Ogłoszenia i pytania > Ankiety

praca magisterska na temat diagnostyki raka piersi

(1/4) > >>

dominika:
Witam serdecznie,
Proszę o pomoc w tworzeniu pracy magisterskiej wszystkie chętne Panie.
Podaję link do ankiety "Przyczyny późnej diagnostyki onkologicznej w grupe kobiet z rakiem piersi":
https://docs.google.com/forms/d/1hiIDPu5PiiK-CTTRBNpyYbJ-5YUCsTSgU0aFFN9-N3U/viewform

Dziękuję

TOJKA:
zanim zajrzę do ankiety
chciałabym rzec
po pierwsze: huraaaa  ztx wreszcie cos po raku piersi a nie po mastektomii

Natalia:
jedna wada ,nasza miła Dominika nie wzięła po uwagę w pytaniach ,że wdowy też istnieją na tym świecie.Ankietę wypełniłam

TOJKA:
ale Natalio, tam masz odpowiedź jest/była
mi to nie przeszkodziło

Natomiast kłamliwy obraz dają pytania o okresach wykrycia/leczenia - u mnie był on bardzo krótki, ale większość badań/wizyt było prywatnie; gdybym musiała wszędzie być z kolejki to oczekiwanie wydłużyłoby sie z miesiąca do 3-5 miesięcy, a więc juz zupełnie inny obraz w ankiecie

Pytanie Jeśli nie skorzystała Pani z zaproszeń na badania przesiewowe, to proszę zastanowić się dlaczego tak się stało? *
- nie otrzymałam zaproszenia, więc powinno byc nie dotyczy; poradziłam sobie zaznaczając "inne" i wpisując nie dotyczy

  hm..... nieprawdopodobne  ;) nie czepiam sie  ;D
Dominiko, proszę  zdradź kierunek i uczelnię

TOJKA:
i jeszcze doprecyzuje
zauważyłam, że Dominika już załączała tę ankietę we wrześniu

DOMINIKO, a jeśli ta sama osoba wypełniła ankietę teraz i poprzednio to będziesz miała w niektórych wypadkach sprzeczne odpowiedzi, które nie dadzą prawdziwego obrazu - np u mnie, bo moja sytuacja życiowa zmieniła się.

We wrześni sie czepiałam, ze pytania niedoprecyzowane, podtrzymuje to, ale teraz ankietę wypełniłam - mam inne spojrzenie na pewne sprawy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej