Autor Wątek: Strzały Amora  (Przeczytany 399226 razy)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #840 dnia: Września 26, 2013, 08:37:20 pm »
Amorku, no przecie stara prawda: nie ma diagnozy - nie ma choroby! Czyli chłopa aktualnie zdrowiuteńkiego masz :) Mój też ma guzki na tarczycy - obserwowane są i git.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #841 dnia: Września 26, 2013, 08:50:24 pm »
Jeszcze zdiagnozować musimy te zawroty głowy i dlatego jutro tomograf. A żeby ktorys z dochtorow  powiedział- no,powinien pan się odchudzić!!!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #842 dnia: Września 26, 2013, 09:01:47 pm »
Mój sznaowny ciągle to słyszy, i ciągle sie odchudza. Szczególnie nocami, gdy nikt nie widzi ;) bo jak nikt nie widzi, to kalorie nie tuczą ;)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #843 dnia: Września 26, 2013, 09:03:46 pm »
Mój się nie odchudza, ale myśle,ze na pewno ma jakies metaboliczne problemy , bo czasami jadałam więcej od niego , a ja całe zycie byłam ( przeszłość:)) bardzo chuda a on zawsze ( może za wyjątkiem wczesnej młodości do 30) sadełko.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #844 dnia: Września 26, 2013, 09:16:50 pm »
To z innej beczki! Jak będziecie mieć ochotę to polubić proszę! Moze ktoś będzie wychodził za mąż , czy cuś i wykorzysta młodą fotografkę! :)   
http://www.bridelle.pl/?tag=fotografia-slubna
( tylko nie pomyślcie ,ze ona sama tak o sobie napisała! Bo ostatnio kolega strzelił ,ze pewnie mi moj mąz sponsoruje artykuły w Zdrowiu- czego to ludziska nie wymyslą!) xhc

Acha tylko nie wiem czy to czasem nie tylko dla posiadaczy facebooka!
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2013, 09:18:36 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #845 dnia: Września 26, 2013, 09:17:54 pm »
no_masz ;) ludziska zawsze wiedzą  >:D
Idę w linka klikać :)

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #846 dnia: Września 26, 2013, 10:48:00 pm »
Amorku, wieki mnie na forum nie było ( kłopoty i zmartwienia na zmianę z radością poznania Barcelony w czasie największego święta LA MERCE), więc przede wszystkim życzę mężowi, żeby badania wyszły ok,
a przy okazji odkryłam w Barcelonie na jednej z głownej luksusowej alei Twój butik AMOR - fotkę jako dowód posiadam :),
ale chwilowo miałaś zamknięte ;)  i nie mogłam zajrzeć do środka...ściskam
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline Pyrunia

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 111
  • znów mogę jeździć :-) to moja Autostrada do Nieba
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #847 dnia: Września 26, 2013, 10:57:04 pm »
polubiona  :)
bardzo ładne zdjęcia
**********Życie jest po to aby Je Kochać*********

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #848 dnia: Września 27, 2013, 07:58:34 pm »
Pięknie dziękuję za polubienie!  :-*
Danusiu - no popatrz , zadnego butiku nie otwierałam!  ;) Byłam cały tydzień w Barcelonie ( może  pamiętasz?) chyba ze 4 lata temu! To moje najukochańsze  miasto , a widziałam ich już wiele! Zwiedziłam chyba wszystko ,bo na nóżętach łaziliśmy po 10,12 godzin! Mam ulubione knajpki  w jednej się spiłam :) Najbardziej ukochałam domy Gaudiego i park  chociaz i wszystko inne było cudowne , magiczne chociażby Muzeum Picassa  czy Katedra Eulalii ( Sagrada- wiadomo) , a i pokaz fontanny bardzo mnie wzruszył! Wieczorem, przypadkiem dotarliśmy do przedziwnego muzeum- miasta - taka Hiszpania w miniaturze , bardzo mnie oczarowało to miejsce , tam tez kupiłam grafikę  ( za wszystkich miejsc gdzie byliśmy, przywozimy jako  pamiątkę obrazy przypominające zwiedzaną okolicę ). Wtedy tez pojechaliśmy przez Andorę do Montserat. Chciałabym jeszcze znow odwiedzić Barcelonę!
A teraz dobra wiadomość- głowa mojego męża jest w porządeczku! Chociaz o mózgu i mózdzku wspomniano, a o oleju ni słowka!:)  Patologii nie stwierdzono a ni przed ani po kontraście. Moje nerwy już na wodzy . :) Muszę napisac ,ze udało mu się to badanie  tak szybko załatwić przypadkiem i oczywiście po znajmosci, płatne ,ale tylko 50 %. ZA to miejsce- bajka! Może ktoras zna - Centrum Medyczne iMed24 , znajduje się na terenie Comarchu SA! No 21 wiek , niesamowite! Na dodatek wybudowane  w okolicach starego lotniska ( Rakowice-Czyzyny) gdzie niedaleko mieszkały moje babcie , a tam jako dzieci hasali rodzice wujostwo i my -wnuczęta! Oj wszyscy dziś "byli" ze mną i wspierali  nas! :)  Calusy dla wszystkich trzymających kciuki;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #849 dnia: Września 27, 2013, 08:03:12 pm »
No ba, przeca, Kraków  :)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #850 dnia: Września 27, 2013, 08:18:22 pm »
Amorku - uradował mnie Twój wpis :) :) :) Ale że chlop mózg ma? To dziwne... Móżdżek to może i tak ;)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #851 dnia: Września 27, 2013, 08:25:38 pm »
Amorku - uradował mnie Twój wpis :) :) :) Ale że chlop mózg ma? To dziwne... Móżdżek to może i tak ;)
Pewnie wyczuł chwilę i się  zameldował, jego  szczęście !!:)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #852 dnia: Września 27, 2013, 08:29:35 pm »
No to ekstra wiadomości Amorku  :-*
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #853 dnia: Września 27, 2013, 08:31:46 pm »
no i luzik, jak mózg jest to i nawet bez oleju się da radę  ;)

cieszę się Amorku, reszta wyników ma być równie radosna!


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #854 dnia: Września 27, 2013, 08:46:09 pm »
Głowa sprawna, czyli do przodu :) bo głowa najważniejsza ;) nawet gdy oleju nie widać  >:D