czas na myślenie  C:-)
Na fejsie dziś przeczytałam - a że się zgadzam z każdą literką, i sama bym tego lepiej nie wyliterkowała, to Wam wkleję całość, bo moim mądre słowa pana Andrzeja Saramowicza -


PREZYDENT WYMAGA SZACUNKU
Andrzej Duda jako człowiek nie budzi mojego entuzjazmu ani trochę. Jednak Andrzej Duda został wybrany w wolnych wyborach na prezydenta mojego kraju. A ja szanuję mój kraj. Dlatego oddaję szacunek prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Bo ten szacunek należy się urzędowi prezydenta RP. Bo się należy Polsce.
Chcę się różnić od ludzi nikczemnych, którzy przez pięć ostatnich lat poniżali Bronisława Komorowskiego poniżali, nazywali zdrajcą Ojczyzny i negowali legalność jego prezydentury. Brzydzę się nimi i ich brakiem szacunku wobec Państwa. Będę Andrzejowi Dudzie uważnie się przyglądał, bo wyszedł z formacji politycznej, która - w moim mniemaniu - szkodzi Polsce. Ale nie mogę i nie chcę obrażać się na rzeczywistość. A ona brzmi: zmienił się prezydent, ale Polska - moja ojczyzna - jest ciągle ta sama. A Polska winna mieć prezydenta, którego się szanuje.
Nie ufałem Andrzejowi Dudzie jako człowiekowi, ale życzę mu, by był prezydentem lepszym niż dziś potrafię sobie wyobrazić. Mam nadzieję, że urząd prezydenta RP uczyni go politykiem szlachetniejszym. Politykiem, który zrozumie, co znaczy jedność w wielości. Który będzie prezydentem wszystkich Polaków dlatego, że potrafi ich łączyć, a nie dlatego, że znacznej części narodu odmówi prawa do nazywania się Polakami.
Jestem przeciwnikiem politycznym Andrzeja Dudy i dziś nie wyobrażam sobie, by to się miało zmienić. Ale chylę czoła przez urzędem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. I bardzo chcę, by Andrzej Duda okazał się jego godny. Jeśli tak się kiedykolwiek stanie, nie będę miał żadnych ambicjonalnych problemów, by to uczciwie przyznać.
Dziękuję Bronisławowi Komorowskiemu za jego prezydenturę. Była dobra i uczciwa. Wierzę, że przyjdzie czas, kiedy doceni to znacznie więcej Polaków niż wczoraj na niego głosowało. Odchodzący prezydent wymaga takiego samego szacunku, jak ten, który wstępuje na urząd. Również od tych, którzy na niego nie postawili. Wierzę, że choć nie potrafili tego wcześniej, przynajmniej teraz mu go okażą.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=964563166908160&id=100000634566548&fref=nf

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5808 dnia: Maja 25, 2015, 10:05:14 pm »
Troszkę przekręciłaś nazwisko :)...Bardzo, bardzo lubię tego faceta! Mądry i przstojny ;)
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5809 dnia: Maja 25, 2015, 10:11:15 pm »
kurde  ::((
Przepraszam pana, panie Saramonowicz :) I Was koleżanki  ;D

Może dlatego tyle wybaczam panu Komorowskiemu, bo rozumiem, jak trudno żyje się z dysleksją  ;D

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5810 dnia: Maja 25, 2015, 10:19:56 pm »
WSZYSTKO jak AGAWA POWYZEJ - a nawet wiecej...

juz lata temu pisalem ze, jako jeszcze trep, na zajeciach tak to bojcom wykladalem bylem... -  [o prezydencie typu walesa, kwasniewski, kaczynski - nikomu z nich nie pasowal zawsze nikt z nich! ...nie nowina w tym kraju ;p - nie aby? ;p] - "to jest WASZ zwierzchnik, zwierzchnik sil zbrojnych RP, to jest PREZYDENT! mozecie go miec w dupie, nienawidziec bardziej od CZEGOKOLWIEK ...ale prywatnie. To wodz_naczelny i w ramach np.: jak wypowie wojne Bangladeszowi, to co odpowiecie w szyku tuz przed zaladowaniem do samolotow? ..nie slysze... - jeszcze raz, glosniej! - no!... - "spocznij! nie bac sie! - bo PREZYDENT nie wypowie wojny Bangladeszowi :-), juz lepiej?...]


http://ocdn.eu/images/pulscms/ZTc7MDMsMmU0LDAsMSwx/97ffd48a093ccd610950d6cfee3d40b8.png

;-)
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5811 dnia: Maja 26, 2015, 09:21:28 am »
Hamak, jak tam? ozdrowiałaś?
ja dziś jestem w miarę przytomna. jeszcze się obijam chodząc po mieszkaniu (tzn obijam o ściany ze słabości, a nie że nic nie robię. chociaż tak właściwie, to nic nie robię...), ale jest lepiej niż w niedzielę i wczoraj. tak se myślę, że chyba mam zapalenie oskrzeli. no i krtani. młodą mam odebrać dziś ze szkoły  ::(( 40_na_godzinę, ale może jakoś dojadę... na szczęście to dopiero po 16, to może jeszcze będzie lepiej. zrobię sobie teraz jakiegoś śniadania i pośpię. pada dziś, fajnie, przynajmniej nastrój do spania mam  :) w tym chorowaniu przez okrągły rok najgorzej jest mi chorować latem i piękną wiosenną pogodą - tak by się chciało wyjść i coś zrobić, a tu rabat. no, zresztą widzicie, że już lepiej ze mną, bo więcej piszę  ;)
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5812 dnia: Maja 26, 2015, 09:25:20 am »
Zdrowiej Metka,faktycznie szkoda czasu na leżenie w łóżku. :0ulan: :0ulan:
Natalia

Offline suchal

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5813 dnia: Maja 26, 2015, 09:33:16 am »
Metko u nas jeszcze nie pada, ale niebo całe w chmurach. Ciśnienie niskie, no więc oczywista ból głowy od rana mnie męczy.
Aby Ci Metko trochę lepiej minął dzień, przypominam, że dzisiaj dzień Matki.
Wszystkim matkom, mateczkom, mamusiom życzę dużo radości i pociechy ze swoich dzieci.

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5814 dnia: Maja 26, 2015, 09:55:04 am »
dziękuję, Natalko i suchalku. o dniu mamy pamiętam - tojka już życzenia dostała (adoptowała mnie na malcie  xhc , to jej się należą ), a moje maluchy jak tylko się obudziły, to mnie wycałowały i dostałam balonika_serduszkowego  :D pewnie reszta prezentów_rysunkowych będzie po południu  :)
ale racja, z taką świadomością dzień jest milszy  :)
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5815 dnia: Maja 26, 2015, 09:56:12 am »

Wszystkim matkom, mateczkom, mamusiom życzę dużo radości i pociechy ze swoich dzieci.

dzięki suchalku  :-*
ja też Was mateczki ściskam mocno i życzę dużo radości z pociech  - ja dziś już wyściskana przez moją pociechę i cieszę się, że akurat jest w domu  :D (jutro jedzie dopiero)

a amadka ściskam podwójnie, bo ona dziś urodzona - amadku sto lat w zdrowiu i z nami
tutaj!

                                                   


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5816 dnia: Maja 26, 2015, 10:29:50 am »
a, faktycznie! przeca żeśmy na tej malcie wino kupowały i z prezętem kręciły, coby się za szybko nie zorientowała!
Amadku!!! najlepszości fjoletowe! sukcesów fundacyjnych, osobistych, dzieciowych, mężowych i zdrowotnościowych! dobrych decyzji i spełnienia marzeń!
i specjalny urodzinowy koniś!


:0ulan:
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5817 dnia: Maja 26, 2015, 10:34:39 am »
Amadku zdrówka i spokojności  :-*

Ściskam wszystkie mamusie  :-*

Ja już wczoraj wyściskana i bukieta dostałam bo moje bachory to mają dobrze jeden bukiet na dwa dni  xhc  xhc
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5818 dnia: Maja 26, 2015, 10:40:50 am »


Ja już wczoraj wyściskana i bukieta dostałam bo moje bachory to mają dobrze jeden bukiet na dwa dni  xhc xhc

no aż musiłam do kapownika zerknąć - nie przyznałaś się wczoraj, a zryty beret działa, kiedy chce  >:(

Parabolciu, sto lat w zdrowiu!!!


                           


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline amado

  • SPA
  • Zakorzeniona
  • *****
  • Wiadomości: 3444
  • mój tekst
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #5819 dnia: Maja 26, 2015, 12:40:52 pm »
dziewczynki, dziękuję  :)

Parabolko, uściski i życzenia najlepsze  :)

dla wszystkich mamuś radości z dzieciaczków małych i dużych


diagnoza: rak piersi przewodowy inwazyjny G3 - 09.2005
operacja: mastektomia - 10.2005
chemioterapia: AC x 4, Taxol x 4
radioterapia
tamoxifen
arimidex