Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2080072 razy)

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2475 dnia: Listopada 15, 2013, 07:32:03 pm »
u mnie znacznie skromniej - sieszę_się, że etopiryna zadziałała

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2476 dnia: Listopada 15, 2013, 07:41:45 pm »
Niom... Baw się dobrze, Mag :-*

U mnie dzień jak co dzień...
Młody wstał jak człowiek i nie burczał - z pewną dozą nieśmiałości się ucieszyłam.
Starszy został w domu, miał jechać do szkoły na 9. Nie dotarł. Zaspał! Wstał o... 13! I to mnie wkurzyło jak diabli, bo nie może być jednego normalnego dnia >:(
Potem Młodszy wrócił ze szkoły. Z wynikami próbnej_próbnej matury z matmy. Jeśli chodzi o średnią ocen, to jest chyba ostatni, a na tej próbnej: trzeci w klasie :D, przed prawie wszystkimi piątkowymi :D, jedno z zadań rozwiązał tylko on :D Czyli raość :D I zaraz nerw, bo się Młodszy w tej sytuacji ma za mistrza i geniusza, co mu teraz kto (jeszcze bardziej) będzie truł ::)
Później się ucieszyłam, bo spytał ojca swego rodzonego, czy pojechałby z nim gdzieś, żeby poćwiczyć jazdę :), a tatuś sie zgodził - raość była obopólna :) Pojechali. A za 4 minuty... wrócił najpierw Młody - pieszo, z trzaśnięciem drzwiami, a następnie Stary - wprawdzie autem, ale drzwi też ucierpiały ::(( Pożarli się już za drugim zakrętem ::((
A potem już zawiozłam Młodszego do miasta na jazdę, Starszy też smyknął i mam trochę spokoju >:(
Hm... może jednak nie zwariuję ???
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2477 dnia: Listopada 15, 2013, 08:01:54 pm »
Hamaczku...matko kochana...właśnie czytam, że masz 3 razy gorzej ode mnie  ::((
..bo masz trzech chłopów do użerania się  ;)
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2478 dnia: Listopada 15, 2013, 08:09:16 pm »
  :))
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2479 dnia: Listopada 15, 2013, 08:16:30 pm »
Hamaczku, nie zwariujesz  ;D Dasz radę :)
Dom z facetami dokładnie czasami tak wygląda. U mnie też  C:-)
Tylko drzwiami to właśnie ja trzaskam  :P

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2480 dnia: Listopada 16, 2013, 01:52:03 pm »
oj hamaczku, ćwiczenie jazdy z rodzicielem, to często jest nietrafiony pomysł ::((


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2481 dnia: Listopada 16, 2013, 02:24:45 pm »

Tylko drzwiami to właśnie ja trzaskam  :P

Może nie wyglądam, ale nie cierpię trzaskania drzwiami. I krzyków zamiast rozmowy. Właściwie nawet inaczej: strasznie cierpię, gdy słyszę trzaskanie drzwiami czy krzyki :(
Nooo, chyba że to ja sama osobiście drę się na zbyt hałaśliwą klasę ;)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Kela

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4100
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2482 dnia: Listopada 16, 2013, 03:53:15 pm »
Cieszę się, że bigos mój pierwszy życiowy wreszcie nadaje się do jedzenia
wczoraj po spróbowaniu trzeba było usta smarowac kremem, coby kwas ich nie "wyżarł" :))
dogotowałam kapuchy, mięsa i teraz zapieka się kolejny raz w piekarniku
mogę nim obdzielic pół osiedla ;D
rak piersi (carcinoma tubulare infiltrativum multifocale)
mastektomia piersi prawej - 2006
rekonstrukcja piersi - 2007
leczenie: chemioterapia 4 x FAC, hormonoterapia - Tamoxifen

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2483 dnia: Listopada 16, 2013, 04:30:24 pm »
baaaardzo mnie ucieszyło, ze wreszcie my znaleźli listwy pasujące do podłogi
szukalim od tygodnia we wsiech dostępnych miejsko_wiejskich sklepach i marketach
znaleźlim   ztx w małym sklepiku co to mydło i powidło sprzedają  :)
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2928
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2484 dnia: Listopada 16, 2013, 04:42:47 pm »
No to żegnaj menopauzo... 2 tygodnie od odkrycia że jeden z moich jajników zyje, znowu mam okres... A jestem juz w swojej dżungli i nie mam ani jednej podpaski  :0ulan:
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Monia_Lissa

  • Swojaki
  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 440
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2485 dnia: Listopada 16, 2013, 06:44:30 pm »
Mag - z tymi zębami mądrości to też miałam niezłą jazdę. Nie było dla nich miejsca, a jednak się wpychały i to na chama, bolało, jak diabli!   Uśpili, wyrwali! To narządy szczątkowe, więc już nam niepotrzebne. Jeszcze kilka pokoleń i już będzie po kłopocie.
A spotkania z przyjaciółkami zazdroszczę. Lumbago mnie uziemiło. Od poniedziałku rehabilitacja i zabiegi...mam nadzieję, że odpuści dziadostwo!
Ale teraz to mi się z domku wychodzić nawet nie chce, bo codziennie cieszę się moją Kruszynką (wnusia) i się zakochałam beznadziejnie. Jak ją Córcia zabiera, to strasznie tęsknię  :'( .
Hamaczku - autko prowadzić uczył mnie mój mąż i pamiętam, jak wykorzystywał sytuację i się mądrzył i udowadniał mi, jaka to ja głupia jestem....jak mu w końcu nacisnęłam z całą wściekłością na hamulec, to auto się tak rozkołysało, że resor się złamał, a ja pierdyknęłam drzwiami i do domu spacerkiem....a On siedział w aucie, na środku drogi i ruszyć nie mógł. Musiał sąsiada wzywać na pomoc.
Keluś - jak ja dawno bigosu nie jadłam  mnx.  Nie robiłam, bo mi kamienie żółciowe nie pozwoliły go   zjeść, ale teraz mi je wycięli, więc chyba mogę?
Braja - współczuję.

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2486 dnia: Listopada 16, 2013, 06:55:27 pm »
jak se potrzebowałam przypomnieć po paru latach niejeżdżenia ...jazdę samochodem
to se zakupiłam 6 jazd z instruktorem  :P....albowiem_poniewaz z chłopem mym się raz wybrałam
...i się skonczylo jak u hamakowego syna i Monii_Lissy  ::((
...na chlopa nie da się spuścić w żadnej ważnej sprawie  ::)

zjadła_bym_se bigosu  mnx
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2487 dnia: Listopada 16, 2013, 07:25:29 pm »
se ugotuj  ;)   mnx
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2488 dnia: Listopada 16, 2013, 08:04:05 pm »
Mag - z tymi zębami mądrości to też miałam niezłą jazdę. Nie było dla nich miejsca, a jednak się wpychały i to na chama,

Moje też wyszły na chama !!!  .....  cieli mi dziąsła bez znieczulenia....brrrr a to było ze 35-ć  lat temu bo wtedy byłam w liceum  xhc


Ale teraz to mi się z domku wychodzić nawet nie chce, bo codziennie cieszę się moją Kruszynką (wnusia) i się zakochałam beznadziejnie. Jak ją Córcia zabiera, to strasznie tęsknię  :'( .

Czekam na mojego wnuka i "chyba też będę tęsknić !!! "......  Monia rozumiem.....  8)

Hamaczku - autko prowadzić uczył mnie mój mąż i pamiętam, jak wykorzystywał sytuację i się mądrzył i udowadniał mi, jaka to ja głupia jestem...

Mnie też "uczył" ...  xhc  ... aż pewnego razu zostawiłam go nawalonego na rondzie !!!


Keluś - jak ja dawno bigosu nie jadłam  mnx.  Nie robiłam, bo mi kamienie żółciowe nie pozwoliły go   zjeść, ale teraz mi je wycięli, więc chyba mogę?

Keluś bigos w "planie" .... nawet mam własnoręcznie kiszoną kapustę....  O0

Braja - współczuję.

Braja bardzo współczuję   :-*

listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2489 dnia: Listopada 16, 2013, 08:41:09 pm »
znowu mam okres... A jestem juz w swojej dżungli i nie mam ani jednej podpaski  :0ulan:
W dżungli na pewno som jakiesik fajne, neturalne metody ;D
Ja zakończyłam zoladex blisko pół roku temu i czekam... raczej cierpliwie niż niecierpliwie, bo ta menopauza to straszna wygoda >:D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)