Rak piersi > Rehabilitacja

rehabilitacja przy schorzeniach kręgosłupa

(1/7) > >>

DanaPar:
Nie bardzo wiedziałam gdzie wpisać, dlatego zakładam wątek dla korzystających z rehabilitacji na wszelakie schorzenia kręgosłupa.
U mnie najgorzej z odcinkiem górnym. Dziś rozpoczęłam rehabilitację (łącznie będzie 10 dni) na którą zapisałam się 30.06.2014 (to nie żart). Myślałam, że już w komputerze mnie nie znajdą  :-\ Ale byłam, wszystko poszło sprawnie  ztx
Masaż (15 min) potem indywidualne ćwiczenie z rehabilitantem (15 min) i na koniec na zawieszkach 15 min ćwiczeń.
Po rehabilitacji podzielę się jej efektami  :)

Natalia:
Powodzenia Dana,też by mi się przydało. :oklaski: :oklaski:

roza3:

--- Cytat: DanaPar w Maja 08, 2017, 04:48:49 pm ---na którą zapisałam się 30.06.2014 (to nie żart).

--- Koniec cytatu ---
:o :o :o


nie wszystkim dane dożyć terminu...tak że tego...wiesz Dana ...chyba gratulować  ;D

agawa:
Gdy mi łupnęło 2 lata temu w piersiowym - na zus'owy bym nie doczekała  :'( Podobny zestaw miałam prywatnie - 2 tyg, codziennie po 3 godziny - masaż, eletro_coś, podwieszka, fizjoterapia, zamrażanie.
Z własnej woli dołożyłam też ćwiczenia z instruktorką jogi Iyengara; zresztą kontynuowane do dziś.
Bardzo pomogło. Do tej pory - cicho_sza :) I tak ma pozostać :)

Amor:
to sobie poczekałaś na rehabilitację , dobrze ,ze się doczekałaś ;D
nie liczyłabym na jakies spektakularne efekty, więcej  robisz dla siebie ćwicząc, pływając, ruszając się. Popytaj przy okazji rehabilitanta co robić w basenie jak już pływasz, może podpowie jakies codzienne  ćwiczenia  itp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej