Ogłoszenia i pytania > Fundacja "No pasaRAK"

Warsztaty "Włącz bezstres 2.0" - czerwiec 2016

(1/72) > >>

mag:
„Włącz bezstres 2.0”
Fundacja Onkologiczna No pasaRAK zaprasza na warsztaty dla osób po raku piersi.
Spotkanie odbędzie się w Warszawie w dniach 3-5 czerwca 2016.

W programie znajdą się warsztaty prowadzone przez specjalistów:

Piątek, godzina 19:00-21:00 warsztat: „ Radość ruchu”
„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.” P. Coelho
 

 
Sobota, godzina 10:30-13:30 warsztat: „Jak zadbać o siebie z klasą i czuć się z tym dobrze''.
Warsztat dotyczy doskonalenia umiejętności związanych z asertywnością.

Sobota, godzina 15:00-18:00 3 równoległe warsztaty do wyboru:

1.    „Autoprezentacja - Jak mnie widzą…?”
 Będziemy szukać odpowiedzi na pytanie: jaka jestem, a jaką chciałabym być. Co powinnam, a co mogę zrobić, by być lepiej postrzeganą przez otoczenie. Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i jak je podtrzymać. Jak być lubianą.     
 
   

2.    „Jak radzić sobie ze stresem?”
Warsztat dotyczy pojęcia stres i form relaksacji.


    3.    „Bo zwykłe kobiety są niezwykłe”
Nauczymy się podstawowego makijażu na dzień – takiego, który podkreśli nasze atuty, doda twarzy świetlistości i przy odrobinie wprawy można go wykonać w 10-15 minut.


Fundacja zapewnia dwa noclegi i posiłki od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania.
Dojazd uczestników na koszt własny. Ilość miejsc ograniczona.

Chętnych prosimy o zgłoszenia na adres:
                                                              biuro@nopasarak.org.pl                                                                           

 W zgłoszeniu prosimy napisać, w którym z popołudniowych warsztatów chce się wziąć udział (Autoprezentacja, Jak radzić sobie ze stresem, Bo zwykłe kobiety są niezwykłe). Ponieważ decydować będzie kolejność zgłoszeń, prosimy podać też warsztat drugiego wyboru.

Wszelkie szczegóły spotkania zakwalifikowani uczestnicy otrzymają drogą mailową.

TOJKA:
ja oczywiście chętna, zaraz wyślę zgłoszenie
czy to w mailu napisać wybór warsztatu (+ ewentualną drugą opcję) na sobotę ?
bo ja muszę szybko zgłosić, bo na "stresie" mi bardzo-bardzo zależy  ;)
 
a miejsce warsztatów już wiadome?

mag:
w mailu napisać wybór warsztatu  :) - kto pierwszy te lepszy  :)


a wszystkie szczegóły będą (miejsce warsztatów też) w mailu zwrotnym


domina13:
Chciałabym bardzo skorzystać z warsztatów,tylko nie mam pojęcia co będzie do czerwca,jaki będzie mój stan zdrowia,czy do żyje??? :(

hamak:

--- Cytat: domina13 w Kwietnia 17, 2016, 01:56:42 pm ---Chciałabym bardzo skorzystać z warsztatów,tylko nie mam pojęcia co będzie do czerwca,jaki będzie mój stan zdrowia,czy do żyje??? :(

--- Koniec cytatu ---

Domina, a lanie kcesz?
 :-*

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej