Ogłoszenia i pytania > Ankiety

ankieta do pracy licencjackiej studentki fizjoterapii

<< < (2/4) > >>

Magda_lic:
Ankietę mogą wypełnić Panie po zabiegach chirurgicznych, zarówno po zabiegach oszczędzających, jak i mastektomii.

TOJKA:
Magdo, a to może zmień też tytuł ankiety (da radę? ) - wtedy nie byłoby problemu :)

może "....... po zabiegu operacyjnym raka piersi" ?

nooo i wiele z nas korzysta z klubów amazonek więc zapewne wpiszą odległość
ale te, które należą tylko do internetowego co mają zaznaczyć?

Magda_lic:
Od razu na bieżąco wszystko pozmieniałam. Kilka osób juz wypełniało odpowiednik papierowy i jeszcze żadna z Pan nie zwróciła uwagi na te znaczące kwestie, łącznie z Panem promotorem pracy. Ślicznie Pani dziękuję za pomoc! :) :)

W pytaniu o odległość chodziło mi o zbadanie dostępności stacjonarnych miejsc, ale dodałam teraz również odpowiedź o Klub internetowy.

Magda_lic:
Dodaje również link z poprawkami:
http://www.ankietka.pl/ankieta/193761/rola-fizjoterapeuty-w-usprawnianiu-i-wsparciu-fizjoterapeutycznym-po-zabiegach-operacyjnych-raka-piersi.html

Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie i błędy :)

TOJKA:

--- Cytat: Magda_lic w Czerwca 09, 2015, 06:40:09 pm ---...........i jeszcze żadna z Pan nie zwróciła uwagi na te znaczące kwestie, łącznie z Panem promotorem pracy. Ślicznie Pani dziękuję za pomoc! :) :)

--- Koniec cytatu ---

booo widzisz, ja z tych co to powaznie do każdego tematu8 podchodzą  :D
i jak juz cos robię to porządnie  O:-)
nawet ankiety staram się czytać ze zrozumieniem  ;)

a Pan promotor po prostu nie był chory na raka piersi, więc nie jest obtrzaskany z tym tematem  ;)
nooo i z tymi promotorami to różnie jest - wiem coś o tym, właśnie dzisiaj moja córka oddała pracę mgr

powodzenia Magdo  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej