Inne choróbska > Różne choroby

Operacje ginekologiczne

<< < (2/42) > >>

roza3:
nam rakówkom w razie wycinania dołu otwierają brzuch....bo tak bezpieczniej...i lepiej widać czy siem tam cus nie kluje

ale cały dół tak w ogóle można tez laparoskopowo.....przez pochwę.......tal która nie hce mieć ciętego brzucha
......a lekarz wysokiej klasy specjalista jest

wiem co mówię ...albowiem razem ze mną leżala kobitka, która takowy zabieg se zażyczyła
....to , że dostała krwotoku w drugiej dobie......gorączki.....i całe konsylium się nad niom zbierało......i chirurga w nocy na konsultacje wzywali......i ordynator taksówkom ::) w te noc przyjechał(pewnie cuś se w domu spożył ;))
..........to już insza historia

nie wiem jak to się w konsekwencji skończyło, ponieważ byłam za mocno obolała, żeby siem niom przejmować
.....a wręcz wq....a byłam......bo ona leżała obok mnie na pooperacyjnej sali.......ja dostawałam morfinę, bo mie lokrutnie bolało......a przy niej całe zamieszanie......i wiecznie dzwoniąca komórka, która mie ciągle z tego odlotu wracała do rzeczywistośći  >:(

Mirusia:

--- Cytat: roza3 w Marca 08, 2014, 12:13:17 pm ---nam rakówkom w razie wycinania dołu otwierają brzuch....bo tak bezpieczniej...i lepiej widać czy siem tam cus nie kluje...


--- Koniec cytatu ---

Coś nie chce mi siem wew to uwierzyć  :o

mag:
Mirusiu, ja też słyszałam taką opinię o laparoskopii u nas,
ale przecież jak się pacjentka uprze, to różnie może być  ;)

Tojka się odezwała, chodzi głodna  xhc
oznacza to: jak już się z łóżka zwlecze, to ślicznie się prostuje i może tak popylać po korytarzu bez problema,
a głodna, bo nie dają jej normalnego żarcia,
bidula! już by zimnioków chciała dostać  ;)

jak będzie grzeczna, to w poniedziałek może wyjdzie do domu,
prosiła Was ściskać i pozdrawiać, co niniejszym czynię  :-* :-* :-*

braja:
Jak mi w czasach prehistorycznych wycinali macice, to leżała ze mna na sali mloda dziewoja, słusznego wzrostu i gabarytów, co na widok 3 łyżek szpitalnej owsianki zapodanej po operacji o malo nie dostała zawału. Matka zostawiła jej czekoladki dla pielęgniarek, więc jak tylko mama sobie poszła, biedne dziewczę zeżarło całą łapówę    Tojka też pewnie cos ma w zanadrzu  ;D

madzia_61:
wiem z wiarygodnych ustow ze wsio dolne macice + przynależności wycinają laparoskopowo/specjalizują się niektóre doktory / ale zawsze lypiej żeby obaczyć co tam w środku mamy 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej