Autor Wątek: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1  (Przeczytany 4574 razy)

Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« dnia: Czerwca 30, 2014, 05:42:01 pm »
Jako, że na forum wchodzi dużo osób ze śląska i okolic chciałam was zapytać czy zna ktoś dobrego ginekologa - endykrynologa,
ewentualnie ginekologa onkologa
ze względu na moje doświadczenie przed chorobą odpadają:
dr Magierowski z sosnowca -to mega h...
dr Bednarska - Czerwińska - badania prywatnie i złe opnie na necie i za 10min wizyty zapłaciłam 100zł
prof Ciszek- Doniec- Skrzypulec coś tam bo teraz zajmuje się głównie karierą na uś
dr Gabryjel z bytomia -badania prywatnie, nie miał możliwości położyć mnie do szpitala na badania
dr Schab - nie ma możliwości przepisać wszystkich badań
dr  Świtała - z raciborskiej -zna się na położnictwie bardziej- byłam u niego prywatnie: w jeden dzień wypisał tabsy a na drugi przy usg już mnie nie pamiętał
dr krzyżak, dr wawrzyczek -zwykli gin,  porażka,
dr od  Mag też odpada, leczyła się u niego dziewczyna która miała terapie interferonem i coś tam nie złośliwego na macicy i nie udało mu się jej pomóc- musieli wyciąć jej dół. :( może i fajny ale ...
potrzebuje  kogoś mądrego, kto będzie wiedział jak rozwiązać moje problemy i  mi nie zaszkodzić. ( ze względu na moją mutację brca1 ).

mogą być okolice śląska, Kraków

z góry dzięki  :-*
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2014, 05:46:43 pm wysłana przez justyna81 »

Offline Majka

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 30, 2014, 10:06:30 pm »
Hej!    Słyszałam bardzo dobre opinie o Dr n.med. Anita Olejek -specjalista położnictwa i gin. i endokrynologii i gin.onkologicznej .Jest kierownikiem  oddz. w Bytomiu na Batorego. Ma prywatny gabinet w Będzinie  ul. Długa 40  Terminy dość odległe-podobo.   DNI PRZYJĘĆ -wtorek,środa godz.15-21 Rejestracja w godzinach przyjęć tel   32/267-41-52     Przepisałam te info z wizytówki,którą dostałam od znajomej  ,osobiście nigdy u niej nie byłam. :)

Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
Odp: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 30, 2014, 10:58:07 pm »
dziękuję, też o  pani dr słyszałam ale wydawało mi się, że zajmuje się głównie patologią ciąży.
a możesz zapytać znajomej czy jak się idzie prywatnie to czy jest szansa, że dr kieruje na badania do siebie na oddział?

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2014, 08:35:59 am »
Byłysmy u niej dosłownie raz z moją corką , dawno temu. POł roku czekania na wizytę.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
Odp: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 01, 2014, 02:12:40 pm »
Amorku a napiszesz mi coś więcej na priv.  :-*



Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
Odp: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 01, 2014, 03:39:13 pm »
U mnie się nic nie dzieje poza tym, że może ostatnio trochę spanikowałam jak przeczytałam jak szybko może urosnąć guz na jajniku ale inne posty przeczytane później mnie uspokoiły.
Wiadomo, że najlepiej jajników  nie wycinać i kontrolować usg co pół roku i markery i tak będę robić do 40 r.ż.
 
Info o dr się przyda i tak będę musiała się skonsultować bo przecież medycyna idzie na przód i są nowe badania i nowe leki. :)


Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 01, 2014, 08:32:30 pm »
JUstynko nie musze na priwa bo nic więcej ci nie napiszę . Niewatpliwie pani doktor bardzo wykształcona i doświadczona , tylko niestety  tak oblegana , że dostać się do niej to ogromna trudność. ( prywatnie)BYłysmy raz ( weszłyśmy koło 22 ), nic nowego nie powiedziała ,więc uznałyśmy ,ze Zuza jest  bardzo dobrze prowadzona przez nasza stałą lekarkę i  zostałyśmy u naszej.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
Odp: zaburzenia ginekologiczno- endykrynologiczne + brca1
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 01, 2014, 10:09:01 pm »
aha :/  chyba sobie odpuszczę, za długo.
Chce teraz ogarnąć te rzeczy, póki mam wolne.