Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2073516 razy)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5460 dnia: Sierpnia 23, 2014, 06:57:30 pm »
Nie ma chwilowo Mirusi?
Deborko, co Ciebie dziś spotkało dobrego/miłego? :-*

Edit: są obie. Agawa, mogę wywołać obie? ;D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5461 dnia: Sierpnia 23, 2014, 07:13:59 pm »
Poza tym, że trzy dobre:
- wyspałam się;
- nadrobiłam w chałupie, tzn. poprzątałam, poprasowałam, zrobiłam kole siebie;
- zjadłam pyszne małżowskie gołąbki;

teraz mimo wszystko też złe:
niezazbyt dalej dobrze się czuję, tj. mój organizm walczy od środy z przeziębieniem, łeb boli, jadę jutro na kilkudniowe szkolenie, na które wyjątkowo - bo na ogół lubię te wyjazdy ze względów merytorycznych i towarzyskich - nie chce mi się jechać (właśnie z uwagi na niezadobre samopoczucie),

nie jestem w stanie pociągnąć tej gry przez tyle dni,
ale jeśli moja pisanina mimo narzekań się liczyła i jeżeli coś z niej ktoś zrozumiał  xhc, to wyznaczam, wyznaczam.....Parabolę  :)

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5462 dnia: Sierpnia 23, 2014, 07:41:30 pm »
Wywołana do tablicy piszę co spotkało mnie dobrego.
1. Zadowolona z siebie,ze wstałam rano,  zrobiłam śniadanko, przygotowałam obiad.
2 Spełniły się moje plany, by jechać w rodzinne strony z dzieciństwa, a nie byłam tam kilka lat.
3. Miło mi się rozmawiało prawie przez godzinę ze znajomym sołtysem wsi, pospacerować znajomymi ścieżkami, a w drodze powrotnej wstąpić do lasu i uzbierać trochę podgrzybków na sosik....właśnie się gotują, pachną w całym mieszkaniu.

Mogę powiedzieć,że dzień miło spędzony.

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5463 dnia: Sierpnia 23, 2014, 07:45:49 pm »
No tak, teraz dopiero zajarzyłam, że się bezsensownie wciełam  >:D  >:D  >:D
Lepiej się już nie odzywam.

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5464 dnia: Sierpnia 23, 2014, 07:52:18 pm »
No tak, teraz dopiero zajarzyłam, że się bezsensownie wciełam  >:D  >:D  >:D
A wcale że nie :P
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5465 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:01:54 pm »
Ja też nie wyznaczyłam kto ma pisać ....no bo nie wszyscy są w danej chwili, ale jak kazda z nas tu wejdzie i codziennie napisze w 3 zdaniach co ja dobrego spotkało to też będzie dobrze.

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5466 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:09:20 pm »
Mirusiu chodzi o to by wszystko zmieniac na dobre ,bo  nawet to co wydaje nam się nie najlepsze można zawsze  odwrocic . Przykład : hamaczkowe nudy - to całkiem dobry stan-  bo chyba lepszy ,niż gdyby czekała na wynik biopsji( tfu,tfu) bądz żyła akurat w stresie przed badaniem bo wykryła cos niepokojącego. Chyba lepiej  nudzic się, bo od naszej inwencji tylko zależy czy  ten stan zmienimy.
MIrusiu ,a u Ciebie- fakt złe samopoczucie to stan niezby miły,ale zwazywszy ,ze za tydzień najprawdopodobniej przeziębieniowe objawy miną , to  jest całkiem dobrze. W końcu wszystkie wiemy co znaczy choroba i obyśmy tylko katary miewały!
Do poćwiczenia zmiany  sposobu myslenia  polecam cudowną ,radosną książkę  (  czytając ją przed laty już się zasmiewałysmy na forum ):F.Flagg " NIe mogę się doczekać ,kiedy wreszcie pojde do nieba" . To po prostu Biblia dla malkontentow!:)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2014, 08:12:26 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5467 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:20:32 pm »
Amorku, wiem o co chodzi  :)
Wydawało mi się, że zostałam wywołana. Wydawało  >:D
Więc się odezwałam. Zbezsensownie.
Głównie dlatego by się wytłumaczyć, że nie jestem w stanie pociągnąć zabawy. Sprawą drugorzędną jest moje złe samopoczucie. Trwa to już kilka dni. Więc nie było powodu się skarżyć. I zapewnie minie. Jednak lepiej byłoby gdybym nie musiała wyjeżdżać. Ale plusem i pozytywem jest, że mnie całkiem, tfu, tfu, nie zmogło  C:-)
A w ogóle do doopy wszyćko i kompletnie nie mam nastoju niczego ćwiczyć  >:D
Idem siem pakować  >:(

A najgorsze jest to, że naprawdę nie chciałam Wam spsuć zabawy, a jednak to zrobiłam. I jeszcze bardzo proszę nie pocieszajcie. Moja wina, że się odezwałam. Samo przejdzie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2014, 08:27:11 pm wysłana przez Mirusia »

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5468 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:25:17 pm »
Ja też nie wyznaczyłam kto ma pisać ....no bo nie wszyscy są w danej chwili, ale jak kazda z nas tu wejdzie i codziennie napisze w 3 zdaniach co ja dobrego spotkało to też będzie dobrze.

o to to :)
tylko czy każdy napisze  ;D

a poza tym fajnie się czyta  8)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5469 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:26:51 pm »
C:-)
A w ogóle do doopy wszyćko i kompletnie nie mam nastoju niczego ćwiczyć  >:D
  >:(
No tak ,chyba dla ciebie to nie jest dzień do ćwiczen! Zdrowia i poprawy nastroju życzę! A na marginesie jakbys już calkiem zła była ;) ,ze musisz się ruszac z domu  , to pomysl ,ze zawsze lepiej ,ze jedziesz w sprawach służbowych niż  n.p. jakbys miała się pakowac do szpitala! Tfu TFu, nie bij ,uciekam już szybciutko :-* :-* :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5470 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:27:36 pm »
Ok Mirusia mnie wyznaczyła to daję  ztx
1. dzisiaj wrócił mój wnuczek z Anglii po miesięcznym pobycie u taty. Na początku rozglądał sie i był taki zdziwiony ale jak pojawił się uśmieszek na buźce kiedy chciał ściągąć mi okulary to wiedziałam że coś kojarzy
2. zrobiłam dzisiaj dwa gary gołąbków  mnx z sosem pieczarkowym.
3. a teraz siedzimy z małżem i pijemy pifko, sunia chrapie cisza, spokój i niech tak będzie.

Jeśli kogoś mam wyznaczyć to Szarlotkę  :)
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5471 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:31:52 pm »

Jeśli kogoś mam wyznaczyć to Szarlotkę  :)

Szarlotce chyba trzeba na mila powiadomienie wysłać, bo jej nie ma :)
Parabolko, fajnie_fajnie u Ciebie. I do pifka się przyłączam; zez synem spożyję zaraz; rzadko się mi to zdarza - nie żeby rzadko pifko, ale zbyt rzadko z synowatym  ;D

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5472 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:43:47 pm »

Szarlotce chyba trzeba na mila powiadomienie wysłać, bo jej nie ma :)
Parabolko, fajnie_fajnie u Ciebie. I do pifka się przyłączam; zez synem spożyję zaraz; rzadko się mi to zdarza - nie żeby rzadko pifko, ale zbyt rzadko z synowatym  ;D




Ps, nie mam majla do Szarlotki  :(
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5473 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:55:04 pm »
Może zajrzy sama  8)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5474 dnia: Sierpnia 23, 2014, 08:59:28 pm »
Wydawało mi się, że zostałam wywołana. Wydawało  >:D
Te, Mirusia, wpierdziel kcesz?

A najgorsze jest to, że naprawdę nie chciałam Wam spsuć zabawy, a jednak to zrobiłam.
Wrzuć na luz, Mirusia  :-* - właśnie mniałam pytać, to gdzie sie tera bedzie wpisywać "zasmuciło" i"wkurzyło" >:D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)