Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2073547 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2355 dnia: Listopada 08, 2013, 02:06:07 pm »
O matko, nie wytrzymam    xhc          xhc              xhc

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2356 dnia: Listopada 08, 2013, 02:14:39 pm »
+ bieg przez PŁOTY? ;)
[w wojsku na OSF to się nazywało 'ściana płaczu' - no taka 2m ściana brana z biegu z kładki/huśtawki po której należało przebiec i nie spaść... wielu tam poległo ;p ..ale za to potem żaden płot nie był przeszkodą ;) pierwsze sek klipu: http://www.youtube.com/watch?v=FfRx8OupoJk ]
Zapomniałam dodac ,ze  jędza mi poszła otworzyć i to po drodze wywiązała się" dyskusja"  :D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2357 dnia: Listopada 08, 2013, 02:31:40 pm »
Amorku trzeba było kobitkę w kosteczkę kopnąć i przepraszam powiedzieć   xhc
Kelus mi sie Skrzypek na dachu w teatrze w R podobał ,może to nie szał ale jednak kultura .
My planowałyśmy kino na niedziele ale za   późno graja interesujący film ,wiec ploty lepsze tym bardziej ze rzadko teraz mam na to czas ,może jutro z młodą wyskoczymy do kina  O0 .
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2358 dnia: Listopada 08, 2013, 03:36:26 pm »
Btw - te działkowce to bywają faktycznie wredne, jak im ktosik 'obcy' się pląta w zasięgu wzroku...
Wiem po sobie, bo działkę w górach mam ;) :D

Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2359 dnia: Listopada 08, 2013, 04:27:03 pm »
Pilocie , ja się  nie włóczyłam po jej prywatnej działce ! Tam bym nie wchodziła ,bo z jakiej racji.( musiałabym wysokie ogrodzenie jakie znajdują się prz kazdym ogródku pokonać) . Spacerowałam po terenie neutralnym ( miedzy działkami),  nalezącym wprawdzie do ogrodkow działkowych ,ale tam dwa  ogrodki  nalezą do rodziny .  Klucza do furtek w ogrodzeniu zewnętrznym ( tym wokół całego wielkiego terenu) nie mam, bo nigdy nie był potrzebny( przez ponad 30 lat). Jak się przepisy zmieniają to się powiadamia chociażby kartką na tych dwóch  furtkach , ktore jednak bywają otwarte. Rozumiem zamykać na noc ,a nie złośliwie ,widząc ,ze ktoś nie ma klucza .  Gdyby baba się mocniej zaszyła u siebie, to chyba musiałabym wzywac straz miejską , a zakazu spacerowania po terenie  miedzy ogródkami  nigdy nie było.
BYłam kiedyś w Gorzowie i bardzo się dziwiłam ,ze tam kazdy ogrodek miał płotek sięgający kolan!To rozumiem ,ze trzeba otoczyć całość wyższym ogrodzeniem i najlepiej fosę wykopać!
Baba jeszcze mi powiedziała,ze tu się rózni ( czytaj złodzieje) kręcą! Cóz ,każdy sądzi podług siebie...
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2013, 04:28:51 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2360 dnia: Listopada 08, 2013, 04:33:23 pm »
Gupi babsztyl :P

A ja dziś u onka byłam, po raz pierwszy w życiu skierowanko na MR piersi dostałam. Natychmiast poszłam się zarejestrować. Najbliższy wolny termin: październik 2014 :D Zgadnijcie, czy mnie to ucieszyło, zasmuciło, czy wkur***zyło >:D
Niech żyje profilaktyka :0ulan:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2361 dnia: Listopada 08, 2013, 04:55:39 pm »
Amor - ależ ja się uśmiałem przy Twej opowieści o peregrynacjach międzydziałkowych a najbardziej przy gonieniu złośliwego babsztyla i opierdalamania go ;)
Dodałem cosik od_się - i tyle ;) Luuuzzz

[płotki na działkach TEORETYCZNIE wg przepisów z głębokiego PRLu powinny mieć max 1 (słownie: jeden) metr - czemu? zapytałem .. - to oczywiste psze pana: jak pójdzie kolektywny oprysk nasadzeń drzewnych to opryskiwacz taki płotek przeskoczy! ...temu też altany/szopki/wille są do dziś równiutko po lewej lub po prawej, rzędami - pewnie temu, coby ten 'kolektywny opryskliwy' nie musiał skakać na skos przez metrowe płotki ;) ...itd. absurdów dla kilku kabaretów na wiele skeczów - no ale działkowce_siłom_som_wielkom ..co widać zawsze tuż przed wyborami ;p]
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2362 dnia: Listopada 08, 2013, 06:02:16 pm »
Hamaczku to się zarejestruj w Szczecinie. Można telefonicznie, a jak przyjedziesz na badanie to Cię odbiorę z dworca i popilotuję. Tu robiłam RM 2 razy (czyli odkąd mam inplanty) i nigdy nie czekałam dłużej niż miesiąc od zarejestrowania się  :)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2363 dnia: Listopada 08, 2013, 07:55:37 pm »
.....Niech żyje profilaktyka :0ulan:

Matko bosko, to przecie jakowaś pomyłka   ::((

Dan, przeca, pacjenci nie będą jeździć po całej PL w celu robienia diagnostyki  ::((

Chiba poszłabym to se wyjaśnić z jakimś łordynatorem lub dyrektorem tego przybytku  :0ulan:
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2013, 08:05:32 pm wysłana przez Mirusia »

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2364 dnia: Listopada 08, 2013, 10:02:51 pm »
Chiba poszłabym to se wyjaśnić z jakimś łordynatorem lub dyrektorem tego przybytku  :0ulan:

rozłożyłby ręce i powiedziałby, że taki mają kontrakt z nfz i nic na to nie poradzi
zakład ?

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2365 dnia: Listopada 08, 2013, 10:07:05 pm »
Lepiej nie, bo byś przegrała  ;D
Koleżanka była przed obustronną mastektomią. Zrobili jej jedną. Potem zaczęły się schody ze zrobieniem drugiej. Terminy rozpoczęcia chemii sobie leciały Poszła do dyr naszego bajzlu na skargę i problem został rozwiązany.

Offline magdap

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2366 dnia: Listopada 10, 2013, 10:09:16 am »
jestem wrócona z Warszawki ztx co prawda już wczoraj byłam ,ale ..zbyt obolała.(noc była najgorsza).. ale już dziś jest dużo lepiej ,boli ,ale da się wytrzymać -jeszcze mam zostawiony dren -koło wtorku mam usunąć . jestem zadowolona z operacji,opieki ,kliniki i oczywiście dr.W , co prawda na efekt końcowy muszę jeszcze poczekać -dopełnianie ekspandera pewnie gdzieś za 3 tygodnie,  a za tydzień mam jechać na kontrolę  :) cieszę się ,że już to za mną  ztx
co mnie nie zabije -to mnie wzmocni

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2367 dnia: Listopada 10, 2013, 10:10:47 am »
Magduś  :-*
cieszę się razem z Tobą  ztx
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2368 dnia: Listopada 10, 2013, 10:18:50 am »
No, Magda
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #2369 dnia: Listopada 10, 2013, 10:23:10 am »
Witamy kolejną Pamelkę  ztx
Ból niedługo minie i zostanie tylko radość  :0ulan: