Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2073418 razy)

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5475 dnia: Sierpnia 23, 2014, 09:18:13 pm »
żeby nie zmieniać zbytnio tematu, to proponuję w 3 zdaniach najpierw napisać to co cieszy, choćby najmniejsze rzeczy, a potem trochę niżej tak jak Mirusia napisała "zasmuciło" "wkurzyło".

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5476 dnia: Sierpnia 23, 2014, 09:21:12 pm »
A ja bym ponamawiała, żebyśmy przez chwilę nie koncentrowały sie na tym, co wkurza/boli/smuci, ale spróbowały przełożyć to na zdania, choćby na siłę, optymistyczne  :)

Zajrzałam dziś rano do lodówki, a tam pusto. Super  ztx Nareszcie mogę ją wygodnie umyć  :P A raczej 'mogłabym', gdyby mi się chciało  ;D

I, Mirusiu, bardzo wiem, co to znaczy, gdy nic się fajnego nie pojawia, tylko wszystko jest do doopy...

Offline Basia75

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1861
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5477 dnia: Sierpnia 23, 2014, 09:23:13 pm »
A to te pingwiny nie myją lodówek?
Bosze,tyle czasu żyłam w nieświadomości  :o >:D
Szczęścia nie można kupić.Ale można je sobie urodzić.:)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5478 dnia: Sierpnia 23, 2014, 09:25:21 pm »
 xhc

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5479 dnia: Sierpnia 23, 2014, 09:27:53 pm »
Aga z lodówką to jak w powiedzeniu " nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5480 dnia: Sierpnia 23, 2014, 09:35:01 pm »
Wpierdzielu nie kcem, co najwyżej mogem go sama dać  :P
Jeśli mogę radzić, to faktycznie lepiej pisać o pozytywach.
Przynajmniej na razie.
Może nie wszystko, agawo, do doopy, tylko podziębienie.

Ale, ale........, przyszłam celowo, żeby napisać, że poważnym pozytywem mojego chujow*** wyjazdu - o którym dzisiaj na chwilę  zapomniałam - może, może, będzie wizyta u naszej koleżanki w C i to najważniejsze  :)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5481 dnia: Sierpnia 23, 2014, 09:37:19 pm »
poważnym pozytywem mojego chujow*** wyjazdu - o którym dzisiaj na chwilę  zapomniałam - może, może, będzie wizyta u naszej koleżanki w C i to najważniejsze  :)

 ztx ztx ztx
 >:D
 :0ulan:

A Szarlotki nie ma….

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5482 dnia: Sierpnia 24, 2014, 10:54:05 am »
Gra Wam dziewczynki stanęła  :0ulan:

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5483 dnia: Sierpnia 24, 2014, 11:00:44 am »
Trzeba pamiętać, że 'wyzwanie' trwa tydzień  ;D
Wieczorem meldunki będziemy zbierać  :oklaski:

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5484 dnia: Sierpnia 24, 2014, 11:02:17 am »
1.Lało jak z cebra - niby niewesołe ,ale po "przerobieniu" :)- nie ma upału, oddychać jest czym!:)
2. Zamierzam jechać do sklepu,moze cos małego ,sympatycznego kupię.
3. Do teściowej Zuzi z powodu wysokiego ciśnienia  , w nocy , przyjechała karetka . KObita przezyła jest, dziś czuje się świetnie!:)

Wzywam mag do zabawy!:)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5485 dnia: Sierpnia 24, 2014, 05:39:25 pm »
Ja też nie wyznaczyłam kto ma pisać ....no bo nie wszyscy są w danej chwili, ale jak kazda z nas tu wejdzie i codziennie napisze w 3 zdaniach co ja dobrego spotkało to też będzie dobrze.
Deborka nie chciała nikogo wyróżniać, by nikt inny nie czuł się pominięty  :-* Wyszła mądrość dojrzałego wieku  :oklaski: choć nie powiem, wywoływanie nie jest złe, bo te leniwce niepiszące można przy okazji zabawy wyzwać na dywanik, znaczy zachęcić do zabawy  C:-)

Nie wywołana, ale włączam się  >:D
1. Wczoraj przegrałam w pingla (byłam trzecia na osiem zawodniczek) ale cieszy mnie to, bo mam powód, by do następnego roku ćwiczyć i spróbować odebrać zwyciężczyni puchar (był pikny).
2. Wstałam dziś po dziesiątej, niby dzionek stracony, ale za to jak wyspana  ztx
3. Dziś byłam rowerkiem w lesie. Odwiedziłam swoje miejsca prawdzikowe. Wróciłam zmoczona, ale ucieszona bo w wiaderku było 8 pięknych prawdziwków.

Najchętniej zapukałabym do tych, które nie zagnieździły się na naszym forum i nie piszą. Zapraszam je wszystkie serdecznie, by dały się poznać i włączyły się do naszej zabawy  :)

Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5486 dnia: Sierpnia 24, 2014, 06:31:06 pm »
 
Ja też nie wyznaczyłam kto ma pisać ....no bo nie wszyscy są w danej chwili, ale jak kazda z nas tu wejdzie i codziennie napisze w 3 zdaniach co ja dobrego spotkało to też będzie dobrze.
Deborka nie chciała nikogo wyróżniać, by nikt inny nie czuł się pominięty  :-*

E tam,przeciez tu dorosłe kobiety są ,a nie dzieci. I nie podejrzewam tu nikogo o taką małostkowośc. Ja napisałam by właśnie sprowokować do pisania- cóz nie udało mi się , ale rozumiem, nie każdy może mieć w danym dniu ochotę.
NO , ale myślę,ze tak ja my obie, to ktoś gotowy , także się bez problemu wetnie i wymieni te trzy pozytywne zdarzenia. To przecież zabawa, która ma nas nauczyć innego myslenia , nastawienia do zycia. BO jakos wciąż lepiej nam wychodzi malkontenctwo.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5487 dnia: Sierpnia 24, 2014, 07:14:41 pm »
Dzień drugi dobrych wydarzeń

1. Obudziłam się jak zwykle przed siódmą, pomimo deszczu nawet w dobrym humorze, no bo wczoraj przecież naładowałam akumulatory w rodzinnych stronach.
2. Zrobiłam dobry bigosik z cukinii, ugotowałam  krupniczek dla bliźniaczek, dla reszty rodzinki schabowe z ziemniakami i pomidorami z własnej działki.....cieszy mnie to, że na wszystko miałam dość sił.
3. O 15- tej przyszła córka z mężem i dziećmi, które wniosły swoim szczebiotaniem dużo radości i tak nam zeszło prawie do 19- tej. Teraz mogę sobie poczytać i popisać.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5488 dnia: Sierpnia 24, 2014, 07:32:04 pm »
Dzień drugi wyzwania pt - jest pięknie :)
1. mam samochód w warsztacie, ale znajomi podjechali po mnie pod dom i zabrali mnie do naszych przyjaciół na wieś. Miło, że mam takich znajomych, którym się chce :)
2. Na wsi deszcz podlewał wszystko dokładnie, więc wszystko będzie pięknie rosło, a dla nas było darmowe SPA na cerę :)
3. dostałam ponad 10 kg pomidorów 'bawole serca'; nigdy takich nie widziałam; zabieram się za robienie przetworów - zdrowy przecier bez konserwantów na jesienne gotowanie :) Aż mi się chce :)

To przecież zabawa, która ma nas nauczyć innego myslenia , nastawienia do zycia.

:oklaski:
***
A jak się to miło czyta  :) :) :)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #5489 dnia: Sierpnia 24, 2014, 07:44:20 pm »
Załączam dokumentacje z mojego dzisiejszego grzybobrania, o którym wcześniej pisałam. Jednego wielkoluda (bez nogi) brak, bo nie komponował się z resztą  8)
Uwielbiam zbierać grzyby. To taka moja szajba. Oczywiście liczą się tylko prawdziwki, inne przy okazji, ale grzybobranie bez prawdziwków się nie liczy. Dziś były same p.
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++