Autor Wątek: Strzały Amora  (Przeczytany 399263 razy)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #945 dnia: Listopada 12, 2013, 08:28:05 pm »
Mag!!! Chcesz mnie utuczyć!!!! ;D
Dani ja już jestem dziadówa całą gębą. :D
Przed chwila spuściłam opierdziel na ciężarną. Zatruwa mnie deprechą bo jej  mąz ledwo wrocil z gor pojechal na delegację! Czy ja kiedyś będę mieć świety spokoj????
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #946 dnia: Listopada 12, 2013, 08:34:03 pm »
Czy ja kiedyś będę mieć świety spokoj????
a po co Ci  on? zanudziłabyś się  ;)
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #947 dnia: Listopada 12, 2013, 08:36:29 pm »
Tak ciut ciut się zrelaksować ,odpocząć, odetchnąć w spokoju ! A jak mi się  znudzi to wiem co mam robic! :D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #948 dnia: Listopada 12, 2013, 08:52:31 pm »
Przed chwila spuściłam opierdziel na ciężarną. Zatruwa mnie deprechą bo jej  mąz  (-).....

..... mam to samo  8)
No nie mąż, ale partner ... pracuje w Anglii i chce zarobić na dobudowę domu z osobnym wejściem i nie ma na kogo się wściekać !!!
Na razie nie mogę  spuścić jej opierdziela, bo szyjka zanikła  >:(   .... i nie chcę żeby wcześniej urodziła  :o
Jak już minie ósmy miesiąc to chyba nie wytrzymam.... ..... cholera jakie te "ciężarówki" mają fochy.....
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Kela

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4100
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #949 dnia: Listopada 12, 2013, 09:18:03 pm »
Ciężarne pod ochroną są, mają święte prawo do humorków, zachcianek, narzekań ;)
uprasza się przyszłe babcie o cierpliwość ;D
rak piersi (carcinoma tubulare infiltrativum multifocale)
mastektomia piersi prawej - 2006
rekonstrukcja piersi - 2007
leczenie: chemioterapia 4 x FAC, hormonoterapia - Tamoxifen

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #950 dnia: Listopada 13, 2013, 10:56:00 am »
Ciężarne pod ochroną są, mają święte prawo do humorków, zachcianek, narzekań ;)
uprasza się przyszłe babcie o cierpliwość ;D

Se odbijecie potem, jak wnuki będziecie rozbestwiać.  ztx

Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #951 dnia: Listopada 13, 2013, 10:57:27 am »
otóż to dani, hehe


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #952 dnia: Listopada 13, 2013, 09:30:06 pm »
Parabolciu - do razu mi lżej! ;) Moja tak mi wczoraj w kośc dała ,że już i mnie nerwy puściły! Dzis lepiej , ale siły moje jakies takie małe ,coraz mniejsze...Obie jesteśmy po  spokojnej ,ale nieprzespanej nocy.
Dziś na dobry początek , widziałam  się z mag ! Niestety spotkanie było z braku czasu krótkie. Zdążyła obdarować mnie   wspaniałym sernikiem i super ciastem - mniammniam. Mag sernik - znam ,pyszniutki , mokry. Ciasto drugie doprowadziłas do perfekcji. Proszę wpisac przepis i  wszystkie ingrediencje . Przed chwilką rodzinnie obejrzeliśmy film Sonki- boski, wywołał zachwyt!  :)
Co do futra , niestety pani nie wzięła. Pojechałam z nim do kuśnierza  i zaproponowałam mu kupno. Powiedział ze może wziac za 150 zl , bo na kawałki za więcej mu się nie opłaca!!!Radził sprzedać do noszenia. ( tak tez chciałam) Opowiedziałam o fundacji i po co mi te pieniążki, na to dowiedziałam się ,ze w fundacjach pracują sami złodzieje!!!!!!!! xhc Dobrze ,ze miałam  dziś humor ! Jak usłyszał ,ze jestem przedstawicielem fundacji zmienił nastawienie i w ramach "dołożenia się" zszył mi  futerko pod pachą( nie zauważyłam uszkodzenia wcześniej) ,w gratisie :). Cóż,będe szukac kupca dalej!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #953 dnia: Listopada 13, 2013, 09:45:14 pm »
w razie braku kupca......mogiem wskazać chętnego_do_wzięcia  xhc ;D
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #954 dnia: Listopada 13, 2013, 09:47:46 pm »
W razie nie znalezienia kupca , raczej musiaołby wrocić do darczyni! :D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #955 dnia: Listopada 14, 2013, 06:56:40 pm »
Jedz, jedz....Babcia musi być okrąglutka.  ;)

to Amorkowi na pewno nie grozi  :D, nawet gdy babcią już będzie  :P
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #956 dnia: Listopada 14, 2013, 08:06:06 pm »
Babcia-Amorek okrągła  xhc wnuczątko już zadba o to, aby babcia nie dała rady się zaokrąglić.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #957 dnia: Listopada 14, 2013, 08:39:36 pm »
o nie...babcia Amorek na pewno nie będzie okrąglutka
se od ustów odejmnie, żeby pierworodnemu wnuczkowi dogodzić
  C:-)  :P
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #958 dnia: Listopada 14, 2013, 10:24:40 pm »
Wy se tu podśmiechujki robita ,a ja własnie wróciłam z zajęc szkoły rodzenia!!Tak,tak Mieszko w delegacji w ja musiałam do towarzystwa jechać! Najpierw się nasłuchałam jaki to obciach z mamą jechać, potem jednak doceniono moją  niechcianą osobę! Na zajęciach jako piąte koło siedziałam z braku miejsc w oślej ławce i moim bolącym kręgosłupem ( ławka bez oparcia)kto by się przejmował! Własciwie w deprechę wpadłam uświadamiając sobie ,ze życie mi pitło w długą! A tak bym se teraz chętnie urodziła!  :D
W takich warunkach! Bożzzzzz Szpital Bonifratrow jest wyjątkowym miejscem i dziś naocznie się o tym przekonałam!  Na koniec puszczono nam "na zachętę"  ;D film z porodu  sic! wnuczki mojej przyjaciółki! No ten to już całkiem rozmiękczył większość ciężarnych i tylko słychać było pociąganie nosem!
Co do okragłosci to ostatnio schdłam i dziwiłam się bardzo bo specjalnie nie zmieniłam nawykow żywieniowych i apetyt mi dopisuje! Być może stresy z badaniami OLka zrobiły swoje. Dzis odwiedził przed wyjazdem na wycieczkę lekarza rodzinnego i ten nastawił go ,ze trzeba będzie dalej szukac czegos neurologicznego w związku z jego zawrotami!!! A ja tylko marze by ktoś wreszcie kazał mu przejść na dietę i dbanie o zdrowie!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #959 dnia: Listopada 14, 2013, 10:34:02 pm »
Rzeczywiście faceci to dziwne stworzenia - gdy żona mówi, to puszczają kątem ucha, ale gdy lekarz zagada to oni na baczność ;) Może trzeba z tajną misją do tego lekarza się udać? ;)

A swoją drogą - szkoła rodzenia to dobre miejsce. Może i niewygodne, ale dobre :)