Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1795214 razy)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8910 dnia: Września 23, 2017, 01:21:36 pm »
Miałam zwiedzać Choszczno a siedzę w domu i się kuruję, przeziębiona,smarkająca,kaszlająca.Na dworze pochmurno, deszcz, dobrze ,że w domu ciepło. Acha, postawiłam odkurzacz na środku pokoju i nie słyszę aby odkurzał... franca też mu się nie chce robić. Chyba się ruszę, bo za niedługo Babilon a bardzo lubię ten program oglądać. Pozdrawiam  :-*

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8911 dnia: Września 23, 2017, 03:41:14 pm »
Zdrowia Maju  :-*

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8912 dnia: Września 23, 2017, 07:31:39 pm »
Miałam zwiedzać Choszczno a siedzę w domu i się kuruję, przeziębiona,smarkająca,kaszlająca.Na dworze pochmurno, deszcz, dobrze ,że w domu ciepło.(...)

Witaj_w_klubie ;) Junior coś ze szkoły przywlókł był czy cóś? (kicham dalej niż widzę ;p) P. Maryli miałem jeszcze powakacyjnie renonowować ostatnie okna ...na szczęście aura wespół z pogodą dają mi fory... [bo p. Maryla nie pozwala się zbliżać do się z_nawet_kręceniem_w_nosie a co dopiero z kichaniem ...no i farby mogą być najdroższe, ale "pan wie jakie"..! :-)]

DOPISEK:
ofifista! zdrowiej/współzdrowiejmy ;)
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8913 dnia: Września 24, 2017, 12:19:05 am »
Hm.. już wiem, czemu taki czepliwy na fejsie jesteś  :P A gdzie życzliwe wsparcie biznesu(siku)  ;D

Ale ja z innej beczki - wkurzyłam się. Okropnie. No tak, że aż mną poniosło i się publicznie, właśnie na fejsie, w sprawie słów niejakiej posłanki Pawłowicz, odezwałam. Otóż napisała ona, że samobójcza śmierć młodego homoseksualnego chłopca to wina "lewaków"... Nożeszkurwa....  >:( >:( >:(
Jak ja nie lubię tej głupiej baby  >:( ... i całej reszty hordy też...
Dawno nic mną tak nie zatelepało  >:(

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8914 dnia: Września 24, 2017, 07:08:44 am »
Ja się zastanawiam jak takie COŚ zdobyło tyt.  doktora i jakim prawem używa tyt.  profesora ::(( ::((
Natalia

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8915 dnia: Września 24, 2017, 10:38:11 am »
 :(
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8916 dnia: Września 24, 2017, 11:09:06 am »
już mnie kobieta zbanowała; a tak czekałam na jej odpowiedź ;)
to się nazywa - dobra zmiana - nie będe się już denerwować ;) przynajmniej na fejsie ;)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8917 dnia: Września 24, 2017, 11:13:40 am »
Hehe, ban dla Ciebie nie pierwszyzna  ;D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8918 dnia: Września 24, 2017, 11:16:38 am »
;D
jak ma się język niewyparzony, tak bywa ;) niczym sama rzeczona posłanka ;) Tylko dlaczego nikt jej nie banuje  ??? :P

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8919 dnia: Września 24, 2017, 11:25:16 am »
Prostackie wypowiedzi to jedno.Większy problem będzie posprzatane po tych 4 latach ( jak nie sfałszuja następnych wyborów) ,przecież rozwalili już każdą gałęz gospodarki?
Natalia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8920 dnia: Września 24, 2017, 11:30:09 am »
Natalko wątpię, czy tylko czterech lat, niestety  >:(
Gospodarka na szczęście ma się nieźle. Ale wszystko pozostałe  ::((
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8921 dnia: Września 24, 2017, 11:39:17 am »
eh...
aż boję się myśleć, co będzie po kolejnych latach ich rządów, ale boję się też budować w sobie nadzieję, że to się skończy, bo boję się czasu odbudowy po zniszczeniach; to będzie ogrom trudu...
Normalnie strach myśleć. Dlatego tak nie lubię, gdy coś mnie wyrywa z mojego stanu bez_myślenia na mojej wewnętrznej emigracji... A wyrwać mnie mogą już nie sprawy gospodarcze czy kryminalne dot łamania Konstytucji, a sprawy społeczne, gdy coraz częściej leje się krew, gdy obracamy się przeciwko samym sobie i innym ludziom, gdy empatia czy zwykła ludzka przyzwoitość, zanika. Tak, to mnie dotyka tak bardzo, że wychodzę ze swojej kryjówki i zaczynam krzyczeć. Są rzeczy, których robić nie wolno. Nie wolno szczuć ludzi przeciwko sobie.Chcę żyć w kraju, gdzie Inny zaciekawia, a nie się go niszczy.
Dla chętnych - trudny, ale i przezabawny tekst -
http://www.nienawisc.pl/jak-zabic-swoje-dziecko-i-dostac-brawa-w-internecie-poradnik/

Dana, nie jest prawdą, że gospodarka ma się nieźle. Ma się źle. Bardzo. Lecimy na oparach. Za chwilę pierdyknie.

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8922 dnia: Września 24, 2017, 11:57:58 am »
Też uważam że na razie wszystko się toczy siłą rozpędu.Wielki BUM nastąpi bardzo szybko. ::(( ::((
Natalia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8923 dnia: Września 24, 2017, 12:24:34 pm »
byłam, widziałam. na FB w sensie
co pocieszające - masa komentarzy miażdżących tę głupią babę; Twój komentarz Agawa wyjątkowo łagodny
można nie lubić "lewaków", można nie być entuzjastą "tęczowej propagandy", ale żeby pisać coś takiego to trzeba nie być człowiekiem, to jest mentalność bojowników ISIS, tyle że w wydaniu polskokatolickim

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #8924 dnia: Września 24, 2017, 12:52:30 pm »
ale żeby pisać coś takiego to trzeba nie być człowiekiem, to jest mentalność bojowników ISIS, tyle że w wydaniu polskokatolickim
jako katolik zgadzam się z Tobą. Ci pseudokatolicy wyrządzają dużo zła, również katolikom

Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++