Autor Wątek: o urodzie i nie tylko  (Przeczytany 134581 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #255 dnia: Października 16, 2014, 09:35:47 pm »
też tak miewam  8)
ale walczę z tym, bo te sklepy na prawdę są dla nas :)

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #256 dnia: Października 16, 2014, 10:08:00 pm »
sklepy pewnie tak, ale ceny już niekoniecznie... przymierzałam dziś w daglasie cudny korektor pod oczy. 15 ml, 349 zł  :-\


ja też tak mam zazwyczaj. dzisiaj tylko wpadłam i wypadłam, nie miałam czasu na myślenie o myśleniu innych. może to dobra metoda  ;)
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #257 dnia: Października 16, 2014, 10:19:04 pm »
przymierzałam dziś w daglasie cudny korektor pod oczy.

 ;D poprzymierzać zawsze można  :D

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #258 dnia: Października 17, 2014, 01:54:58 pm »
Co do tegoż sklepu - to z biegiem mijających lat podejście się zmienia! Już się tak nie przejmuję co kto może sobie pomyslec! Korektor taki drogi?? chyba tylko ze logo, firme się płaci ! Można kupic o wiele tanszy a równie dobry. Ostatnio kupiłam bardzo dobry w Yves Rocher . Zreszta mają tam  bardzo dobre i wcale nie drogie szampony, odzywki ,płukankę octową ( gdzies cos czytałam na ten temat) do włsow i inne. Warto być członkiem klubu YR , są zniżki oferty. Natomiast w Seforze ,Douglasie własnie warto poprosić o próbkę - miałam już podkład ,który w takiej ilości był świetny na wyjazd, perfumy itp.   
 Meciu dzięki za twe słowa  :-[ , ale gdzie mi do genialnosci! ;) Cieszę się,ze mogłam cos doradzić . Niestety moje doświadczenie co do  obuwniczych pianek nie jest zbyt duże. Miałam jakąś niedrogą z deichmana i nie wiem jak inne  się zachowują .Raczej kupuję jak leci -jestem tutaj ,to kupuję w tym sklepie itp. ( staram się kupować w tańszym:)). Powodzenia zycze i dużo pewności siebie na imprezie, spotkaniu!  :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline BORDO

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #259 dnia: Stycznia 16, 2015, 08:21:59 am »
Dziewczyny, czy któraś z Was używa w domu takiego depilatora laserowego Rio  lub podobnego? Zastanawiam się nad zakupem, jednak do najtańszych ten sprzęt nie należy, dlatego szukam opinii na temat takich depilatorów.




usunięto link reklamowy  C:-)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2015, 12:25:50 pm wysłana przez mag »

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #260 dnia: Stycznia 16, 2015, 08:31:02 am »
Kupilam w aptece serum Bioliq super .W aptece kosztuje 27 zl a w internetowej mozna juz kupic za 15.
Natalia

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #261 dnia: Stycznia 16, 2015, 12:28:07 pm »
Natalio,
prawda, że nie opłaca się kupować w aptekach?
ceny często z kosmosu - ja dopiero niedawno się zorientowałam, ile kasy wywaliłam, zamiast kupować w necie
::((


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #262 dnia: Stycznia 16, 2015, 12:40:35 pm »
To prawda...natomiast przy moim zacięciu do samodzielnego robienia kosmetyków, mam pełno luksusu w łazience...za grosze. Owszem, najpierw trochę zainwestowałam w różne oleje, hydrolaty, gliceryny, witaminy...Ale teraz mogę robić wszystko!  Ostatnio się złamałam, ale no...chciałam sobie zrobić natychmiast prezent za wyniki i kupiłam serum Bielendy (Rossmann) za dwie dychy. Jest ekstra, ale moje lepsze :P
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #263 dnia: Stycznia 16, 2015, 12:46:41 pm »
kosmetyki to prawda - możesz sama zrobić, choć ja leń jestem,
ale Bielendę lubię - krem na starą gębę używam ostatnio z Bielendy  ;)

a na aptekach się poznałam kupując suplementy, albo te bzdety bez recepty - szok przeżyłam, jak zobaczyłam cenę za pudełko probiotyku w necie 5,60
w aptece płaciłam i 13,50 i 17,00 - a w aptece w Silesii mi pańcia zaśpiewała 23,00
::((


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #264 dnia: Stycznia 16, 2015, 01:56:13 pm »
W Superpharmie  w Silesii kupuję tylko z przeceny i probiotyki można nabyć właśnie w cenie 5 , 50. Tam prawie cały czas mają promocje.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #265 dnia: Stycznia 16, 2015, 02:14:59 pm »
eee Amorku, to spróbuj multilac kupić za 5 zeta


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #266 dnia: Stycznia 16, 2015, 02:36:28 pm »
 No nie , synbiotyku chyba  nie kupię  za tyle ( tamten to lacto cos tam), ale przez internet jest to już możliwe. http://www.aleleki.pl/produkt/1910-multilac-10kapsulek.html

styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #267 dnia: Stycznia 16, 2015, 03:10:56 pm »
no i ja właśnie o tej różnicy między apteką a apteką_w_necie:


zobaczyłam cenę za pudełko probiotyku w necie 5,60
w aptece płaciłam i 13,50 i 17,00 - a w aptece w Silesii mi pańcia zaśpiewała 23,00
::((



rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #268 dnia: Stycznia 16, 2015, 03:17:19 pm »
No tak mag  xhc xhc xhc ja to mam narąbane w głowie xhc
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: o urodzie i nie tylko
« Odpowiedź #269 dnia: Stycznia 16, 2015, 05:29:12 pm »
kosmetyki to prawda - możesz sama zrobić, choć ja leń jestem

ja robię kosmetyki sama na zasadzie: kupuję olejek i już mam gotowy kosmetyk ;)
wewnętrzny leń zadowolony, a kosmetyk dobry i naturalny :D