Różności > Kawiarenka

o urodzie i nie tylko

(1/101) > >>

madzia_61:
za namową córki w poniedziałek zrobiłam sobie manicure hybrydowy no i jestem mile zaskoczona , żadnej ingerencji pilników zdzieraczy ,skorki ładnie odciągnięte bez użycia cążek ,zabieg krotki a efekt bardzo ładny ,normalnie co drugi dzień malowałam i zawsze podczas prac domowych coś odprysło  i ciągle mi się łamały-  zadzierały paznokcie ,a teraz piękne , lśniące super wyglądające , kosztowała  mnie ta przyjemność 59 zl ,po 3 tygodniach zmycie warstwy żelu -lakieru to koszt   30 zl ,i ponowny manicure 59 zl   polecam wygoda i estetyka .

DanaPar:
Madziu, czy hybrydowy to to samo, co lakier utwardzany pod lampą?
Ja miałam dwukrotnie. Lakier faktycznie wytrzymuje długo, ale po drugim razie, zaczęły mi mięknąć paznokcie. Pewnie, jakoś na nie działał i zrezygnowałam.  :)

madzia_61:
ja tez słyszałam ze  płytka robi się miękka ,ale podobno to jest tez uzależnione od  jakości żelu do ściągania  poprzedniej warstwy .Zobaczę  na razie mam pierwszy raz zrobione ,myślę ze tak na stale nie będę tej metody stosowała  :).









metka:
mag ma też coś z paznokciami, ale nie wiem co, ale ile razy bym jej nie widziała, to zawsze ma super_zadbane, na fotkach też. wiem że gdzieś do paznokciowni chodzi... może się pochwali co to za metoda.

mnie zainteresował manicure japoński, o którym mówił Amorek. jeszcze nie robiłam.

na razie mam tylko, po wywiadzie Hanip. odżywkę do paznokci, rewelacyjną i cudowną. nie będę tu firmy podawała, coby reklamy nie robić, jak ktoś tej "mojej audycji" nie słuchał, a chce wiedzieć, to chętnie na priw napiszę

roza3:
ja mam z natury miękkie paznokcie
wyginają mi się jak mam dłuższe....i łamią

madzia...przetestuj w robocie te nowe paznokcie....i daj cynk co i jak

a samemu sie skraca te paznokcie.....z_tom_hybrydom ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej