Ogłoszenia i pytania > Ankiety

Życie seksualne po mastektomii

(1/2) > >>

paulinarej:
Witam, jestem studentką położnictwa i piszę pracę magisterską na temat życia seksualnego po mastektomii. Mam ogromną prośbę abyście mi pomogły, zajmie to 5 minut a mi bardzo pomoże :) z góry bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam :) życzę dużo zdrówka  :)
link do ankiety: http://goo.gl/forms/0o3AtDg4uYJ2ofWG3

TOJKA:
witaj  :)
gdy zobaczyłam "po mastektomii" od razu przejrzałam pytania pod względem: Czy to aby na pewno ankieta dla kobiet po mastektomii?
no i nie  ;) to ankieta dla kobiet po raku piersi. Chyba, że wyrzucisz pytanie z literówką w słowie "piersi" "Jaki rodzaj operacji chorej piuersi został u Pani przeprowadzony? ", wtedy będziesz miała ankietę dla kobiet po mastektomii.
A czy przed rozpoczęciem pisania pracy/ przed sporządzeniem ankiety zaznajomiłaś sie dokładniej czym są i czym się różnią te operacje?

hamak:
Z uwagi na dwie nierównoczesne mastektomie oraz dwie różne rekonstrukcje - zaś nie mogę wypełnić. Jakoś studenci i ich promotorzy nie przyjmują do wiadomości takiej skomplikowanej ( ??? )opcji.

Ale przejrzałam.
I tak:

1) Czego obawiała się Pani po zabiegu mastekromii
  brak akceptacji ze strony partnera
 brak akceptacji ze strony rodziny
 problemy ze zdrowiem
 ograniczenie sprawności fizycznej
 depresji
 odrzucenia

Ja, i myślę, że nie tylko ja, obawiałam się braku SAMOakceptacji. Nie ma takiej odpowiedzi do wyboru. Może przy kilku pytaniach powinna być opcja INNE - do samodzielnego wpisania?

2) Czy przyjmuje Pani preparaty hormonalne ?

Jakie "preparaty hormonalne" autorka ma na myśli? Hormonoterapię (jako terapię raka piersi) czy wszelkie (np. HTZ, pigułki antykoncepcyjne itp.)?

3) Czy od czasu operacji dba Pani o swój wygląd zewnętrzny ?
  bardzo często
 często
 czasami
 rzadko
 nigdy

Hm, dziwne pytanie i dziwne odpowiedzi ::)

Parabola:
Nawet 'nie_dotykam' tej ankiety bo 'oszczędzającej_nie dotyczy' ....  ::(( ... niby jest pytanie jaki zabieg przeszłam  8) ....
Ale na dalsze pytania nie umiem odpowiedzieć !!!! ... bo brak piersi, protezy, depresje itd ....
A sam tytuł 'Życie seksualne po mastektomii'  ???  ....  wyklucza osoby po zabiegu oszczędzającym  ::) ......

renifer:
Odpowiedzi to w ogóle są dziwne. Na przykład w pytaniu o częstotliwość. RAZ w tygodniu jako najczęstsza opcja. Ale że serio??? :o
Zastanawiają mnie też "efekty protezy". I pytanie dziwne, i odpowiedzi takie sobie.
A dalej jest tylko gorzej. To pytanie o dbałość o wygląd zewnętrzny... Nawet nie wiem, jak to skomentować.

Czy ostatecznie zaakceptowała Pani swoje ciało i częściej dochodzi do zbliżeń z partnerem ?
W tym pytaniu kryje się założenie, że nie zaakceptowałam swojego wyglądu od razu oraz że zbliżenia były rzadsze. Na jakiej podstawie  wyciągasz takie wnioski?

Przykro mi, ale nie wypełnię tej ankiety, jak dla mnie ona jest do porządnej przeróbki.

Edit: przed znakiem zapytania nie dajemy spacji - to tak na przyszłość ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej