Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2080046 razy)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11805 dnia: Kwietnia 21, 2016, 08:51:29 pm »
no wiesz, ja dużo cwiczę , trenowałam ju -jitsu i w razie ataku wydzielam całe wiadra adrenaliny , myślę ze ci się nie uda  :D
 Ps ja się cieszę, ze  chłop pojechał na kilka dni ,wiecznie w jakiś demonstracjach KOD protestuje i skacze  , wciąż polityka na tapecie  a tu tez ciągle to samo , chyba sama się powieszę
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11806 dnia: Kwietnia 21, 2016, 08:58:58 pm »
ja z innej wkur....cej beczki
dzisiaj przegrałam w sądzie sprawę z ginekologiem który na raka piersi powiedział że to torbiel i jest ok, biegli lekarze sądowi to kutafony którzy w opinii sami sobie przeczą, jedna sitwa  >:( >:(
no a sędzia mi dał do zrozumienia że chcę wyłudzić kasę i że miałam pecha że zachorowałam kur..a, kur...a
czekam teraz na uzasadnienie wyroku na papierze a moja gin sugeruje żeby napisać o tym do Ziobry  ::)

ech, też się spotkałam z taką pomyłką, w zasadzie moja pierwsza diagnostyka to była pomyłka goniąca pomyłkę, pomyliła się i nieduczona gina-konował i "wybitni specjaliści" z CO i najlepszy radiolog w mieście

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11807 dnia: Kwietnia 21, 2016, 08:59:36 pm »
to nie "polityka", a raczej 'dobre zmiany' robione przez tzw 'władzę', które są skandaliczne i rzutujące na nas wszystkich, czy tego chcemy, czy przed 'polityką' uciekamy
Co mają zrobić, myśleć dzieci i ich rodzice, których pozbawia się w zasadzie możliwości nauki życia z tzw 'normlasami', i zamyka w gettach szkół specjalnych? Za chwilę nie tylko niepełnosprawni nie będa mogli wychodzić na ulice, ale i rudzi, bo rudzi są bardziej niebezpieczni niż zagraniczni studenci, którym już teraz zakazuje się opuszczania akademika,  bo młodzież wszechpolska maszeruje… tylko młodzież wszechpolska ma rację, niemalże jak Hitlerjugend…

za skakanie na marszach KODu - odpuszczam duszenie ;)


i dodam, że też znam i jujutsu, i judo, i jeszcze kilka innych słów po japońsku tez znam  >:D

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11808 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:01:49 pm »
, wciąż polityka na tapecie  a tu tez ciągle to samo ,
no bo gdzie człek nie zajrzy tam wszędzie go cos wk....ia
tivika nie ogladam, ale lubię przejrzeć netowe strony
no i jak sie natknę na takie rzeczy, to adrenalina leci do góry

niech już będą te warsztaty, niech mnie nauczą się odstresować, bo jeszcze trochę i przez te polityczne poczynania to na zawal zejdę  ;)
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11809 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:06:44 pm »
Aga-to ja jeszcze liczyć potrafię :)
judo nie przerabiałam, ale ju -jitsu naprawdę tylko dawno temu, teraz tylko tai chi, a nie wiem czy wiesz ale to tez było kiedyś używane w walce ( chociaż nie mam pojęcia jak??:))
zgadzam się , przeraża działanie rządzących, jednak w cichości marzę , ze to kiedyś się skończy oby tylko nie wraz z naszym krajem
A to i tak "wina Tuska" , PO i ich m.in. ośmiorniczki  spowodowało , ze ludzi rozczarowano. Od bardzo dawna na nich głosowałam i gdyby było inaczej nawet chora zwlekłabym się z łoza.
Aquilla- Becia przecież miała tak samo , tez była źle zdiagnozowana!
Tojka my chyba ze dwie będziemy miały te warsztaty bo reszta na "złość" przeszła! to dobrze więcej się nauczymy! :)
powinnysmy podzielić i nazwac nasze grupy-
zestresowane
złośnice
pańcie  :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2016, 09:08:27 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11810 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:10:03 pm »
a jak ktoś jest zesteresowaną złośliwą pancią ? :P

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11811 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:11:50 pm »
a jak ktoś jest zesteresowaną złośliwą pancią ? :P

ja ja ja  C:-) będę biegać pomiędzy salami  ;D

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11812 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:13:18 pm »
albo trza wybrać co najbardziej przypila
zresztą niejedna z nas tak ma!!!!
Aga ,ale Ty?? szewc bez butow chodzi !!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11813 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:14:30 pm »
Ptaszyno, ja miałam niby dobry wynik mammografii, USG też. Tylko węzeł podejrzany z sugestią biopsji jeśli za miesiąc będzie nadal powiększony. Gdyby nie córka olałabym biopsję, bo przecież USG i mammografia ok.
Z opóźnieniem 3,5 miesięcznym rozpoczęłam diagnostykę. I natenczas już mammografia wydawać się zaczęła podejrzana (ta sama). I co miałabym kogoś sądzić, za brak kompetencji. A we wrześniu już guz naciekał i w prywatnym gabinecie na USG był widoczny. Mnie nie przyszłoby do głowy pójść z tym do sądu. Jeśli mogę, to radziłabym, dać sobie spokój i dalej nie szarpać nerwów. Poza tym daję prawo lekarzom do błędów, nie daję prawa do olewactwa, obojętności, braku empatii i kompetencji 
Lekarzy mamy jakich mamy i dobrze, że są. Niestety sami musimy wykazywać dużo czujności i z ograniczonym zaufaniem przyjmować ich diagnozy. Czasem pójść jeszcze do drugiego, gdy coś niepokoi.
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11814 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:16:11 pm »
Aga ,ale Ty?? szewc bez butow chodzi !!

wiesz, powiadają, że ornitolog nie musi fruwać  ;D

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11815 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:47:55 pm »
Tojka my chyba ze dwie będziemy miały te warsztaty bo reszta na "złość" przeszła! to dobrze więcej się nauczymy! :)
złość często można pomylić ze stresem/i na odwrót  ;)
niech se ino te złośnice pomyślą, czy aby na pewno kcą być onymi złośnicami  ;D
ja tam wolę być "streśnicą" hehe, przynajmniej nie ma takiego słowa i nikt mnie nie będzie przezywał  :P

operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11816 dnia: Kwietnia 21, 2016, 09:54:17 pm »
właśnie je stworzyłaś  ;D

Offline Aminda

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 240
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11817 dnia: Kwietnia 21, 2016, 10:18:53 pm »

wiesz, powiadają, że ornitolog nie musi fruwać  ;D


Dobre  :oklaski:


Offline Aminda

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 240
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11818 dnia: Kwietnia 21, 2016, 10:26:06 pm »
Tojka, Amor ja też wybrałam "odstresowanie", choć ostatnio przekonuję się, że ze złością coś u mnie nie halo... więc może to byłby lepszy wybór ?...  W sumie też chętnie byłabym na wszystkich :-)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #11819 dnia: Kwietnia 21, 2016, 10:30:36 pm »
ja też się zastanawiałam, ale doszłam do wniosku ,ze bardziej szkodzi mi stres niż złośc
złość to dla mnie i tak jakas siła , która tylko muszę gdzies z siebie wyrzucić, bardzo mi dobrze robi fizyczne zmęczenie- marsz , biegi ,mocne spocenie się , mogę tez się wykrzyczeć czy wygadać
stres mi szkodzi wręcz fizycznie  , zalewa mnie, dusi, przygniata, powoduje niechęć do życia
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat