Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2080469 razy)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7005 dnia: Stycznia 09, 2015, 10:19:21 pm »
Tak jak nauczycielem i matką ucznia ::((
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7006 dnia: Stycznia 09, 2015, 10:28:55 pm »
ooo....widzisz hamaczku....o to mnie biega  ;D :-*
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7007 dnia: Stycznia 09, 2015, 10:29:49 pm »
łoj tam łoj tam
bo nam przecież na ogól trudno być
matką_żoną_i kochanką
na dodatek pracującą i załatwiającą wszystko
i wszystkich hehe

operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291

Offline sasky7

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1003
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7009 dnia: Stycznia 10, 2015, 07:54:56 pm »
Dziś wróconam z B. - śpiesznie ... co by dziecko na STUDNIÓWKĘ zdążyć wyprawić ( a jeszcze we wrześniu był bunt i "nigdzie nie idę!")
P.s. krawat wiązał sobie sam, bo ja od poprzedniego wiązania znowu nie pamiętam jak to się robi  xhc


Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7010 dnia: Stycznia 10, 2015, 08:20:17 pm »
He, he - moi mają zawiązane krawaty "na stałe", w celu ubrania/rozebrania nieznacznie tylko przesuwaja ten cieńszy dzyndzel ;D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7011 dnia: Stycznia 11, 2015, 10:07:47 am »
proszę powiedzcie mi, czy jestem a kuku, czy może mam wyjechać na księżyc? ::)
mam koleżankę, u której w listopadzie zdiagnozowano raka szyjki macicy, naciekający i zajęty pęcherz, w czwartek miała
pet-a i okaże się co więcej (wg niej), w rozmowie powiedziała, że onkolog jej powiedział że gdyby teraz cieli, to musieliby usuną pół brzucha, więc najpierw chemia i radiologia.
twierdzi do mnie cały czas, że od urodzenia syna czyli od 10 lat chodziła do ginekologa na badania i kiedy była w kwietniu ub roku było ok, a już w pazdzierniku było nie ok
coż, lekarz do którego chodziła?? nie ma dobrej opinii, dla niego liczy się kasa,kasa i jeszcze raz kasa, a pacjentka jak nie ta to będzie inna >:(
no i sedno sprawy ..... wczoraj dowiedziałam się od drugiej koleżanki, że to co ona opowiada to bujdy na resorach, że poszła do lekarza dopiero gdy miała krwotok, i wtedy wylazło szydło z worka......
dlaczego ona mnie kłamie??? dlaczego te kłamstwa mnie bolą??? i nie umiem ich zaakceptować i wytłumaczyć???
przecież prawda by nic nie zmieniła, i tak starałabym się jej pomóc psychicznie i budzić do walki  :0ulan:
proszę, powiedzcie czy to ze mną nie alo??? :-[ czy to jest normalne w dzisiejszym świecie???     
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7012 dnia: Stycznia 11, 2015, 10:11:18 am »
Ptaszyno, odpuść... Z Tobą jest wszystko ok. Jeśli to prawda, że koleżanka nie chodziła do lekarza, a teraz są takie brzemienne skutki, to pewnie jej trudno nawet przed samą sobą przyznać się do zaniedbania, a co dopiero przed innymi...
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7013 dnia: Stycznia 11, 2015, 12:44:29 pm »
Ptaszyno, hamak ma rację.
*
Czekam na wizytę duszpasterską. A właściwie małż.
Obiecałam sobie, że wew tym roku nie będę siem tym przejmować.
Robię dobrą minę właściwie tylko dla niego.
Wyjść, nie wyjść, na marsz?
Cholera obrazi się na mnie ???
Ot pytanie  ;)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7014 dnia: Stycznia 11, 2015, 01:58:49 pm »
Hihihi ;) U mnie kolęda była w piątek - jak zawsze z zaskoczenia. Właśnie się kładłam, padnieta na ryj, jak zadzwoniła sąsiadka, czy ksiądz już był. Ja też niekoniecznie muszę (stary tym bardziej, ale "wypada"), a jeszcze powieki mi dosłownie same opadały  (jak w tej reklamie VigorUp ;D ), więc ustaliłam z małżem, że skoro tyle razy ja sama przyjmowałam księdza (bo on w robocie - na co inne to potrafi się urwać >:D ) to ja idę spać, a on on przyjmie sam, chyba że zdążę się zdrzemnąć, to do niego dołączę. No i co? Ministarnt w drzwi, a małż: pobudka! Spietrał, skubany xhc Niepotrzebnie, bo wizyta trwała dosłownie 6 minut, a ksiądz poza modlitwą powiedział 2 zdania i wcale nie oczekiwał naszych wypowiedzi.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7015 dnia: Stycznia 11, 2015, 02:49:01 pm »
A ja wróconam z wędrówki, a wizyty jeszczo niet  ;)
Czyli też nie uciekłam.

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7016 dnia: Stycznia 11, 2015, 08:19:58 pm »
Zaklepałam na jeden feryjny tydzień pakiecik noclegowo-zabiegowy w Centrum Zdrowia i Relaksu w Kołobrzegu ztx Pierwszy raz w życiu jadę do takiego czegoś i mam nadzieję, że będzie fajnie :)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7017 dnia: Stycznia 11, 2015, 08:21:50 pm »
wow, hamaczku, zaszalałaś! super! baw się świetnie!  :oklaski:
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7018 dnia: Stycznia 11, 2015, 08:27:36 pm »
baw się świetnie!  :oklaski:
Jak mi chłopina relaksu nie popsuje, bo jego też bierę ;D Najwyżej mu zabiegów dokupię, żeby miał zajęcie >:D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #7019 dnia: Stycznia 11, 2015, 08:40:32 pm »
Ale fajny pomysł :) Zobaczysz, że będzie super  :oklaski:
Ja w ostatni tydzień stycznia też tak samo poszaleję, ale w mojej ukochanej Muszynie  :) I też zabiegi sobie zaklepałam. Mężowaty będzie na nartach się relaksował, a ja w spa  :D Bo każdy lubi co innego  :P