Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1794414 razy)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2940 dnia: Października 16, 2013, 06:56:29 pm »
Różo mylisz się jeśli sądzisz, że babcie tolerują takie zachowanie.  >:D
Mnie przy piątce wnuków, dwójce dzieci, coś takiego się nie przydarzyło.  :)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2941 dnia: Października 16, 2013, 07:37:55 pm »
siem narażę być może matkom, babciom etc.
ale nie mogę się powstrzymać.......osobiście wychodzę ze sklepu w podobnej  sytuacji  ::((......ale na końcu reklamy się uśmiałam

http://www.youtube.com/watch?v=gg6x8ThUuVk

Świetna   xhc    xhc

Ja raz miałam taką sytuację.
Wracając z przedszkola wstąpiliśmy z synem do sklepu, bo obiecałam  gumę do żucia (babalu?). Uprzedzałam, że jak nie będzie tej właśnie,  to nie stoimy w kolejce. No i tak było, a ja za to, jak usłyszeliśmy, że nie ma jej, dostałam małą łapką w plery. Odwróciłam siem na pięcie, i nie czekając na niego, wróciłam sama do domu. Było blisko i wiedział, jak trafić. Jak wchodził do domu widziałam po minie, że już zrozumiał. Wtedy też pierwszy i ostatni raz dostał ode mnie klapa w tyłek. Klap był jeden, ale mocny, taki, że został ślad po mojej ręce na małym tyłeczku. Małż siem potem nie odzywał do mnie parę dni.
Zapamiętane jednak zostało i siem nie powtórzyło  >:D 

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2942 dnia: Października 16, 2013, 09:24:57 pm »
Jesteśmy do kitu i nie rozumiem dlaczego ciągle i ciągle piłka nożna jest w TV. No, może rozumiem. Idzie za nią OGROMNA kasa.


myślę dokładnie tak samo; rozumię od strony biznesowej, ale nie rozumiem Polaków, którzy wciąż się łudzą , że te wróbelki jeszcze coś zawojują


http://www.youtube.com/watch?v=gg6x8ThUuVk

dobre dobre  xhc xhc
(ja zua kobita jestem i mało co mnie irytuje tak jak rozwrzeszczany bachor w sklepie)

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2943 dnia: Października 17, 2013, 10:32:09 pm »
elementem terapii typu 'kamikadze' było zabieranie autystycznego juniora do sklepu...
i różnie bywało... hyh - nie jak w reklamie, oj nie - 'zabawniej' bywało ;p

ale wreszcie się nauczył i nawet był/bywa/jest dzielny - i już prawie grzeczny w sklepie... [ja rozumiem jego niezrozumienie, że jak cosik fajne jest widoczne w zasięgu reki, smaczne i "ja chcę! natentychmiast!" to się pobiera batonika np. wprost z ust pani w poczekalni, się rwie bo fajny_un... a że pani zostaje z jeszcze_bardziej rozdziawionymi usyma_swemi zdziwiona?.. cóż - to jego świat, w tym świecie nie ma czegoś_takiegoś jak "własność" = KOMUNISTA_Z :D _pełnym_ryjem :D  :0ulan: se pobiera wg potrzeb, i ot  xhc ]

żona wróciła ze sklepu ze łzami w oczach. raz. - to dzielna kobieta jest i nie łzawi zbyt często - junior już umiał stać grzecznie w kolejce i nawet przyjmował do wiadomości, że trzeba odstać_i_SKASOWAĆ a dopiero potem rozpakować, choć wokół przy kasie duużo fajności jeszcze - ...ale jak mama ma pełny koszyk i nieporadna z nim,  a tam wystawka nad wypiekami 'kinder_niespodzianek' - to trza se 1 pobrać... że przy okazyji się wszystko zwali, to nic... co to juniora? ;) - a start ma nieziemski - nie zaczyna biegać tylko WYPRYSKA, jak z procy .. ;p np. na środek jezdni po patyczek zauważony lub opakowanie po frytkach z MC...
Żona go powstrzymała, okiełznała, przytrzymała - i odezwał się jakiś pijaczyna z kolejki, że to jest przemoc_na_dziecku i on to zgłosi gdzie_trzeba, a on jest pedagog i on nie pozwoli na przemoc wobec dziecka ... :D
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2944 dnia: Października 17, 2013, 10:38:24 pm »
 xhc xhc xhc
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2945 dnia: Października 18, 2013, 03:47:47 pm »
w temacie ostatniej reklamy ,nasz Francio dostaje "alergii " jak się z nim robi zakupy ,może nie w tak dosłowny sposób reaguje jak na filmiku ale daje czadu ,nie tak dawno bo w sobotę poszliśmy do centrum  a było już póź ,żeby mu kurtkę,buty  kupić i insze drobiazgi/przecież musi zmierzyć/  ,,młodej kurtkę i starsza spodnie ,już na sam koniec /zmęczony był wiem ja tez popis strzelił uciekania ,kopania w wózek ,żadne tłumaczenia nie pomagały ,niestety wstrętna babcia przylała z letka klapaska ,ryk był niezadowolenia ale poskutkowało natychmiast/wytłumaczyłam mu dlaczego i za co dostał/ ,lecz po powrocie do domu pożalił się dziadkowi prawie plącząc że mama na niego krzyczała a babcia w dupcie dała /straszne pewnie to w jakimś sensie trauma była/ale rozumiem go dzieci z natury zakupów nie lubią robić  a cóż dopiero faceci/nawet mali/ ale bezstresowe czy żyrafowe  wychowanie nie zawsze jest w danej chwili przynosi skutek.Nie jestem zwolenniczką krzyczenia czy bicia dzieci  ale nie raz mały klaps wskazany,jak to w życiu,na głowę sobie nie pozwolić  wejść ::).
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2946 dnia: Października 18, 2013, 06:25:41 pm »
ciekawe jak ci radykalni_przeciw_przemocowcy poradziliby se w praktyce w takiej sytuacji;
wszyscy pewnie żeśmy cielętami będąc parę razy po dupie dostali i jakoś większość z nas na ludzi wyjszła c'nie ?

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2947 dnia: Października 18, 2013, 08:09:38 pm »
c'tak
ja tam co rusz dostałam, przeżyłam i na ludzi wyszłam
xhc
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,

Offline Monia_Lissa

  • Swojaki
  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 440
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2948 dnia: Października 20, 2013, 09:55:18 pm »
ha ha ha ....i ja też!

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2949 dnia: Października 23, 2013, 07:15:21 pm »
Najszłam w necie.
Figurka Betty.  xhc

Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2950 dnia: Października 23, 2013, 07:31:43 pm »
mrau, jakie bioderka xhc


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2951 dnia: Października 23, 2013, 07:44:23 pm »
Mnimniuśne! :P  TYlko ten łeb ,czemu taki wielki? ;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2952 dnia: Października 23, 2013, 07:56:34 pm »
Najszłam w necie.
Figurka Betty.  xhc


oż ty
nie mam takiego łba
ani takiego wcięcia w talii  :P
i nie udzieliłam pozwoleństwa, coby durne laleczki moim nickiem nazywać
  :0ulan:  O0
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2953 dnia: Października 23, 2013, 08:00:15 pm »
Jakie durne? >:(
Toż ona urocza jest. No popatrz tylko.  ^-^
Nie rób jej przykrości.  xhc

Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #2954 dnia: Października 24, 2013, 07:54:59 pm »
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,