Różności > Zainteresowania

Religia

<< < (93/93)

braja:
Boga to nie ma w kościele tego pana z T. Ale nie generalizowałabym na wszystkich. To tak jakby ktoś nazwał mnie rasistką i homofobką, bo jestem Polką, a w Polsce osoby o innym kolorze skóry i innej orientacji seksualnej bywają atakowane. Pisałam jak mnie trafiło jakiś czas temu na mszy za tatę. A dzisiaj mama w innym kościele zamówiła msze za mój szczęśliwy lot i było super. Trzech księży skupionych na tym co robią, kazanie krótkie, na temat i nie mówione "księżym żargonem", innowierca jak ja mógł wynieść z niego także coś dla siebie. A po mszy ksiądz, który od mamy przyjmował "zamówienie" na tą mszę, podszedł do niej, zagadał, uścisnął mi rękę, zapytał dokąd lecę, życzył szczęśliwej podróży. To nie jest parafia mojej mamy, chodzi tam może ze dwa razy do roku.

betty:
Toteż mówię, że wyjątki się zdarzają.

Natalia:

--- Cytat: betty w Lipca 30, 2019, 08:38:08 pm ---Toteż mówię, że wyjątki się zdarzają.

--- Koniec cytatu ---
  Niestety tylko wyjątki,to za mało ,żeby ich szanować.Mnie najbardziej odraża ukrywanie pedofili.To jest nie do zaakceptowania.

roza3:

--- Cytat: betty w Lipca 30, 2019, 05:28:05 pm ---Żal mi tych ludzi, którzy słowa wygłaszane z ambony traktują jak prawdę objawioną.
Żal mi też tych, którzy spasionemu klerowi oddają swoje dobra, choć sami często mają niewiele.
No i żal mi nas, że musimy żyć w takiej Polsce, omamionej przez kler i PiS.

--- Koniec cytatu ---

również przez bardzo długo takie miałam odczucia
ale przez ostatnie 4 lata zmieniłam zdanie....im więcej czytam z historii czy rozmawiam z takimi ludżmi tym mniej mi jest żal
a nawet wcale....chce mi się już tylko śmiać z ich głupoty

żal pozostaje tylko w ostatnim punkcie, że na tyle krajów musiałam się urodzić w zaścianku europy
i tlumaczenie sobie, że mogłam urodzić się np: w bangladeszu  :P ;D jakoś na razie do mnie nie trafia

Natalia:
Popieram,tak samo myślę

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej