Ogłoszenia i pytania > Ankiety

ANKIETA do pracy magisterskiej

<< < (2/2)

DanaPar:
Poszło  :)

roza3:
wypełniłam do połowy....i zrezygnowałam

bez sensu są wszystkie ankiety !!!!!!!!!!!

pytanie o aktywność przed operacją...........powinnam odpowiedzieć, że b.mała, bo leżałam przed telewizorem lub  czytałam książki
...a co niby miałam robić po 9 godzinach zapieprzania w robocie na nogach.....kiedy często siedziałam tylko tyle co na kiblu  >:(........jeździć potem na rowerze, czy spacerować........a może iśc na fitness  ::)

dziś jest to samo.....może warto zapytać o charakter pracy
bo często ta praca sama w sobie jest aktywnością fizyczną   :P

i niestety...ale między mastektomią a operacją oszczędzającą JEST róznica jeżeli chodzi o wielkośc pola operacyjnego





sory...mam zły dzień....a nawet tydzień  :-\

braja:
Wypełnilam, choć zgadzam się z zastrzeżeniami, że pytania o aktywnośc fizyczna kompletnie nie uwzględniają charakteru pracy. Skoro przez pół dnia łaże po pagórkach, przy temperaturze powietrza często powyzej 30 stopni, to mam jeszcze potem biegać?  ::((

DanaPar:

--- Cytat: roza3 w Lutego 12, 2016, 09:29:56 pm ---
--- Cytat: roza3 w Lutego 12, 2016, 09:29:56 pm ---pytanie o aktywność przed operacją...........powinnam odpowiedzieć, że b.mała, bo leżałam przed telewizorem lub  czytałam książki
...a co niby miałam robić po 9 godzinach zapieprzania w robocie na nogach.....kiedy często siedziałam tylko tyle co na kiblu  >:(........jeździć potem na rowerze, czy spacerować........a może iśc na fitness  ::)

dziś jest to samo.....może warto zapytać o charakter pracy
bo często ta praca sama w sobie jest aktywnością fizyczną   :P


--- Koniec cytatu ---
b [/b][/size]


--- Koniec cytatu ---

Różo to zależy od osoby, ja nawet padnięta po pracy (a zdarzało się, że przy wdrożeniach byłam na produkcji do późna, skakałam po formach...) to zawsze z przyjemnością wskoczyłabym do basenu, na rowerek, czy na aerobik. Natomiast przy książce, tv w kilka minut, bym odpadła.


Zaś co do rozległości rany to się w zupełności zgadzam. Ja dodatkowo pocięte mam plecy i nie jest to obojętne dla mojej sprawności. Rana ciągnie, łapie skurcz w okolicy rekonstruowanego cycka, przy łopatce, skręcam się na wszystkie strony, aby to minęło. Najśmieszniej, jak jestem np. w kościele i wyginam się na wszystkie strony, by puściło. Myślą o mnie, że jakiś przygłup....

studentkafizjo:
Dziękuję kobietki za wypełnienie ankiet;*
Dziękuję również za wszystkie uwagi, które na pewno omówię z promotorem i wniosę do ankiety. Szczególnie biorąc uwagę aktywność w pracy i pytanie 8.
Pozdrawiam!;*

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej