Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1788197 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6885 dnia: Października 21, 2015, 01:20:36 pm »
hm… gryzę się w język  ;D I sobie cugle zakładam, coby z mojej wewnętrznej emigracji łba nie wychylać  C:-)
Powiem jedynie, że demokracja to okropny system. ALe lepszego nie ma  :-X Głosować trzeba. I już :)
Natomiast o wejście pod stół i odszczekanie mogę się założyć, że już zaraz po wyborach znowu zobaczymy na czele pana na K pod ramię z panem na M, a za nimi panią na P  :-X
I już nie będziemy mówić o wolności słowa czy wiary_niewiary, bo wszystko w Konstytucji stanie czarno na białym (swoją drogą: czytałyście nową preambułę? ), tylko będziemy patrzeć, jak naszych lekarzy w kajdankach wyprowadzają za czyny różne i jak reszta z nich wylatuje do normalnych krajów.
Dobra. Milczę. Choć czasami mam wrażenie, że jedynie ja mam dobrą pamięć… A to tylko kilka lat temu było  ::)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6886 dnia: Października 21, 2015, 01:38:10 pm »
aga..ja to wszystko wiem.....rozumiem...aż nadto dobrze
ale skoro jedynym wyborem przeciwko Pis jest głosowanie na Po.....to dla mnie nie ma wyboru
mniejsze zło nadal pozostaje złem
a ja muszę żyć w zgodzie ze sobą ...w harmonii z własnym JA.....inna postawa szkodzi zdrowiu  ;D
jak nie wierzysz zapytaj psychologa  ;D





2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6887 dnia: Października 21, 2015, 01:47:47 pm »

jak nie wierzysz zapytaj psychologa  ;D


pytałam  ;D dlatego na emigracji siedzę  >:D
Przypominają mi się opowieści Babusi z czasów powojennych, okolice lat 50-tych, gdy na zewnątrz był prezentowany uśmiech nr 5, a rozmowy na powazne tematy toczyło się w domu przy gramofonie na cały regulator ;) Wrócą te klimaty; czas zacząć ćwiczyć  8)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6888 dnia: Października 21, 2015, 02:21:13 pm »
Spoko, nie wrócą  :)
Nie wierzę w wygraną PIS, tak by samodzielnie rządzić i mieć dużą przewagę, a w koalicje z nimi może tylko PSL (on taki spolegliwy, z każdym wchodzi...)
Różo, a pan Adrian Ci się nie spodobał  ??? Taki przystojniak i mądrze prawił.
A Pan Petru, przedsiębiorcom nie zaszkodzi, bo wie, kto tworzy majątek narodowy i miejsca pracy i bzdurami się nie będzie zajmował, zawsze nowa krew  O0
Za Nowacką zaraz pokaże się pan Miler, za Kaczyńskim pan Maciarewicz i inne oszołomy, co to kolejne pomniki będą stawiać, za naczelne zadanie postawią sprowadzić tupolewa, i mówić będą wszystkim co dobre, a co nie.
Nie pójście nie jest wyjściem  :-\
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6889 dnia: Października 21, 2015, 02:25:40 pm »
Oby większośç tak myślała jak Ty.Mohery nie odpuszczą ,Rydzyk w Toruniu mocno nat tym pracuje.
Mam nadzieję ,że resztę społeczeństwa się zmobilizuje i pójdzie
Natalia

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6890 dnia: Października 21, 2015, 03:02:00 pm »
akuratnie mi się wczoraj w nocy program włączył....o towarzyszu Wiesławie było...lata po 50-te ...powtórke z klimatów już zrobiłam  :P
pan Adrian mi się a jakże_spodobał.....mam słabość do brodatych  ;D
a właśnie...Psl....jaki by nie był wynik wyborów Psl i tak zawsze wygrywa.....jest u władzy?.......jest  :P




edit:Dana...poczytałam o partii Petru...jeden ch...to uciekiniery platformy....ta sama pralka do mózgu była stosowana ino władzy za mało dostali
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2015, 03:07:25 pm wysłana przez roza3 »
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6891 dnia: Października 21, 2015, 03:11:54 pm »
łatwiej  ocenia się rządzących,
o tak ojciec dyrektor pracuje pilnie,
pan Adrian do późniejszej  obserwacji ,dzisiaj widziałam konferencje jego ludzi i dla mnie zagadka ,może zapał mają,młodzi,ambitni chcą zmian ale nie są sobą ,recytują co się wyuczyli,socjotechnika  -ale trzeba głębiej się przyjrzeć reszcie,poczekać z oceną,
tez uważam że trzeba głosować ,mamy ten przywilej ,mieszkamy ,żyjemy w tym kraju i nie jest nam obojętny
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6892 dnia: Października 21, 2015, 03:17:28 pm »
(on taki spolegliwy, z każdym wchodzi...)

Znaczenie słowa spolegliwy: taki, na którym mozna polegać :) jak na Zawiszy ;)
Pewnie myślałaś, że - uległy? Tak o PSLu nie myslę; oni w koalicję wchodza, ale mają swoje zdanie i je potrafią przeforsować.
A że wyborcy PISu pójdą - to można byc pewnym. Właśnie oni są spolegliwi  ;D

Na jodze byłam; marsz 6 km z psem zaliczyłam; zakupy zrobiłam; obiad ugotowałam; czas iść od roboty ciut odpocząć  8)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6893 dnia: Października 21, 2015, 03:30:15 pm »
Agawo, dzięki za sprostowanie  :-* złe słowo użyłam, chciałam ostrzej (myślałam o prostytuowaniu się, oczywiście z zachowaniem swojego ja - sławetny KRUS wciąż trwa!)


pan Adrian mi się a jakże_spodobał.....mam słabość do brodatych  ;D

ja też

edit:Dana...poczytałam o partii Petru...jeden ch...to uciekiniery platformy....ta sama pralka do mózgu była stosowana ino władzy za mało dostali
uciekiniery, bo platforma nie realizowała swojego programu, a nie o ilośc władzy. Petru był, jest doradzą, znanym ekonomistą w swoim fachu i nie potrzebuje władzy, ale nie mógł znieść tej uległości PO i wielu niezałatwianych spraw :(
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6894 dnia: Października 21, 2015, 04:32:09 pm »
żeby nie było żem taka anty  ;)...to szukam dzień cały...a zwolnienie lekarskie mi sprzyja
znaczy się szukam kandydata na mój krzyżyk  ;)
i co znalazłam  ::((
z ramienia kukiza w mojej wsi kandyduje taki jeden co z nim do klasy w podstawówce chodziłam, stąd gęba znajoma
niedawno co był w takiej partii co to za cholerę se nie mogę nazwy przypomnieć....ale najwięksi zadymiarze w mieście
jak władza pod pomnik Piłsudkiego 11 listopada....to oni z flagami koniecznie temu przeszkodzić
dopiero co chodził w kurtce z ćwiekami...a teraz gajerek zez_krawatem........kłaki obcion i ulizał....i se na fejsie profil partyjny założył  ::((
lis_farbowany jeden  >:(

pooglądałam tych od Petru...i zgadzam się z jednym z komentarzy, że jest to sztuczny twór będący przeciwwagą dla Kukiza i wsparciem dla PO....też pełen onych lisów  ;)

a w związku z klimatami co to mogą wrócić.......w onych czasach było takie powiedzenie:
"że aby burdel zmodernizować czy unowocześnić.....to nie należy łóżek przesuwać....tylko kurwy wymienić "

niestety ono wciąż aktualne  :0ulan:

2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6895 dnia: Października 21, 2015, 07:12:18 pm »


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6896 dnia: Października 21, 2015, 07:34:42 pm »
no takiego ciacha  kandydata to ze świecą szukać  ;D
ale znalazłam wśród tubylców
http://wybory.platforma.org/kandydat,sejm,34-elblag,piotr-cieslinski?gclid=CKbjisqL1MgCFeHPcgodCE4MsA  xhc
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6897 dnia: Października 21, 2015, 07:59:11 pm »

pamiętam jak mnie w młodości ciągle rodzina swatała  ;D....a jakie dobre partie wybierała.....że  niby starą panną zostane  ::).....że samemu ciężko....a jeszcze co ludzie powiedzą  :o...takie czasy byli  ;D
ile ślubów wtedy było tylko z powodu ciąży
i co?....powiedzieć "tak" tylko dlatego żeby wybrać mniejsze zło...wybrać miedzy panną z dzieckiem....starą panną.....a nieudanym małżeństwem ?
to nie jest żaden wybór
ja raczej z tych co są wierne sobie....swoim przekonaniom.....jak nie mam wyboru, to nie wybieram
czekam aż wybór się pojawi

skąd to znam  xhc


"że aby burdel zmodernizować czy unowocześnić.....to nie należy łóżek przesuwać....tylko kurwy wymienić "

tylko skąd je wziąć  ::((
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6898 dnia: Października 21, 2015, 08:18:36 pm »
żeby nie było żem taka anty  ;)

He, he,he, nie jesteś odosobniona
Przytoczyłam tylko to Twoje zdanie, ale zgadzam się z Tobą w całości.
Tylko, że mnie się już dyskutować nie chce.

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #6899 dnia: Października 21, 2015, 08:20:21 pm »
A ja se kciałam pogłosować na mojego naj-naj-najulubieńszego nauczyciela w życiu i nie mogiem :( , gdyż albowiem reprezentuje on partię absolutnie dla mnie niedopuszczalną ::) Co to się z ludźmi potrafi z czasem porobić ;)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)